Franio – Xayoo: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Typy na walkę Franio - Xayoo

Franio – Xayoo: typy na walkę Fame MMA 19. Przed nami kolejna edycja gali freakfightowej spod szyldu Fame MMA. Nadchodząca impreza zapowiada się niezwykle interesująco, bowiem karta walk jest naprawdę mocno obsadzona. W jednym z pojedynków naprzeciw siebie stanie Franciszek Rusiecki oraz Marcin Majkut. Faworytem bukmacherów jest drugi z zawodników, ale czy potwierdzi to w oktagonie? Analizę i typy na Franio – Xayoo znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam do lektury!

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 19 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Baner Betclic Fame MMA 19

Franio – Xayoo, typy i przewidywania

Nadchodzący pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami będzie z pewnością zacięty, jednak próżno szukać w nim jakichś wysoce wyszukanych uderzeń czy techniki. Ani Franio, ani Xayoo nie są bowiem doświadczonymi fighterami, a twórcami internetowymi i dlatego można oczekiwać mniej technicznego pojedynku. Co więc warto rozważyć podczas obstawiania tego pojedynku na Fame MMA 19?

Franio do tej pory stoczył tylko jedną walkę. W swojej premierowej potyczce okazał się lepszy od Paramaxila, pokonując go już w pierwszej rundzie walki. Bez wątpienia jednak nie był to rywal z najwyższej półki, więc trudno oszacować to, co potrafi Franciszek Rusiecki. Xayoo również nie ma za sobą zbyt wielu walk, bowiem stanął do klatki tylko dwa razy. Co ciekawe oba pojedynki wygrał, pokonując Nitrozyniaka przed czasem, a także zwyciężając z Konopskyym na punkty.

Wydaje się więc, że to właśnie Xayoo powinien poradzić sobie w nadchodzącym pojedynku. Może nie jest dużo bardziej doświadczony, ale mierzył się z nieco lepszymi przeciwnikami, wychodząc zwycięsko z obu pojedynków. Za jego wygraną przemawiają również bukmacherzy, którzy określili zwycięstwo Xayoo na kurs 1.28. A co typować w tej walce? Jak już wspomniałem, ani jeden, ani drugi zawodnik nie mają zbyt dużych umiejętności i trudno spodziewać się po nich kończącego ciosu na początku starcia. Wydaje się, że nadchodzą walka ma szansę potrwać pełny dystans czasu i na to też się zdecyduję. A jeżeli interesują Cię inne typy na Fame MMA 19, to są one dostępne na naszej stronie.

Pełen dystans walki: TAK
Kurs: 1.65
Zagraj!

Franio – Xayoo, kursy bukmacherskie

Kursy oszacowane przez Betclic mogą nieco dziwić, bowiem zarówno Franio, jak i Xayoo nie są fighterami i nie należy spodziewać się po nich jakichś wybitnie technicznych uderzeń czy serii ciosów. Oczywiście, Xayoo ma większe szanse na zwycięstwo, bowiem walczył z mocniejszymi przeciwnikami, a także ma na koncie dwie wygrane, natomiast nie oznacza to, że nie będzie miał problemów z pokonaniem Frania. Dlatego też wydaje się, że kursy są nieco odbiegające od tego, co może wydarzyć się w klatce.

Kursy na zwycięzcę walki Franio - Xayoo
Betclic
3.10
Franio
1.28
Xayoo
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Jak już wspomniałem, trudno oczekiwać spektakularnego nokautu w nadchodzącej walce. Obaj zawodnicy są mało doświadczeni i tak naprawdę jeżeli przypadkowo “nie siądzie” jakiś kończący cios, to powinniśmy zobaczyć dość długi pojedynek – nawet w pełnym wymiarze czasowym.

Kursy na liczbę rund w walce Franio - Xayoo
Betclic
1.55
Powyżej 2.5 rund
2.20
Poniżej 2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Franciszek Rusiecki – Marcin Majkut, kto wygra walkę?

Tak naprawdę Marcin Majkut stawiany jest w roli murowanego faworyta do zwycięstwa. Oczywiście, ma on większe szanse na ostateczny triumf, jednak nie należy skreślać Frania. Z pewnością postawi się swojemu przeciwnikowi – w końcu są na podobnym poziomie, a także mogą pochwalić się bardzo małym doświadczeniem w klatce. Bardziej prawdopodobne jest więc to, że Xayoo zwycięży, jednak nie będzie to dla niego łatwa przeprawa.

Xayoo wygra walkę
Kurs: 1.28
Zagraj!

Typy na Franio – Xayoo

Jakie zdarzenie jeszcze warto rozważyć podczas typowania walki Franio – Xayoo? Jak już podałem nieco wyżej, myślę że walk powinna zostać rozstrzygnięta przez sędziów. Majkut wydaje się nieco lepiej przygotowany do walki, bowiem jest bardziej doświadczony i pokazał kilka ciekawych akcji w pojedynkach z poprzednimi rywalami. Szczególnie dobrze wyglądał w swojej pierwszej walce, którą zakończył w 1. rundzie, pokonując dość szybko Nitrozyniaka. Franio powinien jednak bardziej się postawić. Mimo wszystko zdecyduję się na wygraną Xayoo, ale nie przed czasem, a na punkty. Natomiast gdybyś chciał obstawić sobotnią galę, ale nie posiadasz jeszcze konta, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic, dzięki któremu otrzymasz dostęp do oferty powitalnej, w skład której wchodzi zakład bez ryzyka.

Xayoo wygra przez decyzję
Kurs: 2.40
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze