Jastrzębianie znajdą formę przed Pucharem Polski? THL AKO 2.13!

Zawodnicy Sanoka i Jastrzębia

Zysk z Tauron Hokej Ligi odhaczony w środę, profit z National Hockey League odhaczony piątkowej nocy. Dlatego dziś dostaję możliwość powalczenia o trzeci trafiony kupon z rzędu. Jednak nie będę miksował tych dwóch rozgrywek, a ponownie w całości skupie się na spotkaniach THL. Na początek wybierzemy się do Sanoka na starcie Marmy Ciarko STS-u z JKH Jastrzębiem. Godzinę później rozpocznie się mecz w Sosnowcu pomiędzy miejscowym Zagłębiem a Unią Oświęcim. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i do sprawdzenia końcowych predykcji.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

300 zł od depozytu + 500 zł zakład bez ryzyka + 130 zł freebety

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 300 zł

BEZ RYZYKA: 500 zł

FREEBET PO WPŁACIE: 100 zł

FREEBET Z KODEM: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Marma Ciarko STS Sanok – JKH Jastrzębie: typy i kursy bukmacherskie (22.12.2023)

Gospodarzy dzisiaj czeka ostatnia potyczka w 2023 roku. Już przed startem rozgrywek dużo działo się wokół klubu z Sanoka i problemy sprawiły, że nie tylko na koniec roku, ale też na koniec obecnej kampanii sanoczanie będą musieli pogodzić się z ostatnim miejscem w ligowej tabeli. Jednak piątkowego wieczoru dostaję ekipę, która mimo znacznie większego potencjału też ma swoje problemy. Gospodarze tego starcia już raz przekonali się, że są w stanie ograć jastrzębian i to jeszcze na ich terenie. Goście mieli sporo czasu podczas przerwy reprezentacyjnej na poprawę swojej gry, bo ona po prostu tego wymaga. Do wieczornych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Dodatkowo jastrzębianie dziś nie zakończą 2023 roku w Sanoku, bo będą musieli udać się jeszcze do Krynicy na turniej finałowy o Puchar Polski, a z postawą, którą prezentowali do tej pory, raczej nie mają czego szukać i na dodatek ich przeciwnikiem jest GKS Katowice. JKH w Sanoku zjawi się po trzech porażkach z rzędu i to dla nich trzeci raz, kiedy nie są w stanie wygrać przynajmniej od trzech spotkań. Same porażki nie są największym problemem gości, ale bardziej rozmiary co niektórych. Przed sezonem można było uważać jastrzębian za co najmniej czwartą siłę naszej ligi, ale dziesięć bramek przyjętych od nowotarżan, czy osiem trafień od torunian raczej mogą sugerować coś innego. To już nawet sanoczanie nie zagrali w tym sezonie, aż tak słabego spotkania, w którym mogliby stracić dwucyfrową liczbę goli. Obie ekipy zagrają ze sobą czwarty raz w tym sezonie. Na ten moment dwa do jednego prowadzą jastrzębianie i dziś czeka nas rozstrzygnięcie tej batalii.

Statystyki:

  • Marma Ciarko STS Sanok nie wygrała od siedmiu spotkań z rzędu
  • JKH Jastrzębie nie wygrało od trzech meczów z rzędu
  • Bilans bramkowy gospodarzy wynosi 41:101
  • Bilans bramkowy gości wynosi 69:74

Co obstawić?

Mając sporo czasu na poprawę swojej gry jastrzębianie, po prostu nie mogą stracić punktów dziś w Sanoku. Jeśli jednak tak się stanie, to w Pucharze Polski zdecydowanie nie mają czego szukać. Ostatnie starcie ligowe może poprawić morale w zespole, ale trzeba je po prostu pewnie wygrać. Goście mają jakościowych hokeistów, którzy mogą tego dokonać, więc pójdę tutaj w stronę jastrzębian i ich wygranej w Sanoku w regulaminowym czasie gry.

JKH Jastrzębie wygra mecz
Kurs: 1.55
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Zagłębie Sosnowiec – Unia Oświęcim: typy i kursy bukmacherskie (22.12.2023)

W tym spotkaniu mamy taką samą sytuację, co w Sanoku. Sosnowiczanie dziś rozegrają ostatni mecz w 2023 roku, natomiast oświęcimianie zjawią się w Krynicy walczyć o Puchar Polski. W poprzedniej kolejce Unia w końcu się przełamała i wygrała w regulaminowym czasie gry na trudnym terenie w Toruniu. Zagłębie mocno przeciwstawiło się GKS-owi Tychy, ale ostatecznie nie uchroniło ich, to od drugiej porażki z rzędu i przerwania passy trzech spotkań bez porażki przed własną publicznością.

W tej kampanii goście ogrywali gospodarzy już trzykrotnie, ale do tej pory dwa razy graliśmy w Oświęcimiu i raz w Sosnowcu. Właśnie na terenie Zagłębia Unia miała największe problemy z pokonaniem rywala i do tego możemy dołączyć ogólny słabszy obraz przyjezdnych, którzy muszą grać w delegacjach. Gospodarze mają swoje problemy z wchodzeniem w spotkania przed własną publicznością, bo w pierwszych tercjach zdobywają zdecydowanie za mało goli. Z biegiem czasu jest coraz lepiej i Zagłębie jest bardziej groźne pod bramką rywala. W przypadku Unii początki meczów są ich mocną stroną i im dalej w las, tym w ekipie z Oświęcimia wkrada się większe rozluźnienie i wtedy tracą większą ilość bramek. Typy na PHL znajdziesz również w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Statystyki:

  • W trzech bezpośrednich starciach tych ekip z każdym razem oglądaliśmy przynajmniej dwa trafienia w ostatnich dwudziestu minutach gry
  • Domowy bilans bramkowy Zagłębia Sosnowiec w trzecich tercjach wynosi 15:12
  • Wyjazdowy bilans bramkowy Unii Oświęcim w trzecich tercjach wynosi 13:13

Co obstawić?

Sosnowiczanie zdecydowanie lepiej czują się w nowej hali, co widać po zdobytych punktach. Dobrze dla nich się złożyło, że Unia musi przyjechać teraz do nich, bo oświęcimianie przeciętnie radzą sobie w delegacjach i to mogą wykorzystać gospodarze. Ja z emocjami wstrzymam się do trzeciej tercji, w której proponuję przynajmniej dwa trafienia. Jeżeli w ostatnie dwadzieścia minut nie wejdziemy ze stanem remisowym, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że spokojnie te dwa trafienia zobaczymy. Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie!

Powyżej 1.5 bramki w 3. tercji
Kurs: 1.38
Zagraj!
Kupon goplusbet 22.12.2023

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze