Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Typy na Amadeusz Roślik - Denis Załęcki

Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz: typy na walkę. Podczas Clout MMA 5 czekają nas pojedynki nie tylko doświadczonych freak fighterów, ale również nowicjuszy. I właśnie takimi są Stokłosa i Grzywacz. Obaj po raz pierwszy wejdą do klatki, a więc trudno powiedzieć coś więcej o stylu obu zawodników. Z pewnością jednak będzie się działo, bowiem panowie nie zbyt za sobą przepadają. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Mokry Suchar – Patiro, to znajdziesz je w poniższym tekście!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości nawet 20 PLN!

Baner na Clout MMA 5

Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz, typy i przewidywania

Dominik Stokłosa to jeden z najpopularniejszych streamerów na Twitchu w naszym kraju. Od lat związany jest z Xayoo Industries, a więc to kolejny fighter, który pojawi się właśnie spod tego szyldu. Jeśli choć w małym stopniu będzie przypominał w oktagonie Xayoo, to we freakach może naprawdę daleko zajść. Na ten moment nie ma jednak żadnej stoczonej walki i trudno coś więcej o nim powiedzieć. Szczególnie, że na jego profilu próżno szukać nagrań z jakichkolwiek przygotowań do sobotniej walki.

Patryk Grzywacz także prężnie działa na Twitchu, jednak jego filmiki można znaleźć również na Youtube. Co prawda nie jest aż tak popularny jak jego rywal, ale można być pewnym, że walka pomiędzy dwoma streamerami będzie niezwykle emocjonująca. Patiro również do tej pory ani razu nie wszedł do oktagonu, więc przed nami walka debiutantów. Według bukmacherów szanse Grzywacza są małe, ale jak wiadomo, wszystko zweryfkuje klatka.

Zatem jakie typy na Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz warto rozważyć? Na starcie warto zaznaczyć, że streamerzy powalczą w formule K-1 w małych rękawicach. Oznacza to, że zawodnicy nie będą mogli zejść do parteru. A to tak naprawdę utrudni debiutantom szybsze zakończenie walki. Można spodziewać się zachowawczego pojedynku z obu stron, jednak trzeba pamiętać, że ich przygotowanie fizyczne może być różne. Mimo to, pierwsza runda powinna być na tak zwane rozpoznanie i trudno oczekiwać szybkiego zakończenia walki. Dlatego też obstawię, że walka nie zakończy się w 1. rundzie. A po więcej typów na Clout MMA 5 zapraszam oczywiście na naszą witrynę.

Walka zakończy się w 1. rundzie: NIE
Kurs: 1.55
Zagraj!

Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz, kursy bukmacherskie

W tego typu walkach, kiedy obaj zawodnicy są debiutantami, warto wcześniej zerknąć na kursy bukmacherskie. A te w roli murowanego faworyta stawiają Mokrego Suchara. Z pewnością duży wpływ mają warunki fizyczne, w których przeważa Stokłosa.

Kursy na walkę Mokry Suchar - Patiro
Fortuna
1.17
Mokry Suchar
3.90
Patiro
Zagraj!

Kto wygra walkę Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz?

Tym samym, obstawiając zwycięzcę pojedynku warto rozważyć obstawienie Mokrego Suchara. Co prawda na Instagramie Patiro można znaleźć kilka wpisów ze zdjęciami z sali treningowej, jednak nie wydaje się, aby był w stanie powalczyć jak równy z równym w starcu ze Stokłosą. A jeśli chciałbyś obstawić którykolwiek pojedynek z sobotniej gali, ale nie masz jeszcze konta w Fortunie, to warto rozważyć taką opcję. W końcu to jedyny bukmacher posiadający oferta na Clout MMA 5. Wystarczy więc przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, a w zamian otrzymasz nie tylko dostęp do obstawienia gali, ale także i specjalnego freebetu o wartości 20 PLN!

Mokry Suchar wygra walkę
Kurs: 1.17
Zagraj!

Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz, kursy na liczbę rund

Jak już wspomniałem nieco wyżej, trudno oczekiwać, aby walka debiutantów zakończyła się w pierwszych minutach. W końcu dla obu będzie to niezwykłe wydarzenie i z pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Tym samym można spodziewać się spokojnego początku, a kiedy poczują się nieco pewnie, powinni ruszyć do solidnej potyczki i wymiany ciosów. Dlatego też rozważyłbym over rundowy.

Kursy na liczbę rund
Fortuna
2.15
Poniżej 1.5 rund
1.55
Powyżej 1.5 rund
Zagraj!

Typy na Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz

Co jeszcze warto rozważyć podczas obstawiania walki Mokry Suchar – Patiro? Choć nie spodziewam się zakończenia walki w 1. rundzie, to mimo wszystko trudno będzie obu zaczynającym dopiero karierę fighterom stoczył bój w pełnym wymiarze czasu. Ich forma fizyczna wcale nie musi być najwyższa, a poza tym będzie to dla nich zupełnie nowa forma wysiłku, której raczej wcześniej nie doznali. Dlatego też, gdy opadną z sił, dużo łatwiej będzie zadać kończący cios. I dlatego też myślę, że Mokry Suchar rozprawi się z rywalem przed czasem.

Mokry Suchar wygra przed czasem
Kurs: 1.40
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze