Formacje specjalne nie są mocną stroną Wild i Penguins? NHL AKO 2.27!

Zawodnicy Penguins i Wild

Druga noc z rzędu trafiona, więc mimo słabej oferty na sobotnią noc próbuję zainkasować trzeci profit. Przed nami ważne spotkanie Minnesoty Wild z Pittsburgh Penguins, który jako pierwszy weźmiemy sobie pod lupę. Pół godziny później rozpocznie się mecz o dużo mniejszej stawce pomiędzy Chicago Blackhawks a New York Rangers. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi predykcjami.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

300 zł od depozytu + 500 zł zakład bez ryzyka + 130 zł freebety

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 300 zł

BEZ RYZYKA: 500 zł

FREEBET PO WPŁACIE: 100 zł

FREEBET Z KODEM: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Minnesota Wild – Pittsburgh Penguins: typy i kursy bukmacherskie (10.02.2024)

Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie! Bardzo ważne dla przyszłego układu tabeli jest starcie w Minnesocie. Wild, nieśmiało mogą spoglądać w miejsca dające prawo gry w play-off, bo ich bilans rozegranych meczów i zdobytych punktów nie wróży im świetlanej przyszłości, ale jeszcze nie wszystko stracone. W dużo bardziej komfortowej sytuacji znajdują się obecnie Penguins, którzy zgromadzili na swoim koncie więcej punktów od Wild, a zagrali o trzy spotkania mniej. Jednak to nie będzie bezpośrednia rywalizacja tych ekip o play-off, bo gospodarze występują na zachodzie, a Penguins na wschodzie. Po powrocie zarówno jedni, jak i drudzy wygrali swoje starcia. Dużo trudniejsze zadanie mieli gracze z Pittsburgha, którzy mierzyli się z Jets.

Ostatecznie Crosby i spółka bez straty bramki zgarnęli komplet punktów. Kaprizov z kolegami męczyli się w Chicago, ale udało im się zwyciężyć jednym trafieniem. W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami mieliśmy zacięty bój i Wild zdołali odrobić trzybramkową stratę, jednak było to za mało i jeszcze w regulaminowym czasie gry wygrali Penguins. Sobotniej nocy dostaniemy starcie Wild, którzy dość solidnie wyglądają w przewagach, ale słabo w osłabieniach. Z drugiej strony dostaniemy Penguins, którzy fatalnie radzą sobie w power play, ale za to mocno nadrabiają w osłabieniach.

Statystyki:

  • Minnesota Wild bronią w osłabieniach na poziomie 73%
  • Gospodarze w przewagach grają na poziomie 20%
  • Pittsburgh Penguins bronią w osłabieniach na poziomie 81%
  • Goście w przewagach grają na poziomie 14%

Co obstawić?

Bardzo ważne jest to spotkanie zarówno dla jednych, jak i drugich. W tym meczu skusiły mnie wahania obu ekip w formacjach specjalnych. Gospodarze mają problem z bronieniem, ale za to goście nie radzą sobie z atakiem. W drugą stronę jest podobnie, bo Wild dobrze atakują, ale Penguins bardzo dobrze bronią. Dochodzi do tego spora stawka spotkania, więc proponuję tutaj poniżej dwóch bramek łącznie w przewagach. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Poniżej 1,5 bramki w przewagach
Kurs: 1.60
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Chicago Blackhawks – New York Rangers: typy i kursy bukmacherskie (10.02.2024)

Jak przy każdej analizie z udziałem Chicago Blackhawks trzeba wspomnieć, że Connor Bedard dalej nie jest zdolny do gry. Gospodarze w lutym zagrali tylko jeden mecz, ale to nie przeszkodziło im osiągnąć piątej porażki z rzędu. Goście dwukrotnie wyjeżdżali na lód w drugim miesiącu roku i dwa razy zapracowali na zwycięstwo z wymagającymi rywalami. W tym sezonie Blackhawks już raz rywalizowali z Rangers w Nowym Jorku i tam bez problemu po komplet punktów sięgnęli nowojorczycy. Zarówno jedni, jak i drudzy w tym sezonie nie należą do zespołów, które notorycznie ląduje na ławce kar.

Gospodarze trochę częściej łapią kary dwuminutowe i ich przeciwnicy potrafią to wykorzystać, bo bardzo przeciętnie grają oni w osłabieniach. Rzadkie łapanie kar przez nowojorczyków w pewnym stopniu przekłada się na ich bardzo dobrą postawę, gdy przychodzi im grać o przynajmniej jednego zawodnika mniej. Wracają do pierwszego spotkania tych ekip i do łapanych kar, to tamto starcie przebiegło bez większych spięć i obyło się bez wielu kar dwuminutowych. Mieliśmy małe spięcie pomiędzy dwoma zawodnikami, ale kary pięciominutowe dla obu pozwoliły im trochę odpocząć. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Chicago Blackhawks 172 razy lądowali na ławce kar na dwie minuty
  • New York Rangers 160 razy lądowali na ławce kar na dwie minuty
  • Gospodarze ogólnie średnio 9 minut w meczu spędzają na ławce kar
  • Goście ogólnie średnio 8 minut spędzają w spotkaniu na ławce kar
  • W pierwszym bezpośrednim starciu tych ekip mieliśmy łącznie pięć kar dwuminutowych

Co obstawić?

Żadna z wyżej notowanych ekip nie wstawia się w Chicago z planem ostrej walki z przeciwnikiem. Spotkania Blackhawks szczególnie przed własną publicznością są dość spokojne i ubogie w kary dwuminutowe. Rangers nie są zespołem, który dużo czasu spędza na ławce kar tak samo, jako Blackhawks, więc pójdę tutaj w stronę kar i linii, która wydaje się wysoka, bo proponuję tutaj poniżej siedmiu kar mniejszych w meczu.

Poniżej 7,5 kar dwuminutowych
Kurs: 1.42
Zagraj!

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze