KSW Epic: karta walk. Zawodnicy, walki, kto walczy?

Mamed Khalidov podczas treningu

KSW Epic: karta walk. Już w najbliższą sobotę dojdzie do długo wyczekiwanej gali KSW Epic, podczas której zobaczymy masę ciekawych pojedynków! Jeżeli dotychczas nie sprawdzaliście karty walk najbliższego wydarzenia KSW, to w poniższym tekście znajdziecie zestaw wszystkich walk, najciekawsze pojedynki i informacje o bohaterach sobotniej gali! Zapraszam więc do sprawdzenia.

baner Superbet Adamek - Khalidov

KSW Epic karta walk

Gala KSW Epic zapowiada się doskonale i ma potencjał, by stać się jednym z najbardziej pamiętnych wydarzeń w historii organizacji! Samo wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, a zatem 24. lutego 2024 roku. Organizatorzy zadbali o szalenie interesującą kartę walk, na której nie zabraknie ciekawych nazwisk! Oczywiście walką wieczoru będzie starcie Khalidov vs Adamek, jednak nie rozpisce nie zabraknie również innych ciekawych pojedynków! Na gali odbędzie się również wielki turniej mistrzowski wagi półciężkiej. Więcej o naszych przewidywaniach i predykcjach przeczytacie w typach na KSW Epic. Pełna karta walk KSW Epic prezentuje się natomiast w następujący sposób:

 • Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek
 • Finał turnieju w wadze półciężkiej
 • Phil de Fries vs. Josh Barnett
 • Darko Stosić vs. Matheus Scheffel
 • Muslim Tulshaev vs. Konrad Rusiński
 • Ivan Erslan vs. Bogdan Gnidko
 • Rafał Haratyk vs. Marcin Wójcik
 • Kleber Silva vs. Damian Piwowarczyk
 • Michał Królik vs. Vaclav Sivak 
 • Adam Brysz vs. Piotr Kacprzak

Najciekawsze walki na KSW Epic

Oczywiście najciekawszym pojedynkiem zbliżającej się wielkimi krokami gali KSW Epic będzie rywalizacja Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem w boksie. Jest to starcie, na które czekają nie tylko wierni fani sportów walki, ale również niedzielni kibice MMA, czy pięściarstwa. Do najciekawszych walk KSW Epic zaliczyć z pewnością można również starcie Phila de Friesa z Joshem Barnettem, czy pojedynek Darko Stosicia z Matheusem Scheffelem. Nie można również zapomnieć o szalenie interesującym turnieju mistrzowskim wagi półciężkiej. W gruncie rzeczy można stwierdzić, że zdecydowana większość walk na KSW Epic powinna być ciekawa i warta obejrzenia na żywo!

Zawodnicy KSW Epic

Organizatorzy organizacji KSW zdecydowanie zadbali o to, aby gala Epic przyciągnęła przed ekrany i na trybuny wielu kibiców! Jestem przekonany, że zdecydowana większość zawodników, którzy mają wystąpić w sobotę jest szeroko rozpoznawalna lub przynajmniej kojarzona przez liczne grono fanów. Oczywiście postaci takie jak Mamed Khalidov, czy Tomasz Adamek to absolutne gwiazdy i osobiście nie mogę doczekać się konfrontacji tych zawodników. Na koniec zachęcę do sprawdzenia naszych typów na KSW i dziękuję już za uwagę!

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze