KSW 88 karta walk | Zawodnicy, kto walczy na KSW 88?

KSW 88 karta walk

KSW 88: karta walk. Czas na kolejną imprezę organizowaną przez jedną z najlepszych federacji MMA w Europie, a więc KSW. Emocje po ostatnich zawodach rozgrywanych w Czechach jeszcze nie opadły, a przed nami następna, interesująco zapowiadająca się gala KSW 88. Nie powinno dziwić, że sobotnia impreza zapowiada się równie ciekawie, jak ostatnia. A jeśli interesuje Cię karta walk KSW 88, to serdecznie zapraszam do przeczytania poniższego artykułu!

KSW 88 baner Fortuna

KSW 88 karta walk

Poprzednia, 87. edycja walk spod szyldu KSW przyniosła kilka interesujących pojedynków. Na bardzo wysokim poziomie stała oczywiście walka wieczoru, gdzie Darko Stosić nie dał szans Michalowi Martinkowi, pokonując go już w 1. rundzie. Ponadto kibice mieli co oglądać w starciach Leo Brichty z Romanem Szymańskim czy Rafała Haratyka z Ivanem Erslanem. Teraz również odbędzie się kilka interesujących potyczek. Kogo zobaczymy w klatce podczas gali KSW 88?

Zanim przejdę jednak do pełnej karty walk KSW 88, to warto przypomnieć, że opisywana gala będzie dostępna do obstawienia i to u przynajmniej kilku solidnych operatorów. W końcu bukmacherzy od wielu już lat przygotowują dobrze skrojone i interesujące oferty na każdą tego typu imprezę. Nie inaczej jest w tym przypadku – tak naprawdę każdy z pojedynków można obstawić na wiele sposobów. Oznacza to, że jeśli posiadasz już konto u któregoś z operatorów, to możesz typować bez przeszkód, natomiast jeśli nie masz jeszcze swojego profilu i chciałbyś rozpocząć przygodę z obstawianiem, to jest to naprawdę dobra okazja. Gdybyś natomiast chciał poznać typy na KSW 88, to są one oczywiście dostępne na naszej witrynie internetowej.

Walka wieczoru KSW 88, Main event KSW 88

  • Daniel Rutkowski (16-3-1) vs Patryk Kaczmarczyk (10-2)

Co-main KSW 88

  • Piotr Kuberski (12-1) vs Bartosz Leśko (13-3-2)

Karta główna KSW 88

  • Henrique da Silva (19-9) vs Marcin Wójcik (18-8)
  • Stefan Vojcak (6-1) vs Kamil Gawryjołek (5-0)
  • Anita Bekus (7-3) vs Maria Silva (9-1)
  • Albert Odzimkowski (13-7) vs Jorge Bueno (10-3)
  • Ramzan Jembiev (4-1) vs Danu Tarchilla (6-2)

Karta wstępna KSW 88

  • Krystian Bielski (9-5) vs Konrad Rusiński (5-1)
  • Jacek Gać (2-0) vs Michał Gniady (1-0)
KSW 88 baner Fortuna

Najciekawsze walki na KSW 88

Czas przejść do konkretów, a więc przyjrzeniu się bliżej kilku najciekawiej zapowiadających się pojedynków. Jak mogłeś zauważyć, podczas KSW 88 zobaczymy 18 zawodników, którzy powalczą o zwycięstwo w swoich pojedynkach. Bez wątpienia wyróżnić należy walkę wieczoru pomiędzy Danielem Rutkowskim a Patrykiem Kaczmarczykiem. Naprzeciw siebie stanie tak naprawdę ogień i woda – Rutkowski to niezwykle doświadczony zawodnik, który przygotowany jest do każdej walki w najmniejszym calu i skrzętnie wprowadza założenia, a jego rywal to typowy walczak, dla którego liczy się szybkie i efektowne skończenie walki. Faworytem pojedynku jest starszy z fighterów i wydaje się, że to właśnie Daniel Rutkowski powinien rozprawić się z walczącym przed własną publicznością Kaczmarczykiem.

Do tego nie można pominąć takich walk, jak starcie Alberta Odzimkowskiego z Jorge Bueno – walka ta zapowiada się na niezwykle zaciętą, a w klatce można spodziewać się sporych grzmotów – w końcu obaj pokazywali swoją ogromną siłę i wytrzymałość w poprzednich walkach. Ponadto interesująco wygląda zestawienie wagi ciężkiej pomiędzy Vojcakiem a Gawryjołkiem, którzy co prawda nie mają zbyt wielu walk na koncie, ale radzą sobie w klatce naprawdę nieźle. Jest więc co oglądać, a i emocji z penwością nie zabraknie! A po więcej informacji na temat gali czy typów na KSW zapraszam oczywiście na naszą witrynę.

Zawodnicy KSW 88

Na koniec warto przyjrzeć się także poszczególnym fighterom, którzy wezmą udział w KSW 88. Jak już wspomniałem, czekają nas potyczki niezwykle doświadczonych zawodników, jak i zupełnie nowych twarzy. Oczywiście największymi gwiazdami gali jest Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk, którzy wezmą udział w walce wieczoru. Obaj mają stoczonych już kilkanaście walk w karierze i z pewnością dadzą świetne widowisko. Do tego podczas KSW 88 wystąpi między innymi Albert Odzimkowski, Marcin Wójcik czy Henrique da Silva, którzy również są niezwykle doświadczonymi zawodnikami. Nie można zapomnieć również o nowych twarzach, jak Jacek Gać czy Michał Gniady. Można być więc pewnym, że w sobotni wieczór będzie się działo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze