KSW 88 typy, kursy i zakłady | Gdzie obstawiać? 11.11.2023

Typy na KSW 88

KSW 88: typy na galę. Po blisko miesiącu od poprzedniego wydarzenia, czas na kolejną imprezę spod szyldu KSW. Tym razem odbędzie się ona w naszym kraju, co z pewnością cieszy fanów federacji. Karta walk standardowo zapowiada się niezwykle interesująco, a w walce wieczoru zobaczymy Daniela Rutkowskiego i Patryka Kaczmarczyka. Emocji z pewnością nie zabraknie, bowiem do walki ruszy jeszcze Piotr Kuberski, Henrique da Silva czy Bartosz Leśko. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na KSW 88, to serdecznie zapraszam do poniższego tekstu!

KSW 88 baner Fortuna

KSW 88 typy bukmacherskie

Dopiero co opadły emocje po KSW 87, a przed nami już kolejna gala spod szyldu federacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. W czeskim Trzyńcu działo się naprawdę wiele – świetne widowisko dał między innymi Darko Stosić z Michalem Martinkiem czy Rafał Haratyk z Ivanem Erslanem. Nadchodzące, sobotnie widowisko zapowiada się równie interesująco. Czego więc można się spodziewać po KSW 88?

Oczywiście nie powinno dziwić, że największe emocje budzi walka wieczoru pomiędzy Danielem Rutkowskim a Patrykiem Kaczmarczykiem. Faworytem bukmacherów jest pierwszy z wymienionych, który ma za sobą już kilka świetnych występów dla KSW. Do tej pory jego rekord dla tej federacji wynosi 5-1, a jedyną porażkę zanotował z Salahdinem Parnasse’m czyli jedną z największych gwiazd KSW. Kaczmarczyk również stoczył 6 pojedynków, z czego 4 wygrał i 2 razy musiał uznać wyższość rywali. Tym co przykuwa jednak uwagę podczas analizy ostatnich walk obu fighterów, to ich wytrzymałość. Mianowicie 4 z 5 walk Rutkowskiego i 3 z 6 pojedynków Kaczmarczyka kończyło się decyzją sędziów i pomimo sporych różnic w kursach bukmacherskich na tę walkę, zdecyduję się obstawić, że i teraz zakończy się ona na punkty lub przez techniczną decyzję.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 1.65
Zagraj!

Kursy bukmacherskie na KSW 88

Kursy na walki podczas KSW 88
Fortuna
1.45
Gać
2.76
Gniady
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.30
Bielski
3.53
Rusiński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.96
Tarchila
1.40
Jembiev
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.75
Odzimkowski
2.08
Bueno
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.32
Bekus
1.33
Silva
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.24
Vojcak
1.65
Gawryjołek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.32
Da Silva
1.33
Wójcik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.73
Leśko
2.11
Kuberski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Rutkowski
3.96
Kaczmarczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie obstawiać KSW 88?

Skoro poznałeś już kursy na KSW 88, a także pierwsze przewidywania dotyczące zbliżającej się gali, to warto także zwrócić uwagę na to, gdzie obstawiać KSW 88. W końcu na tę informację czeka rzesza kibiców i typerów, którzy chcieliby wnieść kupon na nadchodzące wydarzenie. Tak naprawdę ofertę na KSW posiadają niemalże wszyscy legalnie działający w naszym kraju bukmacherzy, bowiem jest to na tyle duża impreza, że brak możliwości obstawiania gali na pewno odbiłby się na samym operatorze. Zatem gdzie najlepiej obstawiać KSW 88?

Bukmacherzy na KSW 88

Bez wątpienia jednym z lepiej zaopatrzonych bukmacherów w zakładkę ze sportami walki jest Fortuna. Poza rozbudowanymi rynkami zdarzeń, dobrze wyglądają również bonusy bukmacherskie. Operator ten oferuje między innymi trzy cashbacki o łącznej wartości 600 PLN, które otrzymasz na trzy pierwsze kupony. Oznacza to, że nawet w przypadku błędnego typu nie pozostaniesz z pustymi rękami i otrzymasz zwrot postawionych środków. Wystarczy więc założyć konto w Fortunie z kodem promocyjnym, a w zamian otrzymasz dostęp do specjalnych promocji. A co dokładnie trzeba zrobić, aby cieszyć się z wspomnianych zakładów bez ryzyka? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
 3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
 4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, kolejno do 200 i 300 PLN
 5. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot do 200 i 300 PLN
 6. Łącznie możesz liczyć na 600 PLN zwrotu na konto depozytowe
KSW 88 baner Fortuna

Tak jak wspomniałem nieco wyżej – ofertę na KSW 88 posiada w naszym kraju niemalże każdy legalny bukmacher. Wśród nich należy wyróżnić chociażby STS, który także może pochwalić się szeroką i rozbudowaną ofertą na sporty walki. Ponadto posiada on dobrze skrojoną ofertę powitalną, w skład której wchodzi między innymi zakład bez ryzyka do 100 PLN. Co trzeba zrobić, aby z niego skorzystać? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać pierwszy depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
 3. Obstaw dowolny zakład, a w przypadku porażki otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN
 4. Cała kwota będzie zwrócona na konto depozytowe (minus 12% podatku)
Zakład bez ryzyka w STS

Typy na KSW 88

Czas przejść do konkretów i analiz najciekawszych pojedynków zbliżającego się KSW 88. Tak jak już wspomniałem – karta walk prezentuje się naprawdę nieźle i trudno było wybrać tylko kilka potyczek do analizy. Jeśli jednak chciałbyś poznać moje analizy i typy na KSW 88, to znajdziesz je nieco niże. Zachęca również do zapoznania się z innymi typami bukmacherskimi – czy to ze sportów walki, czy chociażby piłki nożnej, które znajdziesz oczywiście na naszej witrynie.

KSW 88

Na którą walkę czekasz najbardziej?
RUTKOWSKI VS KACZMARCZYK 80%
LEŚKO VS KUBERSKI 0%
DA SILVA VS WÓJCIK 20%
VOJCAK VS GAWRYJOŁEK 0%
5+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • RUTKOWSKI VS KACZMARCZYK
 • LEŚKO VS KUBERSKI
 • DA SILVA VS WÓJCIK
 • VOJCAK VS GAWRYJOŁEK

Walka wieczoru KSW 88 Rutkowski – Kaczmarczyk, typy i kursy

Bez wątpienia walka wieczoru przykuje uwagę nawet najbardziej wybrednych kibiców sportów walki. W main-evencie gali KSW 88 naprzeciw siebie staną fighterzy, którzy nie raz udowadniali jak wytrzymałymi zawodnikami są. Ponadto potyczki Rutkowskiego i Kaczmarczyka za każdym razem są bardzo zacięte i niezwykle interesujące. Czego więc można spodziewać się po ich bezpośredniej potyczce?

Daniel Rutkowski to niezwykle doświadczony zawodnik, który może pochwalić się 19 pojedynkami w profesjonalnym MMA. Do tej pory zwyciężył 16 razy i tylko w 3 przypadkach musiał uznać wyższość przeciwników. Ma on na koncie pasy mistrzowskie federacji FEN czy Babilon, a dla KSW zwyciężył już w 5 z 6 pojedynków. Kaczmarczyk natomiast stoczył w dotychczasowej karierze 12 walk, z czego 10 razy zwyciężał. Dla KSW walczył już 6-krotnie, a jego bilans wynosi 4-2. Do tej pory wygrał z Michałem Sobiechem, Michałem Dominem, Pascalem Hintzenem i Danu Tarchilą. Musiał natomiast uznać wyższość Roberta Ruchały i Dawida Śmiełowskiego. Wydaje się, że w nadchodzącej walce Rutkowski powinien poradzić sobie z Radomianinem, jednak zapowiada się długie starcie. Obaj są niezwykle wytrzymali i wydaje się, że walka powinna potrwać pełny dystans. Dorzucę do tego jednak wygraną Daniela Rutkowskiego, który wydaje się być aktualnie poza zasięgiem młodszego rywala.

Rutkowski wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 1.82
Zagraj!

Da Silva – Wójcik, typy i kursy

Kolejną walką, której warto przyjrzeć się bliżej będzie starcie pomiędzy da Silvą i Wójcikiem. Obaj fighterzy są niezwykle doświadczeni i łącznie mają na koncie ponad 50 oficjalnych walk. Faworytem bukmacherów jest polski zawodnik, jednak czy potwierdzi to w klatce?

Frankenstein stoczył do tej pory 28 oficjalnych pojedynków, z czego 19 razy zwyciężał i w 9 pojedynkach musiał uznać wyższość rywali. Tak naprawdę Brazylijczyk lata świetności ma już za sobą, a w latach 2014-2016 był niepokonany. Po świetnych występach na krajowym podwórku otrzymał szansę na walkę dla UFC, czyli największej federacji świata. Tam stoczył 6 pojedynków z czego 2 pierwsze wygrał. Potem było już tylko gorzej i z każdą kolejną walką da Silva odstawał od rywali. Dla KSW stoczył do tej pory dwie walki, pokonując Tomasza Narkuna i ulegając w tym roku Oumarowi Sy już w 1. rundzie.

Wójcik to równie doświadczony zawodnik, który walczył dla największych polskich federacji. Jego bilans wynosi 18 wygranych i 8 porażek, a na jego koncie znajdują się walki dla takich federacji jak PLMMA, FEN czy właśnie KSW. Co ciekawe dla Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego The Giant walczył w latach 2016-2018. Jego ostatnim pojedynkiem dla tej federacji było starcie ze Scottem Askhamem, która przegrał w 1. rundzie. Potem toczył boje między innymi dla FEN i teraz wraca do KSW. Zatem czego spodziewać się po jego walce z Frankensteinem? Wydaje się, że walka pomiędzy tymi doświadczonymi zawodnikami nie powinna potrwać dłużej niż 1/2 rundy. Mianowicie tak kończyło się 8 z 9 pojedynków Brazylijczyka i 9 z 10 potyczek wstecz Polaka.

Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Kurs: 1.42
Zagraj!

Leśko – Kuberski, typy i kursy

Podczas poszukiwania ciekawych typów na KSW 88, nie można ominąć co-main eventu nadchodzącej gali. Mianowicie do walki ruszy dwóch naprawdę mocnych zawodników. Leśko do tej pory przegrał tylko 3 pojedynki, natomiast Kuberski – 2. Obaj są nastawieni na sukces i można być pewnym, że klatka zapłonie. Również bukmacherzy mieli problem ze wskazaniem faworyta, bowiem kursy są naprawdę wyrównane. Czego więc oczekiwać po tej walce?

Bartosz Leśko ma za sobą już 18 pojedynków w profesjonalnej karierze i to dla takich federacji jak FEN, ACA czy właśnie KSW. Jego rekord wynosi 13 zwycięstw, 3 porażki i 2 remisy. Dla KSW stoczył do tej pory 3 pojedynki, w których 2 razy wygrał – z Damianem Piwowarczykiem i Nemanją Nikoliciem, a przegrał z Tomem Breese’m. Kuberski to równie doświadczony zawodnik, który może pochwalić się rekordem 12-1, jednak walka z Leśko będzie dla niego pierwszym starciem w KSW. W ostatnich latach dla FEN, którego jest niekwestionowaną gwiazdą. Wygrał bowiem wszystkie 5 walk, pokonując między innymi Kamila Wojciechowskiego w walce wieczoru gali FEN 46. Czego więc spodziewać się po ich bezpośrednim starciu?

Bez wątpienia będzie to niezwykle zacięte starcie, w którym tak naprawdę trudno wskazać zwycięzcę. Dlatego też przyjrzałem się innym prawdopodobnym zdarzeniom w tym co-main evencie. Wydaje się, że można spodziewać się dość intensywnej i szybkiej walki, bowiem zarówno Leśko, jak i Kuberski potrafią zakończyć walkę na swoją korzyść jednym ciosem bądź ich kombinacją. I tak under 2.5 rund miał miejsce w 5 z 7 ostatnich występów obu fighterów. Dlatego też, kiedy staną naprzeciw siebie, to myślę że również będą chcieli jak najszybciej zakończyć tę potyczkę i dlatego też zdecyduję się na poniżej 2.5 rund.

Poniżej 2.5 rund
Kurs: 1.65
Zagraj!

Vojcak – Gawryjołek, typy i kursy

Ostatnie starcie, któremu przyjrzałem się bliżej, to pojedynek pomiędzy Vojcakiem a Gawryjołkiem. Choć do walki ruszą mniej doświadczeni zawodnicy, to można być pewnym, że będzie się w nim sporo działo. To także jedyna w karcie walk potyczka w wadze ciężkiej, a te w formule MMA cieszą się sporym zainteresowaniem. Kursy bukmacherskie są stosunkowo wyrównane, jednak nieznaczną przewagę ma Polak. Czy potwierdzi to w klatce?

Vojcak do tej pory stoczył 7 oficjalnych pojedynków, z czego wygrał 6 razy i w jednym pojedynku musiał uznać wyższość rywala. Wspomnianej porażki doznał właśnie w KSW, gdzie stoczył tylko tę jedyną walkę. Jego rywalem był jednak Darko Stosić, czyli jeden z lepszych zawodników federacji. Teraz na Słowaka czeka mniejsze wyzwanie, bowiem zmierzy się on z Kamilem Gawryjołkiem. Polak ma na koncie 5 oficjalnych walk i w każdym z nich nie dał on szans swoim rywalom. Dla KSW stoczył on jedynie 2 walki, w których pokonał Marka Samociuka oraz Olegsa Jemeljanovsa. Czego więc spodziewać się po bezpośrednim starciu Vojcaka z Gawryjołkiem?

Tym, co przykuło moją uwagę to przede wszystkim świetna postawa polskiego zawodnika, który każdą ze swoich 5 oficjalnych walk kończył już w 1. rundach. Jego najkrótsza walka trwała 20 sekund, a najdłuższa – nieco ponad 4 minuty. Co ciekawe 5 z 7 dotychczas stoczonych walk Vojcaka również kończyło się w 1. rundzie i wydaje się, że bardzo prawdopodobne jest zakończenie zbliżającej się walki przed czasem. W końcu tylko 1 z 12 łącznie stoczonych walk obu fighterów skończyła się decyzją sędziów i dlatego też obstawię to, że walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację.

Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Kurs: 1.55
Zagraj!

KSW 88: najważniejsze informacje

Nie powinno dziwić, że nadchodząca gala KSW 88 przyciągnie sporą liczbę fanów i to zarówno na żywo, jak i przed teelwizory. W końcu przed nami aż 9 pojedynków, w skład których wchodzą takie walki jak chociażby Leśko vs Kuberski czy Rutkowski vs Kaczmarczyk. Do tego dochodzi pojedynek pań pomiędzy Anitą Bekus i Marią Silvą, a także walki mniej doświadczonych zawodników, jak chociażby Jacek Gać vs Michał Gniady. Zatem gdzie należy spodziewać się zbliżającej gali?

Kiedy i gdzie odbędzie się KSW 88?

Nadchodzące KSW 88 odbędzie się w sobotę, 11. listopada w hali RCS Arena w Radomiu. Start imprezy zaplanowano na 19:00, natomiast pierwsza walka powinna rozpocząć się o 19:30. Emocji z pewnością nie zabraknie – na kibiców czeka bowiem blisko 5 godzin transmisji. A jeżeli nie udało Ci się kupić wejściówki na wydarzenie, to warto rozważyć wykupienie dostępu do Viaplay, gdzie możesz śledzić wszystkie gale wychodzące spod szyldu KSW!

Zaloguj się aby dodawać komentarze