Klaudia Syguła – Ewa Piątkowska: typy i kursy | Gdzie oglądać? Zapowiedź

Ewa Piątkowska po wygranej walce

Typy na Klaudia Syguła – Ewa Piątkowska, FAME MMA 21. Na sobotniej gali FAME dojdzie do jednej walki kobiet, w której to zmierzą się dwie zawodniczki wywodzące się z zawodowego sportu! Czego spodziewać się po starciu Klaudii Syguły z Ewą Piątkowską i jakie typy na ten pojedynek zagrać? Między innymi o tym przeczytacie w poniższym tekście, do sprawdzenia którego zapraszam.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Klaudia Syguła – Ewa Piątkowska, typy i przewidywania

Klaudia Syguła jest faworytką omawianego pojedynku i ten fakt nie może przesadnie dziwić. Zawodniczka doskonale wpasowała się do świata freak-fightów, co można było zauważyć na konferencjach, ale nie można zapominać, że dysponuje ona również sporymi umiejętnościami! 25-latka biła się na wielu profesjonalnych galach i wygrywała walki z ciekawymi rywalkami na galach takich jak Armia Fight Night, czy FEN. Syguła na obecny moment może pochwalić się rekordem 6-1 w MMA, jednak najbliższe starcie na gali FAME odbędzie się w ciekawej formule. Wszak pierwsza runda odbędzie się w boksie, druga w K1, a dopiero w ostatniej odsłonie zawodniczki sprawdzą się w MMA. Syguła powinna zatem zachowawczo walczyć w 1. odsłonie i dopiero w dalszej fazie pojedynku się rozkręcać. Czy tak faktycznie się stanie i jakie typy na Syguła – Piątkowska zagrać?

Ewa Piątkowska to również profesjonalna zawodniczka, która z sukcesami rywalizowała w boksie. Popularna “Tygrysica” od 3 lat nie występowała jednak na profesjonalnych galach pięściarstwa, za to ma już za sobą debiut w organizacji freak-fightowej. Piątkowska na gali Prime MMA 4 jednogłośną decyzją pokonała Annę Andrzejewską, a na kolejnej odsłonie wydarzenia okazała się lepsza od Adriana Salwy, czyli popularnego “Puszbarbera”. Warto jednak dodać, że ostatni pojedynek Piątkowskiej na wspomnianej gali Prime MMA odbyła się blisko rok temu, co jest sporą przerwą. 39-latka w najbliższej walce najpewniej postara się mocno rozpocząć pojedynek i wygrać 1. rundę, a być może nawet pokusić się o znokautowanie rywalki, co nie będzie łatwą sprawą. W 3. odsłonie Piątkowska na pewno będzie bronić się przed obaleniami, jednak o nie zejście do parteru może być jej trudno. Tymczasem przejdę już do typów na Syguła – Piątkowska.

Moim zdaniem faworytką omawianego pojedynku jest Klaudia Syguła. Ma ona jednak znacznie większe pojęcie o kopaniu, jak i o zapasach i będzie mogła wykorzystać te umiejętności w 2. i 3. rundzie pojedynku. Sądzę, że jeżeli Piątkowska nie zdoła znokautować swojej rywalki w 1. odsłonie pojedynku, to w kolejnych rundach przewagę będzie miała zawodniczka MMA. Moje typy na Syguła – Piątkowska kieruję zatem w stronę wygranej 25-latki!

Klaudia Syguła wygra
Kurs: 1.38
Zagraj!

Gdzie oglądać walkę Klaudia Syguła – Ewa Piątkowska?

Skoro znacie już moje pierwsze typy na Syguła – Piątkowska, to zostawię na momencik kwestię obstawiania i podpowiem, gdzie oglądać omawianą walkę. Ostatnio doszło do sporej zmiany w temacie transmisji z gal FAME MMA i obecnie wydarzenie to możecie obejrzeć w serwisie Canal+ Online! Na stronie organizacji, czyli na famemma.tv znajdziecie 3 opcje wykupienia pakietu, a minimalna cena dostępu do gali do 39.99 PLN. W tej cenie można jednak otrzymać nie tylko możliwość obejrzenia streamu online z FAME MMA 21, ale również zyskacie miesięczny dostęp do wszystkich usług w Canal+ Online!

Klaudia Syguła – Ewa Piątkowska, kursy bukmacherskie

Dostępne w Betclicu kursy bukmacherskie na Klaudia Syguła – Ewa Piątkowska sugerują, że dość wyraźną faworytką omawianego pojedynku jest zawodniczka MMA, czyli Klaudia Syguła. Sam wyżej proponowałem typy na FAME MMA 21 w kierunku jej wygranej i w chwili obecnej taki zakład równa się kursowi w wysokości 1.38! Jeżeli natomiast chcielibyście obstawić zdarzenie na zwycięstwo Ewy Piątkowskiej, to na swój kupon wrzucicie wówczas mnożnik o wartości 2.52! Na poniższym widgecie widać to wszystko z resztą bardzo klarownie:

Kursy na zwycięstwo

Betclic
1.38
K. Syguła
2.52
E. Piątkowska
Zagraj!

Kto wygra walkę Klaudia Syguła – Ewa Piątkowska?

Jak już wspomniałem, moją faworytką w tym pojedynku jest Klaudia Syguła. Oczywiście Ewa Piątkowska powinna mieć wyraźną przewagę w boksie, jednak druga i trzecia runda najpewniej należeć będzie do 25-latki! Na marginesie, polecam sprawdzić nasz osobny tekst o tym, gdzie obstawiać FAME MMA 21. Idąc dalej, pora na inne zakłady dotyczące tej walki i rynek odnoszący się do liczby rund w tym pojedynku!

Klaudia Syguła – Ewa Piątkowska, kursy na over/under rund

Zgodnie z zapowiedzią, przechodzę do innego rynku zakładów na omawiany pojedynek. U bukmachera Betclic obstawicie bowiem chociażby typy na Syguła – Piątkowska w kontekście czasu trwania tego pojedynku. Rynek over/under rund cieszy się sporą popularnością i wielu graczy chętnie wrzuca na kupony zakłady na ilość odsłon w danej walce! Jak obecnie wyglądają kursy na over/under rund w walce Syguła – Piątkowska?

Kursy na over/under rund

Betclic
1.28
-2.5 rund
3.15
+2.5 rund
Zagraj!

Typy na Klaudia Syguła – Ewa Piątkowska

Na koniec jeszcze jedne sugestie i typy na Syguła – Piątkowska. W mojej opinii pierwsza z zawodniczek wygra sobotni pojedynek na punkty. O ile w pierwszej rundzie lepsza pod względem pięściarskim Piątkowska powinna mieć wyraźną przewagę, o tyle spodziewam się, że w 2. i 3. odsłonie walki inicjatywę przejmie Klaudia Syguła, która ma większe pojęcie o kopaniu, jak i MMA. Sądzę, że 25-latka będzie w stanie zwyciężyć wspomniane 2 rundy i ostatecznie zwycięży całe starcie na punkty! Takie typy na Syguła – Piątkowska wiążą się z kursami w wysokości 2.20, co jest ciekawą wartością!

K. Syguła wygra na punkty
Kurs: 2.20
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze