Faza pucharowa Blasta! Gramy kupon z kursem 2.61

Brooky zawodnik Faze

Przed nami ćwierćfinały Blasta, w których zmierzy się między innymi Navi z Wonderfulem czy nowe Cloud9. Kto awansuje do półfinału i spróbuje zatrzymać nowe Vitality oraz niepokonane od 17 spotkań Faze?

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200 zł pierwszego od depozytu + 30 zł freebet

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

200 zł pierwszego od depozytu

30 zł freebet

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Navi – Complexity


Navi
 w meczu z NIP pokazało, że mimo braku s1mpla dalej są bardzo groźni. Wygrali wynikiem 2:0 i każdy z zawodników osiągnął bardzo dobry wynik indywidualny. Co bardzo ciekawe w obu spotkaniach osiągnęli więcej zdobytych zabójstw od rywali. B1t pokazał, że mecz na Cloud9 był tylko wypadkiem przy pracy w jego grze i w meczu z NIP pokazał, co potrafi. Co mogło jedynie zmartwić, to problemy po stronie atakującej na mapie Overpass. Navi prowadziło wynikiem 10:2, ostatecznie kończąc mapę 13:11. Są pewne aspekty, nad którymi zespół musi popracować, ale i tak wygląda to bardzo dobrze, jak na sytuacje, w której się znaleźli. S1mple był bardzo ważną częścią organizacji, z którą jest związany od ponad siedmiu lat. Mimo to zawodnicy tacy jak Wonderfull B1t czy JL pokazuje bardzo wysoki poziom indywidualny. AleksiB jako dowodzący spisuje się dobrze, ale wydaje mi się, że mógłby jeszcze pewne aspekty poprawić. Jeżeli Navi poprawi grę po stronie broniącej, będą bardzo groźnym rywalem dla każdego zespołu na tym turnieju.

Complexity pokazuje swoje dwie twarze w pierwszych spotkaniach tego turnieju. Z Astralis przegrywali wynikiem 12:2 i każda inna drużyna domknęłaby ten mecz na niekorzyść Complexity. Z Vitality przegrali Anubisa, mapę własnego wyboru wynikiem 13:3, żeby potem niespodziewanie pokonać Vitality na Nuke, grając bardzo dobrze po stronie atakującej. Dało się zauważyć, że w starciu z Vitality przegrali bardzo dużą liczbę rund przeciwko słabszemu wyposażeniu. Przegrywali na pistolety, pojedyncze karabiny czy pistolety maszynowe. Vitality potrafiło też zdominować Complexity na Anubisie i Inferno. Tak naprawdę jedyna mapa, na której Complexity było cały czas w grze to Nuke. Complexity znane jest ostatnimi czasy z mocnych wachań formy nie tylko w dłuższym okresie, ale także na pojedynczych mapach w trakcie spotkań, tak jak, chociażby było to na Anubise z Vitality czy Overpassie z Astralis. Bardzo ciężko przewidzieć, co zagra w następnym meczu ta ekipa, ale wydaje mi się, że okazali zbyt wiele szacunku do Vitality. Momentami wyglądali jakby bali się zagrać coś innego, niż to, co plan przewiduje. Zabrakło tam w zasadzie wszystkiego, co potrzebne do wygrywania spotkań, bo indywidualnie zagrali dramatycznie i decyzyjnie było równie źle.
Przewidywane mapy:
Navi ban Vertigo
Complexity ban Mirage
Navi pick Ancient
Complexity pick Overpass
Navi ban Nuke
Complexity ban Inferno
Anubis was left over

 

Typ: Navi wygra mecz. Wydaje mi się, że jest to idealny mecz dla obu zespołów na udowodnienie swojej wartości i pozycji w stawce. Complexity miało spore problemy z wygraniem kilku rund po zwycięskiej pistoletowe i myślę, że może to dać Navi możliwości na większe ryzyko. Poza tym myślę, że Navi lepiej broni niż Complexity co może mieć spore znaczenie w kontekście całego meczu.

Sprawdź typy na dzisiejsze spotkania w zakładce typy dnia. Teksty na temat innych meczów z esportu, możesz zobaczyć w zakładce typy na esport.

Navi wygra mecz
Kurs: 1.84
Zagraj!

baner grupa zagranie

Cloud9 – Heroic

 

Cloud9 zaprezentowało się bardzo dobrze w obu spotkaniach, początkowo pokonując Navi i przegrywając bardzo bliski mecz z Faze. Można powiedzieć, że mecz z Faze powinni wygrać, bo prowadzili 12:10 na ostatniej mapie i 15:12 podczas dogrywki. Cloud9 mogło zakończyć serię 16 zwycięstw Faze, co jest jedną z najdłuższych serii w historii. Widać, że drużyna idzie w dobrą stronę, ale ciągle pozostaje niepewność związaną z formą HObbita i Ax1Lea. Nie pokazują się ze swojej najlepszej strony i jest to tak naprawdę niezmienne od przyjścia nowego dowodzącego. Być może potrzebują czasu, by lepiej zaadaptować nowy styl gry czy podejścia do rund, ale nie wygląda to dla nich zbyt dobrze. Mimo tego Cloud9 zameldowało się w ćwierćfinale, gdzie zmierzą się z Heroic w bardzo dziwnej formacji. Jak wiadomo jest tam sporo problemów w ostatnim czasie, a dwóch zawodników grających na tym turnieju jest tylko w ramach zastępstwa. Po stronie Cloud9 wyróżnia się zdecydowanie Electronic. Gra po prostu wyśmienicie niczym z najlepszym czasów z Navi. Na ten moment jest gwiazdą zespołu i graczem, na którym opierać się będzie wynik. Pytanie, czy da radę być numerem jeden, po tym, jak przez lata był w cieniu S1mple.

Heroic jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji. Nie mają tak naprawdę zespołu, którym mogliby dysponować podczas turniejów wysokiej rangi. Obecnie grają z Zyphonem i Cadianem, w ramach zastępstwa za przyszłe wzmocnienia. Nie wiadomo jednak kto i kiedy dołączy do nowej formacji Heroic. Mimo to wygrali mecz z Astralis, ale jak wiadomo, Astralis jest w tragicznej formie. Mimo że Astralis wygrywało 8:0 na Vertigo, to przegrali 13 rund z rzędu. Astralis przegrało Mapę Overpass z Complexity, w bardzo podobnym stylu oddając aż 14 rund z rzędu. Heroic mimo tej wygranej nie zaprezentowało się z bardzo dobrej strony. Widać było pewne braki i niedociągnięcia, co będzie skrupulatnie wykorzystywane przez drużyny z wyższej półki. Problematyczne będzie praktycznie wszystko dla Heroic od komunikacji po realizacje zamierzonej taktyki, ciężko będzie wyeliminować takie elementy w czymś, co prędzej można nazwać mixem niż drużyną. Vitality w pierwszym meczu pokazało, że Heroic ma wiele braków, ostatecznie wygrywając pewnie wynikiem 2:0.
Przewidywane mapy:
Heroic ban Anubis
Cloud9 ban Nuke
Heroic pick Overpass
Cloud9 pick Inferno
Heroic ban Ancient
Cloud9 ban Vertigo
Mirage was left over

 

Typ: Cloud9 wygra mecz. Są obecnie w zupełnie innym miejscu niż ich przeciwnicy i Cloud9 będzie zależec zdecydowanie bardziej na dobrym występie podczas Blasta. Nie wydaje mi się, żeby Heroic mogło zdominować Cloud9 przez większą liczbę rund ze względu na braki w komunikacji czy współpracy przy szybszych i bardziej agresywnych manerwach ze strony Cloud9.

Dzisiejszy kupon gram z bukmacherem GO+Bet, który oferuje szeroką ofertę promocyjną dla wszystkich graczy. Sprawdź kod promocyjny goplusbet i przekonaj się sam.

Cloud9 wygra mecz
Kurs: 1.42
Zagraj!
kupon na esport 24.11.2023

 

For.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze