Jakub Kosecki – Tuszol: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 10.02.2024

Typy na walkę Jakub Kosecki - Tuszol

Jakub Kosecki – Tuszol: typy na walkę. Podczas zbliżającego się Fame MMA 20 odbędzie się także walka debiutantów. Naprzeciw siebie stanie były piłkarz i influencer z Youtube’a. Faworytem jest Tuszyński, ale w takich pojedynkach zdarzyć się może tak naprawdę wszystko. A jeżeli chciałbyś poznać analizę i typy na Jakub Kosecki – Tuszol, to znajdziesz je w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać gale FAME MMA 20? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Jakub Kosecki – Tuszol, typy i przewidywania

Karta walk nadchodzącej gali Fame MMA 20 wygląda naprawdę imponująco. Wśród pojedynków znanych i doświadczonych freak fighterów, znalazło się także miejsce dla debiutantów. W klatce zobaczymy Jakuba Koseckiego i Tuszola, którzy powalczą o pierwsze zwycięstwo w swoich karierach. Jak spiszą się w premierowej walce?

Kosecki ma za sobą solidną piłkarską karierę. Oczywiście do sukcesów ojca, Romana Koseckiego dużo mu zabrakło, jednak występy w Legii Warszawa doprowadziły go do kilku meczów w reprezentacji Polski. Następnie grał jeszcze m. in. dla Śląska Wrocław czy tureckiej Adany Demirspor. Tuszol natomiast znany jest ze swoich występów na Youtube, gdzie współtworzy z Dzinoldem i Bandurą grupę Bungee. I tak naprawdę więcej na jego temat nie wiadomo, ani tego czy miał styczność ze sportami walki, ani tego, jak wyglądały jego przygotowania do Fame MMA 20.

Co więc warto obstawić w walce Kosecki – Tuszol? Tak naprawdę w pojedynku debiutantów zdarzyć się może wszystko. W końcu rozpoczynają oni dopiero swoją przygodę z klatką i zanim nabiorą ogłady w oktagonie oraz zaczną łapać technikę, trochę czasu minie. Oznacza to, że należy oczekiwać mocnych wymian i otwartej walki od samego początku. Tym samym prawdopodobieństwo, że któryś z nich zada kończący cios jest spore. I dlatego też zdecyduję się na under 2.5 rund. A gdybyś chciał poznać także inne typy na Fame MMA 20, to są one dostępne na naszej witrynie.

Poniżej 2.5 rund
Kurs: 2.20
Zagraj!

Jakub Kosecki – Tuszol, kursy bukmacherskie

Mimo tego, że trudno jest oszacować umiejętności obu debiutujących freak fighterów, Betclic oszacował, że większe szanse na zwycięstwo ma Tuszol. Może to jednak nieco dziwić, bo poza nieco lepszymi warunkami fizycznymi, wydaje się że lepiej pod względem wydolnościowym przygotowany będzie były piłkarz, więc myślę że zdarzyć się w tej walce może wszystko.

Kursy na zwycięzcę walki Kosecki - Tuszol
Betclic
2.50
Kosecki
1.42
Tuszol
Zagraj!

Jakub Kosecki – Tuszol, kto wygra walkę?

Wybierając jednak ostatecznie zwycięzcę tego pojedynku, postawię tak jak bukmacherzy – na wygraną Tuszola. Wydaje się być on niezwykle pewny swego, co może oznaczać dobre przygotowanie do walki. Kosecki znany jest z tego, że dużo mówi, a kiedy przychodzi co do czego, to ma spore problemy z dobrą formą. Tak było między innymi podczas jego ostatnich przygód w klubach sportowych. Dlatego też zdecyduję się wskazać Tuszola jako zwycięzcę walki.

Tuszol wygra walkę
Kurs: 1.42
Zagraj!
Fame MMA 20 baner Betlic

Jakub Kosecki – Tuszol, kursy na liczbę rund

Ich pojedynek może tak naprawdę potrwać dosłownie kilka sekund lub ciągnąć się niemalże do ostatniej rundy. Tak to właśnie bywa w przypadku walk debiutantów. Trudno jest oszacować możliwości czy umiejętności zawodników, jeśli nie widziało się ich żadnej wcześniejszej walki. Wydaje się jednak, że under 2.5 rund jest jak najbardziej prawdopodobny.

Kursy na liczbę rund
Betclic
1.55
Powyżej 2.5 rund
2.20
Poniżej 2.5 rund
Zagraj!

Typy na Jakub Kosecki – Tuszol

Co jeszcze typować na Jakub Kosecki – Tuszol? W tym miejscu warto najpierw przyjrzeć się bliżej ofercie przygotowanej przez Betclic na nadchodzącą galę. W końcu tylko Betclic posiada ofertę na Fame MMA 20, więc jeżeli nie posiadasz jeszcze tam konta, a chciałbyś postawić zakład, to warto zarejestrować się z kodem promocyjnym Betclic. Dzięki temu otrzymasz dostęp do zakładu bez ryzyka na premierowy kupon, dzięki czemu nawet w przypadku przegranej otrzymasz zwrot do 200 PLN! Tak jak wspomniałem nieco wyżej, mimo wszystko to Tuszol powinien zakończyć walkę na swoją korzyść. I choć podany typ jest nieco ryzykowny, to biorąc pod uwagę fakt ich debiutu i podanych informacji, zdecyduję się na wygraną Tuszola przez KO, TKO lub DQ.

Tuszol wygra przez KO, TKO, DQ
Kurs: 2.60
Zagraj!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze