Hubert Hurkacz vs Marton Fucsovics. Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na IO!

Hubert Hurkacz 24.07.2021

fot. Rafał Oleksiewicz

Najlepszy polski tenisista na teraźniejszych listach rankingowych rozpoczyna swoje zmagania na Igrzyskach Olimpijskich. Hubert Hurkacz ma bardzo ciężkie zadanie już od samego początku, gdzie będzie musiał zmierzyć się z zawodnikiem, po którym nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Nasz zawodnik po niewątpliwym sukcesie na brytyjskich kortach jest bardzo mocno zmotywowany do osiągania kolejnych sukcesów. Tym razem przenosimy się jednak na korty twarde. Czy również na tej nawierzchni Hubert jest w stanie sprawić niespodziankę i stawić się wysoko w drabince mimo ciężkiego losowania? Sprawdźcie, co proponuje na debiutancki mecz Huberta na Igrzyskach!

Zachęcam także do sprawdzenia kodów promocyjnych przy rejestracji, jakie oferuje bukmacher, z którego dzisiaj korzystamy!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 250PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

HUBERT HURKACZ

Polski tenisista zadebiutuje w tym roku na Igrzyskach Olimpijskich. Można by rzec, że przesunięcie o rok tego turnieju jest dla naszego reprezentanta dużo korzystniejsze, jeżeli weżniemy pod uwagę to, w jakiej formie znajduje się teraz, a w jakiej był w pierwotnie zaplanowanym okresie Igrzysk. Polak moim zdaniem ma trudną drabinkę, aby dotrzeć do wysokich faz turnieju. Już w pierwszej rundzie zmierzy się z zawodnikiem, który zawsze jest bardzo dobrze przygotowany do dużych turniejów. Hubert ma jednak sporo motywacji po swoim znakomitym występie na Wimbledonie. W Tokio znajdzie się on na swoich ulubionych kortach, czyli o nawierzchni twardej. Już w tym roku zdobył on dwa trofea za turnieje rangi ATP Tour. Zdecydowanie najważniejszym był ten w Miami, gdzie wygrał w finale z Jannikiem Sinnerem. Hubert pokazał, że potrafi mierzyć się z rywalami na hardzie, co skutkuje w bardzo dobrych wynikach na turniejach. Potrafi się on spiąć na zawody o wyższej randze, na co z pewnością liczy każdy kibic i sympatyk tenisa w Polsce. W social mediach można śledzić, że Hubert bez żadnej presji podchodzi do wydarzenia, jakim są Igrzyska Olimpijskie.

Mimo że debiutuje w tym wydarzeniu, to wie, że ma spore umiejętności i coraz większe doświadczenie w tourze. Kluczowe dla Polaka będzie to, w jaki sposób będzie w jego grze uczestniczyło pierwsze podanie. Na bazie Wimbledonu oraz Miami wiemy, że jeżeli pierwszy serwis jest na wysokim poziomie, to zupełnie inaczej układa się jego gra w ofensywie. Myślę, że o grę w obronie nie ma co się martwić, gdyż Hubert od jakiegoś czasu pokazuje, że jest światową topką w tym aspekcie gry w tenisa. Hurkacz na kortach twardych pojawi się po raz pierwszy w oficjalnych rozgrywkach od momentu zakończenia turnieju w Miami. Liczę na utrzymanie jego dyspozycji, a przede wszystkim, na trzymanie swojego podania i bardzo agresywną oraz otwartą grę z jego strony, co z pewnością będzie przeszkadzało jego przeciwnikowi z pierwszej rundy IO.

Dzisiaj korzystamy z oferty Totolotka, gdzie opinie na temat tego bukmachera, przeczytać możecie w podlinkowanej stronie! 

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Marton Fucsovics

Bardzo niewygodny i nieprzewidywalny rywal, który w dużych turniejach zawsze jest niebezpieczny dla każdego zawodnika, z którym się pojedynkuje. Węgier od kilku lat pokazuje się z bardzo dobrej strony w szlemach oraz turniejach o randze ATP500 i ATP1000. Co prawda jest to mocno chimeryczny zawodnik, polegający na swoim udziale emocji w grze. Czasami wyprowadza go to na wyżyny swoich umiejętności tak jak przykładowo podczas Wimbledonu i meczu z Andreyem Rublevem. Nigdy nie wiadomo, co wniesie na kort. Może być to minus dla jego osoby, bo może on określać brak usystematyzowania w grze. Marton jest obecnie o 26. miejsc niżej w rankingu ATP, ale wcale nie świadczy to, że jest słabszym zawodnikiem od Huberta.

Ich poziom uważam za wyrównany, ale bardzo ważne będzie w ich meczu to, z jaką dyspozycją dnia wyjdą na kort. Aspekt mentalny w wykonaniu Fucsovicsa to wahadło, więc ciężko jest określić go pod tym względem. Technicznie preferuje on grę ofensywną, co może dawać Hubertowi głębokie wycofanie zza linię końcową. Obaj zawodnicy powinni utrzymywać się na własnym serwisie. Do tej pory lepsze statystyki ze spotkań bezpośrednich ma Węgier, jednak czy jest on w stanie obecnie utrzymać ten licznik bez porażki z Polakiem?

Totolotek posiada ciekawą ofertę bonusów. Sprawdźcie!

Co proponuję?

Będzie to już trzecie spotkanie tych zawodników na kortach twardych w oficjalnych rozgrywkach ATP. Za każdym razem lepszy okazywał się być Fucsovics i co ciekawe, każdy mecz zakończył się wynikiem 2:1 w stosunku setowym. Jest to pewne określenie umiejętności panów w odzwierciedleniu do siebie. Każdy stara się bazować na własnym serwisie i narzucać własne tempo agresywnej gry. Jeżeli Hubert będzie w stanie grać na wysokim poziomie skuteczności pierwszego podania, to uważam, że ten mecz padnie jego łupem. Jednak jeżeli zostanie zepchnięty tylko do defensywy, to może pożegnać się z Igrzyskami już w pierwszej rundzie, a tego nie chcemy. Liczę na bardzo otwartą grę polegającą na własnym podaniu, a co za tym idzie, na sporą liczbę gemów. Moja propozycja, to zagranie na over gemowy w tym starciu, gdyż sądzę, że znowu możemy ujrzeć trzysetowe starcie, a co za tym idzie, sporą liczbę gemów po obu stronach!   Hurkacz vs Fucsovics 24.07.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze