KSW Epic: gdzie i co obstawiać? Obstawianie KSW Epic

Tomasz Adamek podczas treningu

KSW Epic: gdzie obstawiać nadchodzącą galę? W związku z szalenie ciekawą kartą walk, oraz generalnie znakomicie zapowiadającą się galą KSW Epic, wielu kibiców zechce obstawić swoje kupony na to wydarzenie! Jeżeli zastanawiacie się, gdzie obstawić swoje zakłady i o czym warto wiedzieć, to w tym tekście przeczytacie właśnie o obstawianiu KSW Epic. Zapraszam zatem do lektury.

baner Superbet Adamek - Khalidov

Gdzie obstawiać KSW Epic?

Zacznijmy od podstaw i informacji, o których stosunkowo nowi typerzy mogą nie mieć pojęcia. KSW to oczywiście największa organizacja MMA w Polsce i jedna z największych w Europie! Walczą tam zatem absolutnie najlepsi fighterzy, a pojedynkiem wieczoru gali KSW Epic będzie starcie Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Gale KSW zwykle cieszą się gigantycznym zainteresowaniem i podobnie jest w tym przypadku. A wiadomo, że im więcej kibiców, tym potencjalnie więcej osób, które zechcą obstawić kupony na najbliższe pojedynki!

A zatem, gdzie obstawiać KSW Epic? W przypadku organizacji freak-fightowych często mamy do czynienia ze ścisłą współpracą konkretnej organizacji z danym bukmacherem. W przypadku KSW podobnej sytuacji nie ma, a to oznacza, że absolutnie wszyscy legalni bukmacherzy mają swoje oferty i zakłady na pojedynki sobotniej gali! Mówiąc zatem krótko, KSW Epic obstawić można u wszystkich legalnie działających firm bukmacherskich w Polsce. Co więcej, kilka z nich zaproponowało nowym typerom atrakcyjne promocje i bonusy właśnie w związku ze zbliżającym się wydarzeniem KSW!

Obstawianie KSW Epic – co trzeba wiedzieć?

Jeżeli jesteście nowi w bukmacherce, to pozwólcie, że przedstawię najważniejsze zasady i punkty, o których warto pamiętać podczas obstawiania KSW Epic! Przede wszystkim kupony u bukmacherów obstawia się za swoje własne środki (za wyjątkiem promocji i freebetów), a zatem przed zagraniem zakładów na dane walki, warto je odpowiednio przenalizować. Warto zwrócić uwagę na sylwetki danych zawodników, ich formę, ostatnie występy, czy stawkę i zasady danego pojedynku. Oczywiście w Internecie znajdziecie wiele darmowych analiz i chociażby na naszej stronie znajdziecie typy na KSW Epic! Wracając do obstawiania sobotniej gali, każdy bukmacher będzie miał nieco inną ofertę i wyliczenia na pojedynki. Warto zatem porównać dostępne do zagrania kursy i oczywiście wybrać te najwyższe, ponieważ oznaczają one również możliwie wyższą wygraną na kuponie!

Bukmacher na KSW Epic

Skoro wiecie już co nie co o obstawianiu KSW Epic i najważniejszych zasadach, przejdźmy do bukmacherów, u których warto swoje kupony na najbliższe pojedynki zagrać. Wspomniałem, że część z nich oferuje specjalne bonusy i promocje, z których mogą skorzystać nowi gracze na start! Oczywiście wydarzeniem gali będzie walka wieczoru pomiędzy Tomaszem Adamkiem, a Mamedem Khalidovem. Zarówno bukmacher Superbet, jak i Fortuna zaproponowali specjalne promocje, w ramach których zgarnąć można aż 400 PLN w bonusie za poprawne obstawienie tego pojedynku! Warto zatem właśnie u tych bukmacherów obstawić KSW Epic, a poniżej więcej o wspomnianych promocjach:

 1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
 2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
 3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
 4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
 5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Khalidova lub Adamka podczas KSW Epic.
 6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
 7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 400 PLN w bonusie!
 8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

baner Superbet Adamek - Khalidov

 1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fortuna.
 2. W formularzu rejestracyjnym koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
 3. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe (e-mail i SMS).
 4. Dokonaj pierwszego depozytu na swoje konto w wysokości minimum 30 PLN.
 5. Jako pierwszy kupon obstaw zwycięstwo Khalidova lub Adamka na gali KSW Epic za kwotę 2 PLN (kupony SOLO).
 6. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, Fortuna wypłaci Ci 400 PLN w punktach lojalnościowych!

baner na Adamek - Khalidov, Fortuna

Oferta zakładów bukmacherskich na KSW Epic

Przejdźmy do oferty zakładów bukmacherskich, jakie znajdziemy u bukmacherów przy okazji gali KSW Epic. Nieco bardziej doświadczeni typerzy wiedzą, że oferty nie ograniczają się jedynie do zwycięzcy danego pojedynku. U niektórych operatorów znaleźć można nawet po kilkadziesiąt zakładów na jeden tylko pojedynek! Poza rezultatem danej walki obstawić można chociażby rodzaj zwycięstwa, ilość stoczonych rund, czy pełen dystans w pojedynku. Oferty zakładów bukmacherskich na KSW Epic stale się powiększają i najpewniej na godziny przed rozpoczęciem gali będą najszersze i najbardziej rozbudowane! W tym miejscu polecam sprawdzić wszystkie redakcyjne typy na KSW!

Co można obstawiać na KSW Epic?

No dobrze, ale w zasadzie jakie zakłady wydają się najciekawsze do obstawienia na KSW Epic? Szczegółowe analizy pojawiły się na naszej stronie, jednak tu zaproponuję 2 ciekawe zakłady na walkę wieczoru. Tomasz Adamek w walce z Mamedem Khalidovem będzie faworytem, a niemalże wszystkie okoliczności i warunki pojedynku będą grały na jego korzyść. Góral podczas treningów wyglądał na bardzo szybkiego i solidnego, a Khalidov zawsze wyróżniał się wszechstronnością, jednak wybitnym bokserem nigdy nie był. Moim zdaniem to Adamek wyjdzie z walki wieczoru górą i taki zakład chyba warto obstawić na KSW Epic!

T. Adamek wygra
Kurs: 1.56
Zagraj!

Druga propozycja na ten sam pojedynek dotyczy długości trwania pojedynku. W mojej opinii Mamed Khalidov nie pójdzie na wymianę i będzie starał się punktować Adamka i w miarę możliwości, uciekać przed pięściarzem. Adamek całe życie boksował w ringu, a nie w oktagonie, dlatego może mieć pewne problemy z poruszaniem się i złapaniem szybkiego na nogach Mameda. Po za tym obaj Panowie nigdy nie imponowali siłą uderzenia. Dlatego też w mojej opinii warto obstawić pełen dystans w tej 6-rundowej batalii!

pełen dystans - tak
Kurs: 1.25
Zagraj!

Gala KSW Epic – najważniejsze informacje

Na koniec kilka najważniejszych informacji na temat sobotniej gali. Odbędzie się ona 24. lutego 2024 roku, a start wydarzenia został zaplanowany na godzinę 19:00. Na karcie walk zobaczymy w sumie 10 starć, a całe wydarzenie odbędzie się w Gliwicach na PreZero Arenie. Dodam jeszcze, że całą galę obejrzymy w serwisie streamingowym Canal+ Online!

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze