Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula: typy, kursy, zakłady i zapowiedź walki ✅

malczynski tancula typy kursy

Na FAME MMA 11 dojdzie m.in. do walki Malczyńskiego z Tańculą. Obaj zawodnicy są dość znani w świecie internetu, ale co jeszcze możemy o nich powiedzieć? Niżej znajdziesz najciekawsze rzeczy i proponowane zakłady. Malczyński Tańcula typy/kursy – dowiedz się, co ciekawego można zagrać na walkę tych zawodników!

tancula

Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula: kursy, TYPY i zakłady

Malczyński Tańcula typy/kursy – sporo osób chciałoby się dowiedzieć, co ciekawego można zagrać na tę walkę. W ofercie Betclic znajdziemy wiele propozycji, a jak nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to możesz je założyć z kodem VIPFAME. Dzięki temu dostaniesz też zakład bez ryzyka do 550 PLN. Sprawdź także pozostałe kody promocyjne, jeżeli szukasz więcej bonusów!

Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula: zapowiedź walki FAME MMA 11

Walka pomiędzy Marcinem Malczyńskim, a Arkadiuszem Tańculą może być dość ciekawa. Obaj zawodnicy są dość rozpoznawalni i mają już doświadczenie w oktagonie, chociaż Malczyński na tym tle wypada nieco lepiej niż rywal. Malczyński Tańcula typy/kursy – warto zapoznać się z nimi, bowiem widzimy, że popularny aktor jest stawiany jako faworyt.

Marcin Malczyński

Na FAME MMA 11 Marcin Malczyński zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą i wcale nie będzie miał prostej przeprawy. Jego głównym atutem jest zasięg ramion, ale wcale to nie oznacza, że będzie miał prościej. Można wręcz śmiało powiedzieć, że jest tutaj mocnym underdogiem.

grupa zagranie

Arkadiusz Tańcula

Tańcula to znany aktor, który zebrał już pierwsze doświadczenie w FAME MMA 11. Na koncie ma jedno zwycięstwo, ale przez wiele osób było tam trochę kontrowersji. Dużo więc rzeczy wskazuje na to, że tym razem zrobi wszystko, żeby skończyć walkę przed czasem.

Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula: typy na walkę

U bukmachera Betclic dostępna jest bardzo ciekawa oferta na FAME MMA 11. W przypadku walki Malczyński Tańcula typy/kursy proponowane przez nas będą jednak w stronę Tańculi. Popularny aktor jest faworytem i wiele osób uważa, że ma po prostu większe szanse. Warunki fizyczne, a także to, co pokazał w debiucie sprawiają, że bukmacherzy również wystawili na niego niższe kursy.

Arkadiusz Tańcula wygra walkę
Kurs: 1.48
Zagraj!

Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula: kursy

Marcin Malczyński Arkadiusz Tańcula typy/kursy – trafiłeś tutaj także zapewne po to, żeby zapoznać się z najciekawszymi kursami na tę walkę. Śpieszymy więc z pomocą i niżej przedstawiamy najbardziej interesujące zakłady.

Kursy na zwycięzcę walki

Zdaniem bukmacherów faworytem jest Tańcula, który na papierze wygląda solidniej niż Malczyński. Zakłady na walkę Malczyński Tańcula wskazują właśnie na drugiego z nich. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że nie będzie to wcale prosta walka.

1/2

Kursy na wygraną walki Malczyński - Tańcula

Betclic
2.35
Malczyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.48
Tańcula
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Na walkę Malczyński Tańcula typy/kursy na KO lub TKO wcale nie są takie proste. Trudno określić, czy Tańcula będzie de facto w stanie zakończyć walkę przed czasem, a może Malczyński to zrobi? Trudno typować ten rynek i zamiast tego polecamy jednak inne opcje, które z kodem ZAGRANIE możesz zagrać w Betclic bez ryzyka!

Kursy na wygraną na punkty

Kolejną, interesującą rzeczą do obstawienia są zakłady na wygraną na punkty. Można zagrać zakład zarówno na to, że taki wynik padnie, jak i na jego brak. Tutaj jednak celujemy w to, że walka zakończy się na punkty, chociaż kursy sprawdź na obie opcje:

Wygrana na punkty

Kursy na wygraną na punkty w walce Malczyński - Tańcula

Betclic
1.60
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.10
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula: kto wygra walkę?

Sporo osób szuka typów na to, kto wygra walkę Malczyński – Tańcula. Naszym zdaniem będzie to właśnie aktor, który na papierze po prostu wygląda na lepszego. Warto jednak zaopatrzyć się w zakład bez ryzyka do 550 PLN. Tylko z naszym kodem VIPFAME!

Zakłady na walkę Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula

U bukmacherów dostępne są zakłady na walkę Malczyński Tańcula. Jak mogłeś zauważyć wyżej, kursy u bukmacherów są dość ciekawe. Na Zagranie znajdziesz też więcej typów, także na inne walki na FAME MMA 11, więc możesz za darmo się z nimi zapoznać.

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze