Kaleson – Guzik: typy i kursy | Gdzie oglądać? Zapowiedź

Kibice podczas gali FAME

Typy na Kaleson – Guzik, FAME MMA 21. Jedną z pierwszych walk na najbliższej gali FAME MMA będzie zestawienie Kalesona z Guzikiem. Pojedynek ten na pewno nie będzie najciekawszym na sobotnim wydarzeniu, jednak warto pochylić się nad tym starciem i wybrać najlepsze typy na Kaleson – Guzik. Właśnie analizę i propozycję zakładów na ten pojedynek znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Kaleson – Guzik, typy i przewidywania

Nim same typy na Kaleson – Guzik, przedstawienie sylwetek obu zawodników i analiza potencjalnego przebiegu walki. Pierwszy z Panów wywodzi się z Internetu i tam zyskał swoją popularność. Niektórzy mogą go również kojarzyć z Move Federation, na której niegdyż wystąpił. Dominik Cybulski nie miał natomiast okazji wystąpić w oktagonie, a zatem jego starcie na FAME MMA 21 będzie jego debiutem. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, jego umiejętności stoją pod znakiem zapytania i w zasadzie nie do końca wiadomo, czego się po nim spodziewać. Można natomiast powiedzieć, że ma on predyspozycje do sportów walki. Wszak 25-latek mierzy aż 192cm wzrostu i waży blisko 100 kg! Jego ciosy powinny zatem ważyć, a przecież pojedynek ma odbyć się w formule bokserskiej! Tymczasem przechodzę już do rywala popularnego Kalesona.

Guzik jest oczywiście nieco bardziej doświadczony, bo we freak-fightach stoczył dotychczas 2 pojedynki, jednak nie jest to gigantyczna przewaga nie do przeskoczenia. Jakub Szymański zadebiutował już w 2018 roku i to na pierwszej gali FAME MMA, jednak wówczas okazał się słabszy od Boxdela. Do momentu stoczenia kolejnej walki minęło aż 5 lat i w poprzednim roku Guzik powrócił do oktagonu, tym razem pokonując Adama Security na gali FAME MMA Reborn! Szymański przy okazji tego pojedynku wniósł na wagę aż 120 kg, jednak wiele wskazuje na to, że tym razem będzie ważył nieco mniej. Ma on 180 cm wzrostu, a zatem pod tym względem górować będzie Kaleson. Kto wygra ten pojedynek i jakie typy na Kaleson – Guzik warto obstawić? Przejdźmy do propozycji zakładu na to starcie!

Moim zdaniem ciekawym zakładem na to starcie będzie ten na zakończenie pojedynku przed czasem. Starcie odbędzie się w boksie, a obaj panowie będą ważyć dużo! Siłą rzeczy ciosy jednego i drugiego powinny sporo ważyć i nie wykluczam tu absolutnie szybkiego zakończenia starcia. Żaden z zawodników nie walczył regularnie, a zatem bardzo prawdopodobne są również problemy kondycyjne. Reasumując, moim zdaniem warte gry są Kaleson – Guzik typy na zakończenie pojedynku przed czasem!

pełny dystans - nie
Kurs: 1.50
Zagraj!

Gdzie oglądać walkę Kaleson – Guzik?

Zostawmy na chwilę kwestię typów na Kaleson – Guzik i przejdźmy do kwestii oglądania tego pojedynku na żywo. Oczywiście nie będzie możliwości wykupienia dostępu tylko do tej gali, ale konieczne będzie nabycie pakietu PPV do całej gali FAME MMA 21! W tym miejscu powiem o istotnej zmianie, bo organizacja rozpoczęła współpracę z telewizją Canal+! Na stronie famemma.tv znajdziecie więcej szczegółów na temat streamów online z najbliższego wydarzenia, natomiast dobrą informacją jest fakt, że transmisję da się wykupić już w cenie 39.99 PLN!

Kaleson – Guzik, kursy bukmacherskie

Przyznam się szczerze, że mocno zaskoczyły mnie kursy bukmacherskie na Kaleson – Guzik. Rzadko bowiem bukmacher tak mocno faworyzuje debiutanta względem rywala, który ma już na koncie kilka pojedynków. Oczywiście Guzik wielką gwiazdą sportów walki najpewniej nigdy nie zostanie, jednak wyraźna przewaga Kalesona w kursach jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Obecnie zwycięstwo Cybulskiego obstawicie po mnożniku 1.30, natomiast wiktoria Szymańskiego jest dostępna do zagrania po kursie 2.85. Widać to dobrze na poniższym widgecie!

Kursy na zwycięstwo

Betclic
1.30
Kaleson
2.85
Guzik
Zagraj!

Kto wygra walkę Kaleson – Guzik?

Na marginesie, polecam rzucić okiem na nasz osobny artykuł o tym, gdzie obstawiać FAME MMA 21. Jeżeli miałbym natomiast wskazać mojego faworyta opisywanej batalii na FAME MMA 21, to mimo niskich kursów, wskazałbym na Kalesona. W mojej opinii ma on doskonałe predyspozycje do zrobienia niezłej kariery we freak-fightach. Guzik ma za sobą 2 występy w organizacji, jednak ten pierwszy miał miejsce jeszcze w 2018 roku! Uważam, że formuła bokserska znacznie premiuje Kalesona, który nie musiał uczyć się parteru, a mógł skupić się na stójce, w której powinien mieć przewagę zważywszy na jego imponujące warunki fizyczne. Moje typy na Kaleson – Guzik w kierunku wygranego pojedynku dotyczą zatem faworyta, czyli Dominika Cybulskiego! 

Kaleson wygra
Kurs: 1.30
Zagraj!

Kaleson – Guzik, kursy na over/under rund

Bukmacher Betclic na omawiane starcie zaoferował wiele innych zakładów, a w ofercie znajdziemy chociażby kursy na over/under rund. Wielu typerów lubi tego rodzaju zakłady i łatwiej im przewidzieć, jak długo potrwa dany pojedynek, niż to, kto okaże się w nim zwycięzcą. Sam wcześniej proponowałem podobny zakład na rozstrzygnięcie walki przed czasem, a pod spodem znajdziecie aktualne kursy na over/under rund w starciu Kaleson – Guzik:

Kursy na over/under rund

Betclic
1.98
+2.5 rund
1.68
-2.5 rund
Zagraj!

Typy na Kaleson – Guzik

Moje ostatnie typy na Kaleson – Guzik będą połączeniem dwóch wcześniejszych zakładów. Nie chcę się powtarzać, ale uważam, że jeżeli Szymański ponownie wniesie na wagę około 120 kg, to będzie mu bardzo trudno o zwycięstwo w omawianej walce. Mogą się wówczas pojawić problemy kondycyjne, a posiadający znakomite warunki fizyczne Kaleson będzie moim zdaniem pracował lewym prostym i sukcesywnie rozbijał wolniejszego rywala. Typy na zwycięstwo faworyta przed czasem zagracie po kursie 2.20, a jeśli brakuje Wam pomysłów na dopełnienie kuponów, to polecam nasze pozostałe typy na FAME MMA 21. Powodzenia!

Kaleson wygra przez KO, TKO lub DQ
Kurs: 2.20
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze