Fortuna Clout MMA – bonusy VIP i oferta na galę

Bonusy na Clout MMA

Clout MMA: bonusy na galę. W najbliższą sobotę czeka nas inauguracyjne wydarzenie organizowane przez nowo powstałą federację założoną przez Sławomira Peszko i Lexy Chaplin. W karcie walk znalazło się miejsce dla 12 pojedynków, a w main-evencie wystąpi Andrzej Fonfara i Marcin Najman. Emocji więc z pewnością nie zabraknie. Zbliżająca się gala to także świetna okazja dla typerów, którzy chcą obstawić walki wchodzące w skład tej imprezy, bowiem poza samymi zakładami czekają jeszcze specjalnie przygotowane promocje. Jeśli więc chciałbyś poznać bonusy na Clout MMA 1, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

 

 1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
 2. Wpłać 100 zł
 3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
 4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
 5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna Clout MMA

Na starcie warto warto zaznaczyć, że obstawianie Clout MMA dostępne jest możliwe tylko u jednego bukmachera na polskim rynku. Mianowicie chodzi o Fortunę, która rozpoczęła ścisłą współpracę z federacją Sławomira Peszko i Lexy Chaplin. Jeżeli więc chciałbyś wnieść zakład na inauguracyjną galę, a nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera, to należy rozważyć założenie konta. Mianowicie trwa to dosłownie kilka minut i jest niezwykle intuicyjne. Warto jednak pamiętać, aby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki któremu otrzymasz także specjalne bonusy na Clout MMA 1. Więcej na temat tychże promocji znajdziesz w dalszej części artykułu.

Bonus VIP na Clout MMA 

Co więc wchodzi w skład bonusów bukmacherskich na Clout MMA? Jak już wspomniałem, zakładając konto ze specjalnym kodem możesz liczyć na odblokowanie specjalnej promocji na sobotnią galę. Każdy, kto spełni postawione przez Fortunę wymogi może liczyć na trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 600 PLN. Oznacza to, że nawet w przypadku błędów i przegranych trzech pierwszych zakładów nie pozostaniesz z pustymi rękami, bowiem bukmacher zwróci Ci postawioną kwotę. Dzięki temu, typując swój premierowy zakład na Clout MMA 1 i przypadkiem okaże się on przegrany, zostanie zwrócone nawet 100 PLN.

Kod promocyjny na Clout MMA

Tak jak wspomniałem, z oferty specjalnej skorzystasz tylko wtedy, gdy podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny Fortuna, który brzmi ZAGRANIE. Dzięki temu otrzymasz dostęp do wspomnianych trzech zakładów bez ryzyka, co bez wątpienia ułatwi typowanie na początku przygody z bukmacherką. Poniżej znajdziesz natomiast potrzebne informacje na temat otrzymania dostępu do akcji promocyjnej Fortuny. Oto one:

 1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
 3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
 4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, kolejno do 200 i 300 PLN
 5. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot do 200 i 300 PLN
 6. Łącznie możesz liczyć na 600 PLN zwrotu na konto depozytowe
Fortuna baner

Oferta Fortuny na Clout MMA

Jak już wspomniałem, oferta Fortuna na Clout MMA to jedyna opcja na polskim rynku bukmacherskim. Oznacza to, że operator ten musi posiadać dobrze rozbudowaną ofertę na wszystkie pojedynki wchodzące w kartę walk sobotniego wydarzenia. Tak naprawdę na każde starcie znaleźć można kilkanaście różnych rynków zdarzeń i można być pewnym, że nawet najbardziej wymagający typerzy znajdą coś dla siebie.

Clout MMA rodzaje zakładów w Fortunie

Jak zatem konkretnie wygląda oferta na Clout MMA w Fortunie? Tak naprawdę obstawiać można niemalże wszystko, co może wydarzyć się podczas poszczególnych walk. Mianowicie chodzi oczywiście o wskazanie zwycięzcy pojedynku, ale nie tylko. Do tego dochodzi jeszcze sposób zakończenia walki, liczbę rund czy chociażby to, że walka zakończy się w przeciągu maksymalnie 60 sekund 1. rundy. Do tego można obstawić zdarzenie dotyczące tego, który zawodnik wygra i to w jaki sposób. Na wszystkie 12 walk Fortuna przygotowała dokładnie po 11 różnych opcji obstawienia, więc należy uznać tę ofertę za naprawdę solidną i dopracowaną.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze