KSW 85 gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online w Viaplay

KSW 85 gdzie oglądać

KSW 85: gdzie oglądać galę i kto oferuje stream online? Już w najbliższą sobotę oczy wszystkich fanów MMA zwrócone będą na Nowy Sącz. To właśnie tam odbędzie się najbliższa impreza federacji KSW. Do walki ruszy aż 18 fighterów, wśród których warto wyróżnić chociażby Patryka Surdyna, Ibragima Chuzhigaeva, Salahdine’a Parnasse’a czy Roberta Ruchałę. A jeśli chciałbyś zobaczyć nadchodzącą galę, ale nie wiesz gdzie oglądać KSW 85, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam!

Fortuna baner

Gdzie oglądać KSW 85

Zatem gdzie oglądać KSW 85? Tak jak w przypadku poprzednich gal w ostatnich latach, tak i teraz próżno szukać transmisji live z gali w otwartych kanałach telewizyjnych czy u bukmacherów. Żadna z tych opcji nie wchodzi w grę bowiem transmisję na wyłączność posiada jedna z platform streamingowych. Chodzi oczywiście o Viaplay, które od kilku już lat współpracuje z KSW i to właśnie u nich można zobaczyć to wydarzenie. Platforma ta posiada także dostep do wielu innych dyscyplin sportowych, w skład których wchodzi Formuła 1, ale też piłka nożna i najpopularniejsze ligi, jak chociażby Premier League, Bundesliga czy Liga Europy i Konferencji. Tak naprawdę jest więc co oglądać i każdy kibic sportu znajdzie tam coś dla siebie. Co jednak trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do podanych nieco wyżej transmisji i przede wszystkim do KSW 85? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestruj się w Viaplay z linku https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto i przejdź do sekcji TV
  3. Znajdź transmisję z gali KSW 85 i oglądaj wszystkie walki!

W tym miejscu warto także wspomnieć, że po wykupieniu dostępu do transmisji internetowej, nadchodzącą galę KSW 95 obejrzysz zarówno na ekranie swojego komputera, smartfona czy nawet TV. Wystarczy odpalić Smart TV, bądź kupić chromecast (w przypadku telewizorów bez funkcji SMART), a dzięki temu będziesz mógł śledzić wszystkie pojedynki w najlepszej jakości i oczywiście – bez zacinania!

Data, miejsce i godzina KSW 85

Jak już wspomniałem, nadchodzące KSW 85 odbędzie się w sobotę, 19 sierpnia. Start imprezy zaplanowano standardowo na godzinę 19:00 i wtedy też zostanie odpalona transmisja na Viaplay. Sobotnia gala rozgrywana będzie w Nowym Sączu, a włodarze federacji podali już, że wszystkie miejsca w hali zostały wykupione, zatem należy spodziewać się kompletu publiczności. Jeśli nie udało Ci się kupić biletu na sobotnie wydarzenie, to pozostaje możliwość wykupienia abonamentu do wspomnianej platformy streamingowej. A jest co oglądać, bowiem 9 pojedynków, wśród których czeka nas starcie pań, a także walka o pas kategorii piórkowej, w której naprzeciw siebie stanie Francuz – Salhadine Parnasse i Robert Ruchała pochodzący właśnie z Nowego Sącza. Bez wątpienia więc będzie się działo, a takie nazwiska jak Bogdan Gnidko, Patryk Kaczmarczyk, Patryk Surdyn czy Ibragim Chuzhigaev tylko potwierdzają rangę sobotniego wydarzenia!

KSW 85 PPV

W Polsce od wielu już lat prężnie działa PPV. To nic innego jak możliwość oglądania danego widowiska (zwykle sportowego) po ówczesnym opłaceniu pakietu dostępu. W taki sposób działają chociażby gale freakfightowe czy do niedawna także i KSW. Jednak od kilkunastu już gal, federacja Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego rozpoczęła współpracę z Viaplay. Oznacza to, że nie ma już dostępu do PPV na KSW 85, a jedyną opcją, aby zobaczyć sobotnie wydarzenie jest wykupienie odpowiedniego pakietu sportowego we wspomnianej platformie streamingowej.

KSW 85 w Viaplay

Jak już podałem nieco wyżej, KSW 85 zobaczysz jedynie w Viaplay. Wystarczy wykupić miesięczny abonament, aby cieszyć się z dostępu do nadchodzącej gali KSW. Co ciekawe jest to dużo lepsza opcja niż tak popualrna opcja pay-per-view. Po założeniu konta w Viaplay i opłaceniu pakietu masz przynajmniej miesięczny dostęp do wszystkiego, co oferuje ta platforma. Oznacza to, że możesz śledzić chociażby piłkarskie zmagania w Anglii czy Niemczech, a to bez wątpienia świetna opcja dla kibiców tej dyscypliny sportu. Wystarczy więc wejść na stronę Viaplay, chociażby z linku podanego na początku tekstu, a następnie zarejestrować się i korzystać z możliwości, jakie daje platforma.

Gdzie kupić KSW 85?

Zatem gdzie kupić KSW 85? Jeszcze kilka lat temu wystarczyłoby wejść na stronę federacji i wykupić dostęp do pojedynczej gali. Od kiedy jednak KSW współpracuje z Viaplay, to możliwość wykupienia dostępu widnieje jedynie na stronie platformy streamingowej. Oznacza to, że wystarczy zarejestrować konto użytkownika w Viaplay i zakupić odpowiedni abonament, w skład którego wchodzi KSW i cieszyć się z 30-dniowego dostępu do wszystkich wydarzeń, które transmituje ta platforma.

Ile kosztuje PPV na KSW 85?

Skoro już wiesz gdzie oglądać KSW 85, to dobrze jest także przyjrzeć się temu, ile dokładnie kosztuje abonament w Viaplay. Jedyną opcją, aby zobaczyć sobotnią galę jest wykupienie pakietu Viaplay Total. Jego cena to 55 PLN, ale w zamian otrzymasz wspomniany dostęp do przynajmniej kilku interesujących dyscyplin sportowych. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i zakup pakietu nie oznacza związania się z platformą na długie miesiące. Jeśli jednak wykupisz całoroczny dostęp, to cena pakietu będzie dużo niższa i wyniesie około 44 PLN za miesiąc. Aby tak się stało, to wystarczy skorzystać z linku, który znajdziesz nieco wyżej.

KSW 85 transmisja na żywo

Podsumowując więc, transmisja live KSW 85 będzie dostępna wyłącznie w Viaplay. Po zakupie pakietu czeka Cię blisko 5 godzin emocji, których w sobotę z pewnością nie zabraknie. W końcu możesz liczyć na walkę o pas kategorii piórkowej i 8 innych pojedynków. A już w niedzielę będziesz mógł śledzić także niemiecką Bundesligę czy angielską Premier League, które rozgrywają swoje mecze również w ten weekend.

KSW 85 w TV i online

Podkreślę jeszcze raz, że żadna ze stacji telewizyjnych w Polsce nie pokaże transmisji z KSW 85. Co ciekawe nawet bukmacherzy, posiadający sporą liczbę bonusów na tę galę, nie mają dostępu do streamu online z sobotniego wydarzenia. Wszystko ze względu na ścisłą umowę pomiędzy federacją a Viaplay, dlatego też jedynym legalnym miejsce, w którym można śledzić galę jest właśnie ta platforma streamingowa.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze