Gobert walczy o All-Star Game, a my gramy z NBA o 298 PLN!

Koszykówka NBA

Dziś w NBA tylko pięć spotkań, tak więc dla kibiców wielu drużyn będzie to spokojna noc. Można jednak zdecydować się na obejrzenie kilku ciekawych pojedynków, bo przed nami między innymi starcia między Jazz a Mavs czy 76ers a Lakers. Dla nas sobota będzie okazją do odbicia się po ostatnich nieudanych typach – a w piątek brakowało naprawdę niewiele. Jak pójdzie nam tym razem? O tym przekonamy się już niedługo, a teraz sprawdźcie jakie typy dziś dla Was przygotowaliśmy!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Szukasz typów na NBA? Dołącz do naszej grupy NBA!

Skuteczność typów NBA w styczniu: 29/44

Profit: +285

Wczoraj Mateusz stworzył bardzo ciekawy kupon – trzy typy, a do wygrania było ponad 530 PLN! Noc znakomicie rozpoczęli Milwaukee Bucks, którzy w Paryżu idealnie zamknęli linię handicapu, ogrywając Charlotte Hornets różnicą dokładnie trzynastu punktów. Spisał się również Kawhi Leonard, który po raz siódmy z rzędu zdobył ponad 30 punktów dla Los Angeles Clippers, ale tak jak mieliśmy sporo szczęścia w starciu Bucks-Hornets, tak zabrakło nam go w jedynym pozostałym pojedynku: Raptors ograli Knicks różnicą sześciu punktów, czyli byliśmy o… jeden mały punkcik od zainkasowania sporej sumy i polepszenia naszego i tak plusowego bilansu w styczniu. I tak brawa dla Mateusza – miejmy nadzieję, że w sobotę będzie już zielono!

Zdarzenie: Utah Jazz – Dallas Mavericks

Typ: Rudy Gobert Over 31.5 Pts Asts Rebs

Kurs: 1.82

Pierwszy nasz typ dziś dotyczy najwcześniej rozgrywanego meczu, na który będzie można się załapać jeszcze w miarę o normalnej porze. Bęzie to także jeden z najciekawszych pojedynków sobotniej nocy w NBA: już o 23:00 czasu polskiego w Salt Lake City zmierzą się zespoły Utah Jazz oraz Dallas Mavericks. My w tym meczu po raz kolejny w ostatnim czasie postawimy na Rudy’ego Goberta, któremu można zaufać. Jazz to zresztą cały czas jedna z najgorętszych drużyn w całej lidze, a Gobert powinien wreszcie dostać się do Meczu Gwiazd – nie udało się w pierwszej próbie, ale wciąż jest szansa, bo teraz rezerwowych dobiorą trenerzy. Gobert kontynuuje bowiem bardzo dobre rozgrywki.

Kilka dni temu Jazz wygrali trzeci kolejny mecz (w każdym z tych zwycięstw zbudowali sobie ponad 20 punktów przewagi), a Gobert mimo lekkiego urazu kostki zapisał na konto 22 punkty oraz 15 zbiórek. Na parkiecie spędził 30 minut, choć Jazzmani rozstrzygnęli wynik tego spotkania dużo wcześniej niż zwykle ma to w NBA miejsce. Po tamtym starciu mieli trzy dni przerwy, dzięki czemu szansę na odpoczynek miał także Gobert – powinien więc w sobotę zaprezentować się raz jeszcze z bardzo dobrej strony, a będzie miał ku temu dodatkową motywację: europejski pojedynek z Kristapsem Porzingisem. Dziś postawimy więc na to, że Gobert na zakończenie meczu będzie miał tyle punktów, zbiórek i asyst, że jego linijka statystyczna da po zsumowaniu wynik 32 lub więcej. Nie powinno być to dla niego trudne zadanie: udało mu się tego dokonać w każdym z poprzednich sześciu meczów.

• 21 punktów + 14 zbiórek + dwie asysty = 37
  • 22 punkty + 18 zbiórek + trzy asysty = 43
  • 17 punktów + 14 zbiórek + cztery asysty = 35
  • 28 punktów + 15 zbiórek + zero asyst = 43
  • 20 punktów + 14 zbiórek + dwie asysty = 36
  • 22 punkty + 15 zbiórek + dwie asysty = 39

Sobotnie starcie to dla Jazz bardzo ważny pojedynek, bo w ostatnim czasie ogrywają przede wszystkim słabsze drużyny pokroju Golden State Warriors czy Sacramento Kings, więc wygrana z takim zespołem jak Mavericks z pewnością może dodać im jeszcze wiatru w żagle. Także dla Goberta jest to bardzo istotny tydzień: w czwartek trenerzy mają ogłosić swoje wybory na rezerwowych do Meczu Gwiazd, tak więc francuski środkowy ma ostatnią szansę, by przekonać do siebie szkoleniowców innych klubów. Dobry występ przeciwko Mavs z pewnością będzie w tym bardzo pomocny.

Zdarzenie: Minnesota Timberwolves – Oklahoma City Thunder

Typ: Over 58.5 Pts (1. KWARTA)

Kurs: 1.86

I drugi nasz typ na dziś, czyli coś nowego – spróbujemy wytypować ile punktów w pierwszej kwarcie zdobędą łącznie zespoły Minnesota Timberwolves i Oklahoma City Thunder. Linia została ustawiona na 58, a my postawimy na to, że tych punktów przez pierwsze 12 minut będzie więcej. Wolves i Thunder to nie są najlepsze w NBA zespoły w pierwszych kwartach – pod względem punktów zdobywanych w pierwszych odsłonach Wilki zajmują miejsce w połowie stawki, a Thunder dopiero na początku trzeciej dziesiątki. Ale w sobotę oba zespoły będą grały w back-to-back, a to zmienia postać rzeczy. Z reguły grając w tym drugim meczu w serii back-to-back (czyli dzień po dniu) ma się bardzo dobry start, a z sił opada się dopiero w drugiej połowie, często w czwartej kwarcie. W związku z tym stawiamy, że w sobotę Wolves i Thunder zdobędą wspólnie co najmniej 60 punktów przez pierwsze 12 minut meczu. Tak prezentują się Timberwolves w pierwszych kwartach gdy grają drugi dzień z rzędu (sześć takich spotkań w tym sezonie):