KSW 83 Colosseum 2: kod promocyjny, bonusy i zakłady bez ryzyka!

Bonusy na KSW 83

KSW 83: Colosseum 2: kod promocyjny na galę. Już w najbliższą sobotę odbędzie się bez wątpienia największa gala MMA tego roku w naszym kraju. Na Stadionie Narodowym czeka nas kolejna edycja KSW, która bez wątpienia przyniesie mnóstwo emocji. A jeśli nie posiadasz jeszcze konta u bukmacherów, a chciałbyś obstawić sobotnie KSW 83, to wszelkie informacje dostępne są w poniższym artykule. Znajdziesz w nim szczegóły dotyczące najlepszych bonusów bukmacherskich na to wydarzenie! Serdecznie zapraszam.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny KSW 83: Colosseum 2

Już w sobotę na Stadionie Narodowym odbędzie się kolejna gala KSW. To już druga tego typu impreza zorganizowana przez tę federację na stadionie w Warszawie. Poprzednia odbyła się w 2017 roku, a nadchodząca została zaplanowana na sobotę, 3 czerwca, na godzinę 18:00. W klatce zobaczymy wielu świetnych fighterów, wśród których należy wyróżnić Mameda Khalidova, który w walce wieczoru zmierzy się ze Scottem Askhamem, a także  Mariusza Pudzianowskiego, Artura Szpilkę, Mariana Ziółkowskiego czy Macieja Kazieczko. Ponadto stawką trzech walk będzie pas mistrzowski, więc emocji nie zabraknie. Z okazji tego niezwykle ważnego dla fanów MMA wydarzenia sporo ciekawych opcji przygotowali bukmacherzy – przede wszystkim nowym graczom. Wystarczy podczas zakładania konta wpisać specjalny kod promocyjny na KSW 83, aby mieć dostęp do bonusów powitalnych. Co warto o nim wiedzieć?

Fortuna kod na KSW 83: Colosseum 2

Pierwszy z bukmacherów, o którym trzeba powiedzieć jest Fortuna. Tak naprawdę to jedna z najlepiej rozwiniętych pod względem oferty na sporty walki firm na polskim rynku. Znajdziesz tam sporo rynków zdarzeń na każdą walkę, a także wysokie kursy i specjalne promocje. Zakładając konto przed KSW 83 możesz liczyć na specjalną ofertę powitalną. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod na KSW 83, który brzmi ZAGRANIE. W zamian otrzymasz 300 PLN za rejestrację i wygraną Artura Szpilki albo Mariusza Pudzianowskiego albo Mameda Khalidova. Co jednak trzeba zrobić, aby skorzystać z tej akcji? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w Fortunie z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji promocji
 2. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe
 3. Dokonaj pierwszego depozytu o wartości przynajmniej 30 PLN
 4. Postaw pierwszy kupon na wygraną Szpilki, Pudzianowskiego lub Khalidova
 5. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
 6. W przypadku poprawnego typu otrzymasz bonus 200 PLN oraz dodatkowe 100 PLN za zaakceptowanie zgód marketingowych
mamed szpilka pudzian ksw 83 fortuna

STS kod Colosseum 2

Kolejnym bukmacherem, który przygotował coś specjalnego z okazji nadchodzącego KSW jest STS. Jeśli nie posiadasz jeszcze tam konta, to wystarczy założyć je z kodem promocyjnym na Colosseum 2, który również brzmi ZAGRANIE. A kiedy spełnisz te podstawowe wymogi, to czeka na Ciebie bonus o wartości 250 PLN. Wystarczy wskazać dowolnego zwycięzcę walki podczas KSW 83. Szczegóły tej promocji znajdziesz poniżej. Oto one:

 1. Załóż konto w STS z kodem ZAGRANIE. Link aktywacyjny do tej promocji
 2. Zaakceptuj zgody marketingowe
 3. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
 4. Postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO z typem na zwycięzcę walki podczas KSW 83
 5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
 6. Minimalny kurs wynosi 1.14
 7. W przypadku poprawnego typu otrzymasz bonus o wartości 250 PLN
KSW 83 bonus od STS

BETFAN KSW 83

Coś specjalnego dla swoich nowych graczy przygotował również Betfan. Bukmacher ten także słynie z dobrej oferty na sporty walki, w tym oczywiście na KSW. Z okazji gali na Stadionie Narodowym nie mogło zabraknąć specjalnej akcji promocyjnej dla nowych użytkowników. Aby z niej skorzystać wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym na KSW 83, który także brzmi ZAGRANIE. A co nowi typerzy otrzymają w zamian? Bukmacher ten przygotował specjalny boost kursowy na zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego w starciu z Arturem Szpilką. Jak wyglądają warunki tej promocji?

 1. Załóż konto w Betfan z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji promocji
 2. Wpłać depozyt o wartości dokładnie 40 PLN
 3. Obstaw pierwszy kupon za 38 PLN
 4. Następnie zagraj kupon SOLO za 2 PLN na wygraną Pudziana ze Szpilką po kursie 100.0 ze specjalnego zdarzenia
 5. Jeśli Mariusz Pudzianowski zwycięży, otrzymasz 176 PLN na KONTO GŁÓWNE!
Kurs 100 na Pudziana od Betfan

Inne kody na KSW

To oczywiście nie wszystko, bowiem inne firmy bukmacherskie także przygotowały coś specjalnego z okazji nadchodzącej gali KSW 83. Jednym z nich jest ETOTO, gdzie każdy nowy typer może liczyć na bonus o wartości 300 PLN za zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego na KSW 83, a także spełnić kilka podstawowych wymogów. Co konkretnie trzeba zrobić?

 1. Załóż konto w ETOTO z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji promocji
 2. Dokonaj pierwszego depozytu o wartości przynajmniej 100 PLN
 3. Postaw dokładnie 1 PLN na zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego ze Szpilką z oferty specjalnej
 4. Znajdziesz ją wchodząc w zakładkę Oferta -> Zakłady Specjalne -> Promocje -> MEGA KURS
 5. Jeśli Pudzian wygra walkę, otrzymasz bonus 300 PLN!
300 PLN za zwycięstwo Pudziana od ETOTO

KSW 83: Colosseum 2 bonusy bukmacherskie

Tak właśnie prezentują się najważniejsze bonusy i promocje bukmacherskie dla nowych graczy na polskim rynku. I co ciekawe – to nie wszystko, bowiem także na stałych typerów czekają ciekawe akcje specjalne. Znaleźć je można między innymi w Fortunie czy Betfan. A na czym konkretnie polegają?

KSW 83: Colosseum 2 zakłady bez ryzyka

Jeżeli chodzi o zakład bez ryzyka na KSW 83, to stricte cashbacku nie oferuje w promocjach specjalnych żaden z bukmacherów. W większości przypadków nowi typerzy mogą liczyć na specjalne boosty kursowe, a także freebety. Z zakładu bez ryzyka można skorzystać chociażby w STS, bowiem tam po założeniu konta z kodem na KSW 83 przysługuje również cashback na start. Mimo tego bonusy promocyjne na to wydarzenie są niezwykle okazałe i większość dużych operatorów przygotowało coś specjalnego dla swoich graczy.

Freebety na KSW 83: Colosseum 2

Jednym z bukmacherów, który przygotował specjalne freebety bez depozytu dla swoich graczy z okazji KSW 83 jest Fortuna. Bukmacher ten – poza promocją startową stworzył akcję, w której każdy ze stałych typerów może liczyć na dodatkowe środki, a dokładniej – punkty lojalnościowe w programie Fortuna Klub Plus. Do podziału jest 100 000 PLN, ale co trzeba zrobić?

 1. W dniach 01.06 do 03.06 należy wnieść zakład typu Mistrzowski Boost na zdarzenie: „Cztery lub więcej walk gali zakończy się w pierwszej rundzie.”
 2. Należy wnieść zakład SOLO
 3. Minimalna stawka kuponu to 10 PLN
 4. Nagroda zostanie podzielona na wszystkich graczy, którzy spełnią warunki promocji a ich kupony okażą się wygrane

Zaloguj się aby dodawać komentarze