Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Typy na Kosaheere - Komar

Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik: typy na walkę. Podczas zbliżającego się Clout MMA 5, również turniej w walkach… w samochodzie. W pierwszym półfinale zmierzy się ze sobą Nikodem Kosiński i Bartłomiej Wójcik. Z pewnością będzie to emocjonujące i przede wszystkim, dość ciekawe widowisko ze względu na samą formułę. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej i poznać typy na Kosaheere – Komar, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości 20 PLN!

Baner na Clout MMA 5

Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik, typy i przewidywania

Tak naprawdę obaj zawodnicy występujący w tym półfinałowym starciu Taxi Grand Prix nie są szerzej znani. Jeśli chodzi o Kosińskiego, to ten został wybrany do walki z Piwko nie można przez internautów. Pierwotnie bowiem to właśnie popularny kierowca Ubera miał stoczyć walkę podczas Clout MMA 5, a dla niego fani mieli dobrać przeciwnika. Wybór padł właśnie na Kosaheere, jednak ostatecznie Piwko nie można ma problemy z sercem i nie może wystąpić na gali.

Dlatego włodarze zdecydowali się zorganizować Taxi Grand Prix, czyli walki w formule car fight, do których stanie 4 zawodników. Pierwsza para to właśnie Nikodem Kosiński i Bartłomiej Wójcik. Tak naprawdę w sieci zbyt wiele na ich temat nie ma, zatem nadchodząca walką jest całkowitą niewiadomą. Wydaje się jednak, że walka debiutantów i to na dodatek w samochodzie nie będzie należała do najłatwiejszych. Trudno bowiem na tak małej przestrzeni znokautować rywala, dlatego też biorąc pod uwagę jedynie formułę walki i fakt, że nigdy wcześniej nie walczyli na tego typu imprezie, to zdecyduję się obstawić, że pojedynek ten zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję. A jeżeli chciałbyś również poznać inne typy na Clout MMA 5, to zachęcam do zajrzenia na naszą witrynę.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 1.80
Zagraj!

Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik, kursy bukmacherskie

Według kursów bukmacherskich murowanym faworytem walki Kosaheere – Komar jest drugi z wymienionych. To właśnie on wskoczył za Piwko nie można i od razu stał się faworytem walki. Z pewnością będzie ona ciekawym widowiskiem i wydaje się, że zdarzyć się tam może wszystko. W takich przypadkach warto jednak zawierzyć wyliczeniom bukmacherów, bowiem naprawdę mało informacji dostępnych jest na rynku na temat obu zawodników.

Kursy na zwycięzcę walki Koseheere - Komar
Fortuna
2.92
Koseheere
1.30
Komar
Zagraj!

Kto wygra walkę Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik?

Tym zdecyduję się obstawić zwycięstwo Komara. Tak naprawdę to chyba pierwsze tego typu wydarzenie w świecie polskich freak fightów, bowiem Taxi Grand Prix to aż 3 pojedynki, które wyłonią zwycięzcę całego turnieju. A jeżeli chciałbyś również postawić kupon na tę walkę, bądź jakąkolwiek inną z Clout MMA 5, ale nie masz jeszcze konta w Fortunie, to warto przejść przez rejestrację konta z kodem promocyjnym Fortuna. Dzięki temu możesz liczyć na specjalny bonus na galę, który wynosi 20 PLN freebetu.

Komar wygra walkę
Kurs: 1.30
Zagraj!

NikodemKosaheereKosińskiBartłomiejKomarWójcik, kursy na sposób zakończenia walki

Tak jak wspominałem nieco wyżej, walka w samochodzie z pewnością będzie czymś interesującym, ale wydaje się, że trudno będzie w niej znokautować. W końcu fighterzy będą mieli bardzo mało miejsca i poza duszeniami czy przyciśnięciem rywala do fotelu czy innej części samochodu może być trudno wyprowadzić jakikolwiek cios. Dlatego też sądzę, że walka zakończy się po wyznaczonym czasie, przez decyzję sędziowską.

Kursy na sposób zakończenia walki
Fortuna
1.80
Walka zakończy się przed czasem
1.80
Walka zakończy się na punkty lub przez decyzję
Zagraj!

Typy na Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik

A jakie zdarzenie jeszcze warto rozważyć podczas typowania walki Kosaheere – Komar? Idąc tokiem myślenia z powyższych akapitów, myślę, że nawet będący faworytem walki Komar może mieć problem z zakończeniem pojedynku przed czasem. Walka powinna być niezwykle zacięta do samego końca i trudno oczekiwać nokautu czy szybszego końca walki. Dlatego też obstawię, że Wójcik nie wygra przed czasem.

Kurs: 1.48
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze