Marcel “Gawronek” Gawroński – Szymon “Mopsu” Bronowicz: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Lexy i Peszko podczas ważenia

Typy na Gawronek – Mopsu, Clout MMA 5. Pierwszym pojedynkiem sobotniej gali Clout będzie starcie Marcela “Gawronka” Gawrońskiego z Szymonem “Mopsu” Bronowiczem! Właśnie o tej rywalizacji opowiem w poniższym artykule, a jego dopełnieniem będą najciekawsze typy na Gawronek – Mopsu. Jeżeli ciekawi Was zatem tego rodzaju tematyka, to zapraszam serdecznie do lektury.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Gawronek – Mopsu, typy i przewidywania

Nim same typy na Gawronek – Mopsu, kilka słów na temat obu zawodników i ich szans w najbliższym pojedynku. Marcel Gawroński to oczywiście młodziutki tik-toker i twórca Internetowy, który na karku ma zaledwie 17 lat! Mimo tak wczesnego wieku, zdążył on już zadebiutować we freak-fightach, a miało to miejsce na gali Clout MMA 2, czyli w październiku poprzedniego roku. Wówczas Gawronek okazał się lepszy od brata Lexy, a więc od Toniego Chaplina, chociaż trzeba powiedzieć otwarcie, że wówczas Marcel był zdecydowanym faworytem. Gawronek faktycznie pokazał się z bardzo dobrej strony i osiągnął zdecydowaną przewagę w klatce, jednak samo starcie było rozgrywane na zasadach pół-profesjonalnych. Warto dodać, że młody twórca nie posiada imponujących warunków fizycznych, ponieważ mierzy on 175 cm wzrostu i waży nieco ponad 60 kg. Tym razem Gawronek również będzie zdecydowanym faworytem pojedynku.

Co natomiast wiadomo o Mopsu i czy ma on szanse w pojedynku z Marcelem? Szymon Bronowicz to również młody twórca Internetowy i podobnie jak najbliższy rywal, największą popularność zdobył na Tik-Toku. Dotychczas Mopsu nie miał okazji zawalczyć we freak-fightach, a zatem najbliższe starcie będzie dla niego absolutnym debiutem. Bronowicz będzie miał najpewniej nieco lepsze warunki fizyczne, ponieważ mierzy on 181 cm wzrostu i powinien być nieco cięższy od swojego rywala. Jak to jednak w przypadku debiutantów często bywa, nie mamy obecnie pojęcia o jego faktycznych umiejętnościach. Moim zdaniem najbliższy pojedynek zakończy się relatywnie szybko i nie spodziewałbym się tu przesadnie długiego pojedynku. Marcel w swoim pierwszym starciu wygrał błyskawicznie i pokazał się z naprawdę dobrej strony. Moim zdaniem Gawronek – Mopsu typy na maksymalnie 1.5 rundy w tym starciu okażą się trafione!

-1.5 rundy
Kurs: 1.80
Zagraj!

Gdzie oglądać walkę Gawronek – Mopsu?

Zostawię na momencik Gawronek – Mopsu typy i zajmę się kwestią oglądania tego starcia na żywo. Podobnie jak przy okazji poprzednich gal Clout MMA, tak i tym razem wszystkie pojedynki będzie można zobaczyć w Internecie. Na oficjalnej stronie organizacji, a więc na cloutmma.tv, znajdziemy dwa dostępne pakiety PPV. Tańszy kosztuje obecnie 39.99 PLN, natomiast droższy o 5 PLN pakiet gwarantuje transmisję w jakości HD, oraz tygodniowy dostęp do powtórki! Ostatecznie wybór należy tylko do Was, zaś ja dopowiem, że zakup streamu online będzie jedyną opcją, by legalnie obejrzeć omawiane starcie, jak i inne pojedynki Clout MMA 5 na żywo!

Gawronek – Mopsu, kursy bukmacherskie

Przyznam się szczerze, że bardzo zaskoczyły mnie aktualne kursy bukmacherskie na Gawronek – Mopsu. Bukmacher Fortuna w zasadzie nie widzi innego scenariusza, aniżeli zwycięstwo Marcela. Obecnie mnożnik na jego wiktorię wynosi zaledwie 1.05, podczas gdy triumf Mopsu jesteście w stanie zagrać po przeliczniku 6.30. Jest to najwyższa dysproporcja w kursach na całej gali Clout MMA 5, co wydaje się jednak nieco przesadnym faworyzowaniem Gawronka.

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.05
Gawronek
6.30
Mopsu
Zagraj!

Kto wygra walkę Gawronek – Mopsu?

Pomimo bardzo niskiego kursu na zwycięstwo Gawronka, to właśnie on jest dla mnie wyraźnym faworytem i jego wiktorię przewiduję na gali Clout MMA 5. Powtórzę się nieco, jednak występ Marcela w październiku zrobił naprawdę duże wrażenie, a przecież Mopsu w sobotę po raz pierwszy wystąpi w oficjalnym pojedynku MMA. Szalenie niski kurs na zwycięstwo faworyta może nadać się na jakieś bardziej złożone kupony AKO lub popularne taśmy.

Gawronek wygra
Kurs: 1.05
Zagraj!

baner grupa zagranie

Gawronek – Mopsu, kursy na sposób zakończenia walki

W ofercie bukmachera Fortuna znajdziemy więcej kursów i typów na Gawronek – Mopsu! Dla przykładu, podobnie jak w przypadku innych pojedynków, tak i w kontekście tego starcia obstawić możemy zakłady na sposób zakończenia pojedynku. Fortuna wieszczy stosunkowo szybkie zakończenie starcia, a kurs na wynik przez decyzję sędziowską wynosi aż 3.50! Na marginesie, polecam sprawdzić nasze inne typy na Clout MMA 5. Pod spodem znajdziecie zaś kursy na sposób zakończenia walki Gawronek – Mopsu:

kursy na sposób zakończenia walki

Fortuna
3.50
walka zakończy się na punkty - TAK
1.21
walka zakończy się na punkty - NIE
Zagraj!

Typy na Gawronek – Mopsu

Na sam koniec jeszcze inne typy na Gawronek – Mopsu. Wcześniej proponowałem zakład na maksymalnie 1.5 stoczonej rundy, a także wieszczyłem wiktorię zdecydowanego faworyta, którym jest Marcel. Fortuna proponuje jeszcze inne, ciekawe zdarzenie, a mianowicie zakończenie pojedynku już w 60 sekund! Jest to oczywiście ryzykowny i odważny typ, jednak wiąże się z wysokim kursem, który w mojej opinii jest warty zagrania za mniejszą stawkę. Obecnie mnożnik na zakończenie starcia w minutę wynosi aż 4.00, a przypomnę, że Gawronek w swoim debiucie błyskawicznie wygrał z Tonim Champlinem!

walka zakończy się w 60 sekund
Kurs: 4.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze