Maciej Rataj – Damian Graf: typy i kursy. Gdzie oglądać?

Kibice na gali Prime

Typy na Maciej Rataj – Damian Gryf, Prime Show MMA 6. Na najbliższej gali Prime MMA dojdzie do aż 12 pojedynków i kilka z nich zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie! Do tego grona zdecydowanie zaliczyć można walkę Macieja Rataja z Damianem Gryfem, o której powiemy sobie w poniższym tekście. Jeżeli chcecie więc poznać najlepsze typy na Rataj – Gryf i dowiedzieć się, gdzie oglądać ten pojedynek, to zapraszam do sprawdzenia poniższej lektury.

baner Fortuna

Maciej Rataj – Damian “Dzik” Graf, typy i przewidywania

Nim wybierzemy najlepsze typy na Rataj – Dzik, warto powiedzieć kilka słów o obydwu postaciach w kontekście ich przygód ze światem freak-fightów! Maciej Rataj jest w tym środowisku bardzo dobrze znany i toczy on walki od kilku dobrych lat. Swoją przygodę z MMA rozpoczął już w 2020 roku, kiedy to stoczył głośną walkę z Don Kasjo i wówczas wyraźnie przegrał. Z resztą Rataj pomimo całkiem niezłych umiejętności nie może pochwalić się wybitnym rekordem, bo obecnie jest to 1-3. Ostatni pojedynek stoczył on w poprzednim roku na gali Prime Show 3, kiedy to lepszy od niego okazał się Ztrolowany, a więc wówczas wyraźny underdog. Rataj jak na warunki freak-fightów jest zawodnikiem całkiem solidnym i nie można mu odmówić posiadania pewnych umiejętności, czy niezłej wydolności. Wybitnym fighterem jednak nigdy nie będzie i nie jest powiedziane, że wygra najbliższe starcie z Damianem Grafem.

“Dzik” to dobry kolega Don Kasjo, z którym zna się jeszcze z czasów telewizyjnego programu “Warsaw Shore”. Jak dotąd Graf nie występował jednak nawet na freak-fightowych galach MMA, chociaż o jego potencjalnym pojedynku mówiono już od dawna. Dzik wejdzie więc do klatki po raz pierwszy i jeżeli wierzyć różnego rodzaju doniesieniom, to trenuje on już od pewnego czasu. Na pewno po jego stronie stać będą warunki fizyczne, jak i siła ciosu i z tego będzie chciał skorzystać w pojedynku z Ratajem. Jednocześnie obawiałbym się nieco o jego kondycję, a w drugiej odsłonie walki to Rataj może mieć przewagę właśnie pod względem wydolnościowym. Damian Graf najpewniej ruszy agresywnie od pierwszych minut, zaś bardziej doświadczony Maciej będzie chciał zrealizować game-plan i wygrać na punkty. Przypomnę, że aż 3 z 4 stoczonych przez Rataja walk kończyło się w 3. rundzie lub przez decyzję. Moim zdaniem także w tym przypadku warto zagrać Rataj – Dzik typy na minimum 2.5 odsłon w tym starciu!

+2.5 rund
Kurs: 1.50
Zagraj!

Maciej Rataj – Dzik, kursy bukmacherskie

W tym starciu bukmacher Fortuna nie widzi wyraźnego faworyta. Z jednej strony mamy bowiem doświadczenie i dłuższy czas treningów u Rataja. Za Dzikiem przemawiają za to warunki fizyczne i na pewno większa siła uderzenia, co będzie chciał zaprezentować podczas samego pojedynku. Jeżeli chcecie więc obstawić typy na Rataj – Dzik w kierunku zwycięstwa, to aktualne kursy bukmacherskie na to starcie wyglądają w taki sposób:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.95
M. Rataj
1.67
Dzik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Obstawiając typy na Rataj – Dzik możecie zdecydować się również na zakład w kierunku zakończenia walki przed czasem lub na punkty. Wykorzystując nasz kod promocyjny w Fortunie, Wasz pierwszy kupon zostanie ubezpieczony i zagracie go bez ryzyka, a może się na nim znaleźć chociażby typ na rezultat końcowy. Jak na obecny moment wyglądają kursy na pełny dystans w walce Maciej Rataj – Dzik?

Kursy na pełny dystans

Fortuna
1.80
pełny dystans - tak
1.80
pełny dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Maciej Rataj – Damian Graf, kto wygra walkę?

A kto moim zdaniem okaże się w tym starciu lepszy i zwycięży? Pomimo doświadczenia Macieja Rataja, skłaniałbym się tu w stronę debiutanta. Pierwszy z panów zwyciężył tylko 1 z 4 odbytych do tej pory walk i chociaż jest zawodnikiem dość solidnym jak na warunki organizacji, to na silnego Dzika może to nie wystarczyć. Na pewno Damianowi Gryfowi nie zabraknie determinacji, by pokazać się w debiucie z jak najlepszej strony i sądzę, że jego ciosy w stójce mogą zrobić tutaj sporą różnicę. Jeśli miałbym więc wybrać Rataj – Dzik typy na zwycięzcę walki, to postawiłbym na triumf Damiana!

Dzik wygra
Kurs: 1.67
Zagraj!

Maciej Rataj – Damian “Dzik” Graf, gdzie oglądać?

Zostawmy na momencik kwestię typów i zakładów na omawianą walkę i powiedzmy sobie kilka słów na temat możliwości oglądania tego pojedynku. Jeżeli macie ochotę zobaczyć pojedynek Macieja Rataja z Damianem Grafem na żywo, to niestety nie będzie możliwości wykupienia tylko i wyłącznie jednej walki. Dostępny do oglądania pakiet zakłada wykupienie dostępu do całej gali w formie streamu online, a oferuje go oczywiście oficjalna strona organizacji, a więc primemma.tv i to w tym miejscu znajdziecie walkę Rataj – Dzik na żywo.

Maciej Rataj – Damian Graf, transmisja w TV za darmo

Czy walkę Rataj – Dzik obejrzymy w formie transmisji w TV? Fani freak-fightów i ludzie, którzy śledzą tego typu wydarzenia od dłuższego czasu dobrze wiedzą, że zwykle nie ma do nich dostępu w telewizji. Z reguły kanały sportowe w TV pokazują stricte sportowe gale, a freak-fightów w telewizji zwyczajnie nie zobaczymy. Podobnie będzie w tym przypadku, tak więc transmisji w TV z walki Rataj – Dzik nie znajdziemy niestety na żadnym kanale w Polsce.

Maciej Rataj – Dzik, stream online

A zatem, jak oglądać Prime Show MMA 6? Walkę Rataja z Dzikiem, podobnie jak całe wydarzenie, zobaczyć będzie można w Internecie za sprawą streamu online. Wchodząc na oficjalną stronę organizacji, czyli primemma.tv należy założyć konto, sprawdzić testowy odtwarzacz i wykupić dostęp do całej gali, który to wyceniony został na 34.99 PLN lub 39.99 PLN!

Typy na Maciej Rataj – Damian Graf

Skoro wiecie już, jak oglądać Rataj – Dzik, to powróćmy do wyboru typów. Jeżeli by połączyć zaproponowane wcześniej zakłady i założyć, że w tym starciu Dzik wygra przez decyzję sędziów, to naszym oczom ukaże się typ z kursem łącznym 4.00. Uważam, że jest to wartościowy kurs i warto obstawić go na kuponie SOLO! Jednocześnie polecam na sam koniec zapoznać się ze wszystkimi naszymi typami na Prime Show i oczywiście trzymam kciuki za same trafione kupony!

Dzik wygra przez decyzję
Kurs: 4.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze