Jaś Kapela – Kaczor BRS: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Typy na walkę Jaś Kapela - Kaczor BRS

Jaś Kapela – Kaczor BRS: typy na walkę Prime MMA 8. Przed nami niezwykle interesujące widowisko, a konkretniej ósma edycja freakowej gali Kasjusza Życińskiego. W jednym z pojedynków naprzeciw siebie stanie znany szerszej publiczności Kapela, a jego rywalem będzie raper Kaczor BRS, który po raz pierwszy tanie do oktagonu. Czego więc spodziewać się po ich starciu? Analizę i typy na Jaś Kapela – Kaczor BRS znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Baner Totalbet

Jaś Kapela – Kaczor BRS, typy i przewidywania

Bez wątpienia wielu fanów freaków czeka na pojedynek Kapeli z Kaczorem. Panowie mają naprawdę duży konflikt, co było widoczne chociażby podczas ostatniej konferencji, kiedy kilku ochroniarzy musiało trzymać Kaczora BRS, który nie wytrzymał po obelgach ze strony Jasia Kapeli. Czego więc spodziewać się po ich walce?

Kapela do tej pory stoczył 4 pojedynki, a jego bilans nie powala – wynosi jedno zwycięstwo (z Ziemowitem Kossakowskim), a także trzy porażki. Musiał uznać wyższość Skolima i dwukrotnie Bagiety. Bez wątpienia jego umiejętności nie są najwyższe, jednak jego rywal, Kaczor BRS dopiero debiutuje we freak fightach. Mimo tego, właśnie on jest faworytem Totalbetu do zwycięstwa. Z pewnością duży wpływ mają na to lepsze warunki fizyczne, a także możliwości rapera. Na jego social mediach można znaleźć wiele nagrań z przygotowań i wydaje się, że jeśli dołożymy do tego konflikt zawodników i to, co wydarzyło się podczas konferencji, to Kaczor nie powinien mieć większych problemów i zwyciężyć w tym starciu. A po więcej typów na Prime MMA 8 zapraszam oczywiście na naszą witrynę!

Kaczor BRS wygra walkę
Kurs: 1.60
Zagraj!

Jaś Kapela – Kaczor BRS, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Kapela – Kaczor BRS są dość wyrównane, z drobnym wskazaniem na rapera. Z pewnością ma na to wpływ wspomniany brak jakiejkolwiek walki Kaczora. Patrząc jednak na możliwości i umiejętności, jakie prezentował do tej pory Kapela, wydaje się, że nie powinien mieć on większych szans ze swoim sobotnim rywalem. Warto również wspomnieć, że galę obstawisz jedynie w Totalbet, który od tej edycji gali będzie jedynym bukmacherem z ofertą na Prime MMA. Dlatego też jeśli nie posiadasz tam konta, to warto założyć je z kodem promocyjnym Totalbet, dzięki czemu otrzymasz dostęp do świetnych bonusów powitalnych o łącznej wartości nawet 333 PLN!

Kursy na zwycięzcę walki Jaś Kapela - Kaczor BRS
Totalbet
2.06
Jaś Kapela
1.60
Kaczor BRS
Zagraj!

Jaś Kapela – Kaczor BRS, kto wygra walkę?

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, wydaje się, że to Kaczor BRS powinien wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Jaś Kapela jest naprawdę niezły podczas konferencji czy słownych potyczek, jednak w kaltce jego technika i styl walki pozostawia wiele do życzenia. W starciu z lepiej zbudowanym i przygotowanym fizycznie do walki Kaczorem nie powinien mieć większych szans i dlatego też należy wskazać jako zwycięzcę rapera.

Kaczor BRS wygra walkę
Kurs: 1.60
Zagraj!

Jaś Kapela – Kaczor BRS, gdzie oglądać

Tak naprawdę próżno szukać transmisji ze sportów walki w otwartych kanałach telewizyjnych. W końcu żadna z gal MMA – a tym bardziej freaki – nie są pokazywane na żywo w TV i tego samego można spodziewać się po gali Prime MMA 8. Oznacza to, że transmisja Jaś Kapela – Kaczor BRS będzie dostępna dopiero po wykupieniu jednego z dwóch pakietów przygotowanych przez federację Prime.

Jaś Kapela – Kaczor BRS, transmisja w TV i stream online

Czy jest natomiast szansa, aby zobaczyć walkę Jaś Kapela – Kaczor BRS zupełnie za darmo w TV lub w sieci? Oczywiście jak już wspomniałem nieco wyżej – takiej możliwości nie będzie. W końcu od wielu już lat freakowe gale pokazywane są jedynie za pośrednictwem PPV, co oznacza, że nie ma żadnej innej możliwości, aby obejrzeć opisywany pojedynek, jak i wszystkie inne starcia sobotniej gali. Mianowicie tylko po opłaceniu pay-per-view będziesz mógł śledzić sobotnie Prime MMA 8 na żywo! 

Zaloguj się aby dodawać komentarze