Koro – Ferrari: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 09.12.2023

Typy na walkę Koro - Ferrari

Koro – Ferrari: typy na walkę. Podczas nadchodzącego Fame MMA REBORN odbędzie się kilka niezwykle interesujących pojedynków. W klatce zobaczymy między innymi starcie Koro vs Ferrari, które już od kilku tygodni elektryzuje fanów, jak i samych zawodników, którzy dali show podczas konferencji prasowej. Faworytem do zwycięstwa jest Amadeusz Roślik, ale czy potwierdzi to podczas walki? Analizę i typy na Koro – Ferrari znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA Reborn baner Betclic

Koro – Ferrari, typy i przewidywania

Starcie pomiędzy Koro a Ferrarim na pewno będzie jednym z barwniejszych i bardziej zaciętych pojedynków całej gali. Obaj bowiem są mocno wybuchowi, co w połączeniu z chęcią zwycięstwa z pewnością przyniesie mnóstwo emocji – nie tylko w klatce, ale i na trybunach. A czego konkretnie można spodziewać się po ich pojedynku?

Koro ma na swoim koncie jedynie dwie walki, które stoczył z Rybą podczas Fame MMA 12, a także na Fame Friday Arena 1, gdzie mierzył się z Edziem. Obydwa starcia Regel wygrał przez decyzję sędziów. Ferrari ma na koncie dużo więcej pojedynków dla federacji FAME, bowiem stawał on do klatki już 13 razy. I choć początki miał trudne, to w ostatnich miesiącach czy nawet latach spisuje się tylko lepiej, co widać także po jego wynikach. Mianowicie wygrał 5 z 8 ostatnich pojedynków, pokonując chociażby Błońskiego czy Hejtera. Teraz także stawiany jest w roli faworyta, jednak czy potwierdzi to w sobotni wieczór?

Zatem jakie typy na Koro – Ferrari warto rozważyć? Po przyjrzeniu się ich ostatnim pojedynkom, wydaje się, że w nadchodzącym starciu należy spodziewać się przynajmniej kilku rund i wyrównanej potyczki. Jak już wspomniałem – obydwie dotychczasowe walki Regla kończyły się przez decyzję sędziów. W przypadku Ferrariego miało to miejsce w 4 z 7 pojedynków wstecz i dlatego też – biorąc pod uwagę możliwości obu zawodników, a także podane statystyki, zdecyduję się na to, że i tym razem to sędziowie zadecydują o wyniku walki. A po więcej typów na Fame MMA REBORN zapraszam oczywiście na naszą witrynę!

Walka potrwa pełny dystans
Kurs: 1.58
Zagraj!

Koro – Ferrari, kursy bukmacherskie

Kursy na nadchodzący pojedynek pomiędzy Koro a Ferrarim wskazują, że Roślik jest faworytem do zwycięstwa. Nie powinno chyba nikogo dziwić, że Betclic w roli przyszłego zwycięzcy widzi właśnie tego fightera. W końcu ma on na swoim koncie dużo więcej walk i samo to daje mu sporą przewagę. Ponadto z walki na walkę wygląda on coraz pewniej w klatce i pokazuje coraz to szerszy wachlarz uderzeń. Dlatego też w starciu z dużo mniej doświadczonym zawodnikiem, jakim jest Koro, powinien wyjść zwycięsko.

Kursy na zwycięzcę walki Koro - Ferrari
Betclic
2.25
Koro
1.52
Ferrari
Zagraj!

Kursy na wygraną na punkty

Bardzo interesująco prezentują się kursy na zwycięstwo na punkty. Mianowicie Ferrari jest bardzo wytrzymałym zawodnikiem i potrafi przyjąć mnóstwo ciosów, natomiast sam rzadko kiedy potrafi wyprowadzić atak kończący. Dlatego też warto przyjrzeć się bliżej kursom na zwycięstwo na punkty.

Kursy na wygraną na punkty w walce Koro - Ferrari
Betclic
2.25
Koro
1.55
Ferrari
Zagraj!

Koro – Ferrari, kto wygra walkę?

Choć kursy na ten pojedynek są stosunkowo wyrównane, to wydaje się, że Ferrari powinien wyjść z tego pojedynku zwycięsko. W końcu mierzył się już w klatce z wyśmienitymi fighterami, takimi jak chociażby Wiewiór, Polak, Tańcula czy Błoński. Koro nie ma jeszcze tak bogatej historii i wydaje się, że właśnie tym doświadczeniem powinien przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę Roślik.

Ferrari wygra walkę
Kurs: 1.52
Zagraj!

Typy na Koro – Ferrari

Tak prezentują się typy na Koro – Ferrari, zatem jeśli chciałbyś coś obstawić z tego pojedynku, to zachęcam do skorzystania z powyższych propozycji. W tym miejscu warto przyjrzeć się także bliżej ofercie przygotowanej przez Betclic na nadchodzącą galę. Jak już wiesz – tylko Betclic posiada ofertę na Fame MMA REBORN, więc jeżeli nie posiadasz jeszcze tam konta, a chciałbyś coś obstawić, to warto zarejestrować się z kodem promocyjnym Betclic. Dzięki temu otrzymasz dostęp do zakładu bez ryzyka na premierowy kupon, dzięki czemu nawet w przypadku przegranej otrzymasz zwrot do 200 PLN!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze