Filipek – Dawid Malczyński: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 10.02.2024

Filipek podczas walki

Typy na Filipek – Dawid Malczyński, Fame MMA 20. Na najbliższej gali Fame MMA odbędzie się głośny turniej, którego nagrodą jest 1.5 miliona złotych dla zwycięzcy! O awans do półfinału powalczą Dawid Malczyński i Filipek, a poniżej znajdziecie tekst właśnie na temat tego starcia. Oznacza to, że jeżeli szukacie najlepszych kursów, zakładów i typów na Filipek – Malczyński, to bardzo dobrze trafiliście! Zapraszam do lektury.

Masz ochotę zagrać kupon na FAME MMA 20? Ofertę i zakłady znajdziesz wyłącznie u bukmachera Betclic!

Załóż konto z kodem promocyjnym VIPFAME i zgarnij zakład bez ryzyka aż do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Filipek – Dawid Malczyński, typy i przewidywania

By wybrać możliwie najlepsze typy na Filipek – Malczyński, warto powiedzieć kilka słów o obu zawodnikach. Marcin Filipek to oczywiście reprezentant środowiska muzycznego, jednak ma on już spore doświadczenie we freak-fightach, w których wystąpił w sumie 9 razy. Oczywiście większość z tych potyczek kończyła się dla naszego bohatera porażkami, jednak nie można powiedzieć, by Filipek unikał wyzwań i walczył z przeciętnymi rywalami. Nigdy nie będzie on wybitnym fighterem, bo i nie ma do tego chyba specjalnych predyspozycji, lecz Marcinowi nie można odmówić woli walki i charakteru. Ostatni pojedynek rapera z Fabijańskim skończył się skandalem, jednak koniec końców zwycięzcą walki został właśnie Filipek. Tym razem zadanie przed raperem będzie zdecydowanie trudniejsze i aby wygrać pojedynek z Malczyńskim, będzie on musiał wchodzić w półdystans i tam trafiać znacznie wyższego i posiadającego lepsze warunki fizyczne rywala. Zerknijcie koniecznie na wszystkie nasze typy na Fame MMA 20, a ja przechodzę już do faworyta omawianej walki!

Dawid Malczyński jest nie tylko faworytem pierwszego pojedynku, ale również całego turnieju. Śmiało można powiedzieć, że pod względem umiejętności i techniki jest to jeden z najlepszych zawodników całej organizacji Fame MMA! Popularny Bocian ostatnimi czasy zmagał się z urazami i walczył dość rzadko, bo przez ostatnie półtorej roku w oktagonie zobaczyliśmy go tylko i wyłącznie raz. W pojedynku z Sashą dość niespodziewanie przegrał on przed czasem, jednak Ukrainiec również nie jest pierwszym lepszym rywalem. Malczyński od dłuższego czasu przygotowywał się do turnieju na Fame MMA 20 i będzie dysponował znacznie lepszymi warunkami fizycznymi w walce z Filipkiem. Dawid nie ma pojedynczego, bardzo mocnego ciosu, jednak jeśli sukcesywnie będzie pracował prostym i punktował Filipka, to na dystansie 5 minut spokojnie powinien wygrać starcie. Moje pierwsze predykcje i typy na Filipek – Malczyński odnoszą się do długości trwania walki, a mianowicie typuję, że walka potrwa pełny dystans!

pełen dystans - tak
Kurs: 1.40
Zagraj!

Filipek – Dawid Malczyński, kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o najbardziej podstawowe typy na Filipek – Malczyński, to bukmacher Betclic wystawił oczywiście kursy na zwycięzcę pojedynku i nie ma w nich większego zaskoczenia. Murowanym wręcz faworytem tego starcia jest popularny Bocian, a obecnie mnożnik na jego wygraną wynosi zaledwie 1.18. Jeżeli chcecie natomiast obstawić niespodziankę i wygraną Filipka, to na swój kupon wrzucicie kurs w wysokości 3.95. Warto dodać, że z wyników bukmachera Betclic wynika, że zdecydowana większość typerów gra wygraną Dawida Malczyńskiego, a wspomniane kursy bukmacherskie na ten pojedynek odnajdziecie pod spodem:

Kursy na zwycięstwo

Betclic
1.18
D. Malczyński
3.95
Filipek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

baner pod Fame MMA 20

Filipek – Dawid Malczyński, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o moje predykcje i typy na Filipek – Malczyński odnośnie zwycięzcy pojedynku, to przychylam się do opinii bukmachera Betclic i większości graczy. W mojej opinii Dawid bez większych problemów wykorzysta swoją przewagę doświadczenia, warunków fizycznych i umiejętności i na dystansie 5 minut pojedynku spokojnie wypunktuje Filipka. Jak już wspomniałem, kursy na taki zakład są niezwykle marne, jednak dołożyć do kuponu możecie inne typy dnia!

D. Malczyński wygra
Kurs: 1.18
Zagraj!

Filipek – Dawid Malczyński, kursy na liczbę minut

Rywalizację Filipka z Dawidem Malczyńskim możecie również obstawić w kierunku liczby minut w samej walce. Jak już zdążyłem wspomnieć, w starciu tym zobaczymy tylko jedną rundę, jednak potrwa ona aż 5 minut! Bukmacher Betclic umożliwił zatem obstawienie ilości minut, jaka się rozpocznie w walce. Jeżeli uważacie, że starcie zakończy się szybko, możecie dodać na swój kupon np. zakład na poniżej 3.5 minut. Z kolei jeśli przewidujecie, że walka potrwa więcej czasu, możecie obstawić under 3.5 minut! Na marginesie, swoje kupony na Fame MMA 20 obstawicie bez ryzyka do 200 PLN za sprawą naszego kodu promocyjnego Betclic!

Kursy na liczbę minut

Betclic
1.18
+3.5 minut
3.95
-3.5 minut
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Typy na Filipek – Dawid Malczyński

Jeżeli szukacie nieco wyższych kursów na swoje kupony, to zawsze możecie zdecydować się na połączenie dwóch zaproponowanych wcześniej typów na Filipek – Malczyński. Powtórzę, że moim zdaniem doświadczony Malczyński będzie w stanie spokojnie wypunktować przeciętnego w K1 Filipka. Marcin nie odmawiał trudnych walk i prezentował wielką wolę walki, jednak pod względem umiejętności nigdy nie był zawodnikiem wybitnym. Uważam, że Malczyński całe starcie wygra na punkty i takie typy na koniec proponuję!

Malczyński wygra na punkty
Kurs: 1.50
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze