Legia i Pogoń odniosą pewne zwycięstwa? Gramy z MaxiZyskiem o 814 PLN!

pogon szczecin

Wczoraj do pełni szczęścia zabrakło mi przynajmniej 1 bramki po stronie Górnika… Szkoda, ale nie załamuję się, ponieważ ostatnie moje typy na Ekstraklasę to 4 trafienia na 5 prób. Dzisiaj spróbuję upolować cały kupon i wierzę, że pomogą mi w tym faworyci z Warszawy i Szczecina. W dodatku pamiętajcie, że jeśli wczoraj wpłaciliście depozyt w ForBET, dzisiaj macie szansę zagrać z MaxiZyskiem, który podwoi Twoją wygraną! Zapraszam do analizy i więcej informacji nt. promocji!

Pierwszy zakład w ForBET bez ryzyka do 50 PLN + powiększony bonus od depozytu 2050 PLN + 20 PLN Typomania!

Kod promocyjny: 2120PLN

Arka Gdynia vs Pogoń Szczecin

Dzisiejszą analizę rozpocznę od meczu dwóch drużyn z Pomorza, które znajdują się w zupełnie innym położeniu. Dzięki ostatniemu zwycięstwu nad Legią, Pogoń wskoczyła na 1. miejsce w tabeli i trzeba przyznać, że jest to pozycja w pełni zasłużona. Drużyna ze Szczecina straciła najmniej bramek spośród wszystkich drużyn, na wyjazdach nie ma sobie równych, a i w ostatnim meczu pokazała, że potrafi pokonać bardzo mocną Legię. Rywalem rozpędzonych Portowców będzie bardzo słabo grająca Arka Gdynia. Zespół z Trójmiasta w ostatnich 8 meczach odniósł tylko 1 zwycięstwo nad jeszcze gorzej wyglądającą Wisłą Kraków. Czego zatem możemy spodziewać się po meczu tych dwóch drużyn?

Ja osobiście oczekuję, albo inaczej – wymagam dobrej gry od Pogoni. Zespół ze Szczecina jest liderem, który w ostatnim czasie gra naprawdę nieźle. Jeśli nie potwierdzi tego w meczu z dołującą Arką to będzie to oznaczało tyle, że nadal ma wiele do poprawy i wcale nie może być pewny tego, że po kolejnych kolejkach również będzie w ścisłej czołówce. Pogoń powinna zagrać dzisiaj ofensywnie i od początku meczu powinna zdominować Arkę. Gdynianie w ostatnim czasie wyglądają bardzo słabo i trudno mi uwierzyć w przebudzenie z liderem ze Szczecina. Tym bardziej, że 7 na 8 ostatnich bezpośrednich meczów wygrała Pogoń.

Statystyki:

 • Pogoń jest najlepszą defensywą w lidze – straciła tylko 13 bramek.
 • Drużyna ze Szczecina jest obecnie na 1. miejscu w tabeli.
 • Jest również najlepszą drużyna na wyjazdach – przegrała tylko 1 takie spotkanie i odniosła aż 5 zwycięstw (do tego również 2 remisy).
 • Arka jest drugą najgorszą defensywą spośród wszystkich zespołów – strzeliła tylko 12 bramek.
 • Drużyna z Gdyni jest najgorszą drużyną pod względem meczów na własnym boisku. Odniosła tylko 1 takie zwycięstwo, zanotowała 4 remisy i 2 porażki.
 • Arka przegrała 3 z ostatnich 4 spotkań.
 • 8 ostatnich bezpośrednich spotkań to 7 zwycięstw Pogoni i jeden remis.

Co obstawiać?

Statystyki oraz obecna forma obu drużyn jasno pokazują kto w tym meczu jest faworytem. Pogoń ma po swojej stronie wszystkie argumenty przemawiające za jej zwycięstwem. Drużyna ze Szczecina bardzo dobrze gra w delegacjach, a Arka u siebie odniosła tylko 1 zwycięstwo. Spodziewam się tego, że dzisiaj zobaczymy tego potwierdzenie. Jednak mój typ na zwycięstwo Pogoni zabezpieczę opcją remis=zwrot. Powodem takiego stanu rzeczy jest to, że Arka na własnym boisku zremisowała ponad połowę swoich spotkań. W żadnym z tych meczów gospodarz nie był stroną przeważającą, ale udawało mu się remisować. Co prawda Pogoń jest drużyną o niebo lepszą, która powinna sobie dzisiaj poradzić bez problemu, to jednak uważam, że tego typu zabezpieczenie jest dobrym rozwiązaniem.

Nasz typ: 2 (remis=zwrot)

Kurs: 1.62

Legia Warszawa vs Korona Kielce

Drugim meczem jaki znalazł się na moim kuponie jest pojedynek pomiędzy Legią, a Koroną. Oba zespoły znajdują się w zupełnie innym położeniu oraz grają w zupełnie inny sposób. Te słowa możemy interpretować na różne sposoby:

 • Legia w tym sezonie po raz kolejny gra o Mistrzostwo Polski.
 • Korona walczy o jak najszybsze zapewnienie sobie utrzymania.
 • Po serii 4 zwycięstw z rzędu, Legia przegrała pojedynek z Pogonią przez co znów musi odrabiać straty.
 • Po serii 3 porażek z rzędu, Korona zanotował progres, zanotowała 7 punktów w 3 meczach i teraz stoi przed szansą odskoczenia od strefy spadkowej.
 • Zobaczymy dzisiaj najlepsze oraz najgorsze ofensywy ligi (Legia strzeliła 19 bramek więcej niż Korona).

Jak widać ten mecz dla obu zespołów ma zupełnie inne znaczenie i cele jakie stoją przed tymi klubami również są zgoła odmienne. Muszę przyznać, że Korona zrobiła na mnie ostatnio spore wrażenie. Zwycięstwa do zera z Rakowem i Zagłębiem oraz bezbramkowy remis w Poznaniu to naprawdę solidne rezultaty. Największe wrażenie zrobiło na mnie to, że Korona w tych meczach nie straciła ani jednej bramki.

Czy sposób na tę defensywą znajdzie Legia, która w ostatnich 5 meczach przy Łazienkowskiej zdobyła aż 18 bramek? Trzeba przyznać, że gra ofensywna warszawiaków stoi w ostatnim czasie na naprawdę wysokim poziomie. Mam wrażenie, że pomimo lepszej gry Korony w ostatnich meczach, to jednak Legia w tym meczu będzie dyktowała warunki, a ostatnia porażka z Pogonią tylko zmotywuje zawodników do jeszcze większej pracy na boisku.

Statystyki:

 • Z 29 strzelonymi bramkami Legia jest najskuteczniejszą drużyną w lidze.
 • Przed ostatnią porażką z Pogonią, Legia zanotowała serię 4 zwycięstw z rzędu.
 • Legia wygrała 3 ostatnie mecze przy Łazienkowskiej i strzeliła w nich 14 bramek.
 • Korona nie wygrała żadnego z 7 ostatnich wyjazdów (2 remisy i 5 porażek).
 • Ostatnie 3 mecze Korony to dwa zwycięstwa i remis.
 • W tych spotkaniach zespół z Kielc nie stracił ani jednej bramki i strzelił 4.
 • W ostatnich 9 meczach Korony BTTS zobaczyliśmy tylko raz.
 • Legia wygrała 4 ostatnie bezpośrednie spotkania.

Co obstawiać?

Nie wyobrażam sobie tego, żeby ten mecz nie zakończył się zwycięstwem Legii. Po ostatniej porażce w Szczecinie, zespół z Warszawy nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Legia to dojrzały zespół, który szybko powinien zrehabilitować się za to niepowodzenie i spodziewam się tego, że stanie się to już dzisiaj. Powiem szczerze, że kusiło mnie również dorzucenie do tego typu zdarzenia na +2.5 bramki w meczu. Jednak nie zdecydowałem się na to, ponieważ Korona w ostatnich trzech meczach nie straciła nawet jednej bramki i niewykluczone, że dzisiaj zobaczymy mecz z jedną lub maksymalnie dwoma bramki. Mam tylko nadzieję, że wszystkie gole jakie dzisiaj zobaczymy zdobędą Legioniści.

Nasz typ: 1

Kurs: 1.43

 

Pamiętajcie, że dzięki wczorajszej promocji w ForBET, dzisiejszy kupon możecie zagrać z opcją MaxiZysku, dzięki czemu Wasza wygrana może być dwa razy wyższa! Wydaje mi się, że zaproponowane przez mnie propozycją są bardzo bezpiecznym i słusznym wyborem, a jeśli zagracie za 200 PLN, czyli maksymalną wysokość MaxiZysku, możecie liczyć nie na 407, a na aż 815 PLN! Powodzenia!

Grudzień zapowiada się bardzo interesująco pod względem promocji i bonusów w Forbet. Ale żeby móc na nie liczyć to potrzebne jest Ci konto. Pamiętaj aby przy rejestracji przy wpisać kod promocyjny: 2120PLN. Dzięki temu możesz liczyć na takie bonusy jak: dodatkowe środki od wpłaty do 2050 złotych, zakład bez ryzyka do 50 złotych i freebet w wysokości 20 PLN. Jeśli szukasz dodatkowych informacji o bonusach jakie przygotował ForBET to wystarczy, że klikniesz tutaj –> ForBET bonus. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz! 😉