Josef Bratan – Polak: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 10.02.2024

Adrian Polak po wygranej walce

Typy na Josef Bratan – Polak, Fame MMA 20. Podczas najbliższej gali Fame MMA dojdzie do długo wyczekiwanego turnieju, w którym weźmie udział ośmiu dobrze znanych zawodników. Jednym z ćwierćfinałowych starć będzie pojedynek Josefa Bratana z Polakiem. Właśnie tę walkę wezmę pod lupę i w poniższym tekście przeanalizuję możliwy scenariusz, oraz zaproponuję najlepsze typy na Bratan – Polak. Zapraszam zatem do lektury.

Masz ochotę zagrać kupon na FAME MMA 20? Ofertę i zakłady znajdziesz wyłącznie u bukmachera Betclic!

Załóż konto z kodem promocyjnym VIPFAME i zgarnij zakład bez ryzyka aż do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Josef Bratan – Polak, typy i przewidywania

Nim same typy na Josef Bratan – Polak, analiza pojedynku Fame MMA 20. Pierwszy z zawodników nie jest faworytem pierwszej walki, ani całego turnieju. Od razu muszę jednak powiedzieć, że w mojej opinii bukmacher Betclic nie doszacowuje szans reprezentanta branży muzycznej. Josef Bratan nie ma może w CV wielu pojedynków we freak-fightach i do tej pory zaliczył jedynie 4 walki, jednak podczas nich pokazał się z zaskakująco dobrej strony. Bratan zdołał zwyciężyć 3 starcia i dopiero w ostatnim występie okazał się słabszy od Wiewióra w K1, jednak ten pojedynek również nie był łatwy dla faworyzowanego wówczas Maksymiliana. Bratan dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi i jest zawodnikiem niezwykle szybkim i posiadającym przy tym niezłą siłę uderzenia, o czym przekonał się chociażby Jakub Nowaczkiewicz na gali Fame Friday Arena 1. Bratan w K1 powinien czuć się zatem jak ryba w wodze i w mojej opinii nie należy go skreślać – tym bardziej, że pojedynek z Polakiem potrwa zaledwie jedną rundę!

W międzyczasie rzućcie koniecznie okiem na nasze redakcyjne typy dnia, a ja przechodzę już do drugiego z zawodników. Adrian Polański stawiany jest w roli jednego z głównych faworytów całego turnieju Fame. Zawodnik ten posiada już spore doświadczenie, bo dość regularnie występuje od pierwszych edycji Fame MMA. Polak w sumie stoczył już 12 pojedynków, z których 9 wygrał. Porażki notował on jedynie przeciwko Don Kasjo, Dawidowi Malczyńskiemu i Wiewiórowi, a dwie z nich miały miejsce jeszcze w 2018 i 2019 roku. Z pewnością obycie z oktagonem i doświadczenie będzie zatem po stronie Polaka. To, co nie będzie grało na jego korzyść to warunki fizyczne, a przede wszystkim zasięg ramion. Adrian w poprzednich pojedynkach potrafił doskonale realizować game-plan i punktować swoich rywali pomimo słabszych warunków fizycznych. Moim zdaniem sam pojedynek potrwa pełen dystans i nie uważam, by któryś z zawodników na dystansie 5 minut potrafił znokautować swojego rywala. Kurs na takie zdarzenie jest co prawda dość niski, jednak nada się on do kuponów AKO!

pełen dystans - tak
Kurs: 1.38
Zagraj!

Josef Bratan – Polak, kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o najbardziej podstawowe typy na Josef Bratan – Polak, bukmacher Betclic w roli dość wyraźnego faworyta walki stawia Adriana, a i większość typerów gra jego zwycięstwo! Wynika to przede wszystkim z faktu, że Polański trenuje MMA już przez blisko 6 lat, a Josef Bratan stosunkowo niedawno pojawił się w świecie freak-fightów. Warto również dopowiedzieć, że ostatnia porażka Polaka miała miejsce jeszcze w 2021 roku, a na przestrzeni ostatnich pojedynków pokonywał on bardzo solidnych rywali. Simao jest z kolei po porażce przeciwko Wiewiórowi, a starcie to odbyło się właśnie w formule K1. Poniżej aktualne kursy na Bratan – Polak:

Kursy na zwycięstwo

Betclic
2.85
J. Bratan
1.33
Polak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

baner pod Fame MMA 20

Josef Bratan – Polak, kto wygra walkę?

Jeżeli miałbym wskazać zawodnika, który moim zdaniem wygra pojedynek, to mój wybór padłby mimo wszystko na Adriana Polaka. Josef Bratan w dotychczasowych walkach pokazał się co prawda z niezłej strony, jednak w starciu z bardzo solidnym Wiewiórem przegrał on przed czasem. Adrian Polak ma już ogromne jak na warunki organizacji Fame MMA doświadczenie, a w swoim CV wygrane ze znacznie lepszymi zawodnikami, aniżeli Josef Bratan. W tym miejscu zaznaczę, że dowolne typy na Bratan – Polak zagracie bez ryzyka do 200 PLN, a to dzięki naszemu kodowi promocyjnemu Betclic!

Polak wygra
Kurs: 1.33
Zagraj!

Josef Bratan – Polak, kursy na liczbę minut

Bukmacher Betclic w swojej ofercie wystawił również zakłady na liczbę minut w omawianym pojedynku. Przypomnę zatem, że pojedynek ma odbyć się na dystansie jednej rundy, która potrwa całe 5 minut. Jak już wiecie, moim zdaniem starcie nie zakończy się przed czasem, jednak w ofercie Betclic znajdziecie również typy na Bratan – Polak w kontekście liczby rozpoczętych minut w tym starciu. Poniżej aktualne kursy na takie zdarzenie:

Kursy na liczbę minut

Betclic
1.22
+3.5 minut
3.55
-3.5 minut
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Typy na Josef Bratan – Polak

Polecam zerknąć na wszystkie typy na Fame MMA 20, gdyż na naszej stronie pojawiło się już więcej analiz, jak i artykuł z najlepszymi zakładami na całe wydarzenie! Jeżeli miałbym zaproponować natomiast inne typy na Bratan – Polak, to poleciłbym połączyć 2 wyżej zaproponowane zakłady, z których wyjdzie nam zwycięstwo Adriana Polańskiego przez decyzję. Faworyt sobotniego pojedynku zwyciężał w ten sposób 3 z 4 ostatnich starć i w mojej opinii będzie również wypunktować mniej doświadczonego i słabszego pod względem technicznym Josefa! Kurs na taki scenariusz w tym momencie wynosi w Betclic 1.55 i uważam, że jest to sensowna propozycja!

Polak wygra przez decyzję
Kurs: 1.55
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze