KSW 84: kod promocyjny, bonusy i zakłady bez ryzyka!

KSW 84 kody promocyjne

KSW 84: kod promocyjny na galę. Przed nami kolejna jednej z największych europejskich federacji mieszanych sztuk walki. W nadchodzącą sobotę odbędzie się bowiem kolejna edycja KSW. Emocji bez wątpienia nie zabraknie, a w klatce zobaczymy wielu klasowych zawodników, wśród których należy wyróżnić między innymi Phila De Friesa, Szymona Bajora, Damiana Janikowskiego czy Darko Stosicia. A z okazji tego wydarzenia bukmacherzy przygotowali kilka interesujących promocji – szczególnie dla nowych graczy. Jeśli więc chciałbyś poznać kod promocyjny na KSW 84, a także najciekawsze bonusy na galę, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Bonus Fortuna KSW 84

Kod promocyjny KSW 84

Za nami bez wątpienia największa gala tego roku, czyli Colosseum 2, które odbyło się na Stadionie Narodowym. Oczywiście zakończyła się ona ogromnym sukcesem – mnóstwem świetnych i nieoczekiwanych wyników, a przede wszystkim wysokim poziomem. Bez wątpienia w najbliższą sobotę będzie podobnie. W końcu zobaczymy 10 walk pomiędzy doświadczonymi fighterami, a w ostatnim starciu naprzeciw siebie stanie niekwestionowany mistrz – Phil De Fries, a pas spróbuje zabrać mu Szymon Bajor.

Tak jak z okazji każdej poprzedniej gali, tak i teraz podczas KSW 84 kod promocyjny będzie dostępny. Dzięki niemu nowi typerzy mogą liczyć na specjalne bonusy bukmacherskie i promocje na start. Oznacza to, że jeśli spełnisz wymogi bukmachera i skorzystasz z przygotowanego na tę imprezę kodu, będziesz mógł liczyć na interesującą ofertę powitalną. Znaleźć ją można przynajmniej u kilku legalnie działających bukmacherów na polskim rynku. O kogo konkretnie chodzi?

Fortuna kod na KSW 84

Jedną z lepiej zaopatrzonych firm bukmacherskich pod względem oferty na sporty walki jest Fortuna. Nie powinno więc dziwić, że również z okazji KSW 84 kod dla nowych typerów jest dostępny. Oczywiście – jak już wspomniałem nieco wyżej – otrzymają go nowi użytkownicy, czyli Ci, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera. A rejestrując je z kodem promocyjnym na KSW 84, będziesz mógł liczyć nawet na 200 PLN bonusu. Wystarczy obstawić zakład, że De Fries obroni pas i wygra walkę. A jakie konkretnie warunki należy spełnić? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w Fortunie z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji na KSW 84
 2. Udziel zgody na komunikację
 3. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 30 PLN
 4. Postaw zakład na zwycięstwo Phila De Friesa na KSW 84
 5. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
 6. Jeśli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 PLN
Bonus 200 PLN KSW 84

STS kod KSW 84

Kolejnym bukmacherem, który posiada ciekawą i przede wszystkim – szeroką ofertę na KSW 84 jest bez wątpienia STS. Jeśli więc nie posiadasz jeszcze tam konta, a chciałbyś otrzymać ciekawą ofertę powitalną, to warto skorzystać z kodu promocyjnego STS na KSW 84. W tym przypadku również podczas rejestracji konta należy wpisać ZAGRANIE. W zamian, każdy z nowych typerów może liczyć na zakład bez ryzyka o wartości nawet 100 PLN. Jakie warunki należy spełnić, aby z niego skorzystać? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
 3. Obstaw pierwszy zakład z konta depozytowego
 4. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN (minus podatek)
 5. Stawka zostanie zwrócona na konto depozytowe

BETFAN KSW 84

Podczas poszukiwań odpowiedniego bukmachera na KSW 84, wyróżnić należy również Betfan. Oferuje on dobrze rozwiniętą zakładkę ze sportami walki, a więc znajdziesz tam sporo rynków zdarzeń na wszystkie walki sobotniej gali. W tym wypadku również otrzymasz specjalną ofertę na start i zakładając konto z kodem na KSW 84 możesz liczyć na solidny bonus powitalny. Konkretnie chodzi o dodatkowe środki od wpłaty o łącznej wartości 450 PLN. Jak je otrzymać? Potrzebne informacje znajdziesz poniżej:

 1. Załóż konto w Betfan z linku https://zagranie.com/goto/betfan i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN i odbierz 200% bonusu do 450 PLN
 3. Dokonaj jednokrotnego obrotu stawką na dowolnym kuponie, aby odblokować bonus
 4. W celu wypłaty dodatkowych środków, obróć jednokrotnie bonus na zakładzie AKO z kursem całkowitym minimum 3.00

Inne kody na KSW

Oczywiście to nie jedyni operatorzy oferujące kody na KSW 84. W końcu jest to na tyle duża impreza, budząca zainteresowanie wielu typerów, więc nie dziwi, że każdy z legalnie działających bukmacherów posiada ofertę na sobotnią galę. Poza wspomnianymi powyżej warto również zaznaczyć Totalbet, gdzie można otrzymać freebet bez depozytu o łącznej wartości 35 PLN – oczywiście po wcześniejszej rejestracji z kodem ZAGRANIE. Ponadto dobrze skrojoną ofertę i kod promocyjny KSW 84 posiada ETOTO, gdzie czekają bonusy o łącznej wartości 2242 PLN, więc tak naprawdę jest z czego wybierać.

KSW 84 bonusy bukmacherskie

Jak już wspomniałem, większość firm bukmacherskich w Polsce oferuje zakłady i kody na KSW 84. Trzeba jednak zaznaczyć, że wszystkie promocje dotyczą nowych typerów, a więc takich, którzy nie posiadają jeszcze konta u danego operatora. W większości można liczyć na zakłady bez ryzyka czy bonusy od wpłaty, a także boost kursowy w Fortunie.

KSW 84 zakłady bez ryzyka

Jednym z lepszych cashbacków na polskim rynku oferuje podany nieco wyżej STS. Zakładając tam konto z kodem promocyjnym na KSW 84 możesz liczyć na zwrot do 100 PLN na konto depozytowe – oczywiście w przypadku błędnego typu. Podobnie jest jednak w Totalbet, gdzie każdy z typerów, który zarejestruje się z kodem ZAGRANIE może liczyć na zwrot do 200 PLN – również na konto główne, jeśli kupon okaże się przegrany.

Freebety na KSW 84

Jeżeli chodzi o freebet na KSW 84, to taki oferuje wspomniana na początku Fortuna. Bukmacher ten przygotował w końcu specjalną akcję promocyjną na zwycięstwo Phila De Friesa z Szymonem Bajorem. Mianowicie po spełnieniu podanych wymagań otrzymasz dostęp do boostu kursowego, dzięki któremu w przypadku obrony pasa, na Twoje konto bonusowe trafi darmowy zakład w formie punktów FKP. Aby wypłacić przyznaną kwotę wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu bez dodatkowych wymagań kursowych.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze