FAME MMA REBORN: karta walk | Zawodnicy, kto walczy na FAME MMA REBORN?

Karta walk Fame MMA Reborn

Fame MMA Reborn: karta walk. Przed nami kolejna impreza spod szyldu FAME. Federacja Wojtka Goli po kilku miesiącach przerwy wraca i to z przytupem. Mianowicie na fanów freakfightów czeka aż 12 pojedynków i 26 zawodników, którzy będą oczywiście chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Zobaczymy znanych i lubianych zawodników, takich jak Daro Lew, Szeli, Fabijański, Norman Parke czy Adrian Polański. Emocji z pewnością nie zabraknie, bowiem na kibiców czekają również pojedynki kobiet czy walka wieczoru w formule 2 vs 2. Jeśli więc chciałbyś poznać kartę walk Fame MMA Reborn, to zachęcam do zapoznania się z poniższym tekstem!

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA Reborn baner Betclic

Fame MMA Reborn karta walk

Ostatnie Fame MMA miało miejsce na początku września i od tego czasu fani federacji zdążyli zatęsknić za walkami w klatce spod szyldu Fame. Nie powinno więc dziwić, że nadchodząca gala będzie pełna świetnych widowisk i tak naprawdę każda pojedyncza walka została przemyślana i obsadzona w najlepszy możliwy sposób. Kogo zobaczymy podczas Fame MMA Reborn?

Zanim przejdę jednak do konkretów i karty walk Fame MMA Reborn, to warto wspomnieć o tym, gdzie nadchodzącą imprezę będzie można obstawić. Tak jak miało to miejsce w przypadku poprzednich gal tej organizacji, tak i teraz bukmacherzy nie mają możliwości przygotowania oferty – poza jednym. Mianowice chodzi o Betclic, który posiada Fame na wyłączność, a co za tym idzie – tylko tam obstawisz tę galę. Oznacza to, że jeśli nie posiadasz konta u tego operatora i chciałbyś rozpocząć przygodę z obstawianiem, to jest to naprawdę dobra okazja. Gdybyś natomiast chciał poznać typy na Fame MMA Reborn, to są one oczywiście dostępne na naszej witrynie internetowej.

Walka wieczoru Fame MMA Reborn Main event Fame MMA Reborn

 • Sylwester Wardęga & Wojciech Gola vs. Sebastian Fabijański & Tomasz Olejnik

Co-main Fame MMA Reborn

 • Piotr Szeliga vs. Patryk Bandurski

Karta główna Fame MMA Reborn

 • Maciej Sulecki vs. Norman Parke
 • Amadeusz Roślik vs. Kornel Regel – MMA
 • Norbert Gierczak vs. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczak – MMA
 • Dominik Zadora vs. Michał Pasternak
 • Natalia Korgol vs. Elizabeth Anoru
 • Grzegorz Gancewski vs. Jakub Maślanka
 • Adrian Polański vs. Natan Marcoń

Karta wstępna Fame MMA Reborn

 • Iga Kozińska vs. Weronika Malinowska
 • Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs. Marcin Wrzosek
Fame MMA Reborn baner Betclic

Najciekawsze walki na Fame MMA Reborn

Którym walkom warto więc przyjrzeć się bliżej? Jak już wspomniałem nieco wyżej – podczas Fame MMA Reborn odbędzie się aż 12 pojedynków i tak naprawdę trudno przejść obojętnie obok każdej z nich. Już w karcie wstępnej czeka nas powiem potyczka pomiędzy Zadymą a Marcinem Wrzoskiem i z pewnością będzie ona stała na bardzo wysokim, sportowym poziomie. Ponadto zobaczymy pojedynek Natana Marconia z Polakiem, pomiędzy którymi iskrzy już od bardzo dawna, więc ich walka również powinna być niezwykle interesująca. Wśród bardziej “luźnych” potyczek zobaczymy Daro Lwa i Disa, a także pojedynek Igi Kozińskiej z Weroniką Malinowską. Kogo jeszcze można zobaczyć?

To jednak nie wszystko, bowiem odbędą się także bardziej zacięte potyczki, jak chociażby walka Ferrariego z Koro czy Stricza ze Storminem, w których trudno jest wskazać murowanego faworyta do zwycięstwa. Galę uświetni natomiast pojedynek 2vs2 pomiędzy parami Gola & Wardęga, a Olejnik & Fabijański. Tak jak więc wspomniałem – emocji z pewnością nie zabraknie i po prostu – będzie co oglądać!

Zawodnicy Fame MMA Reborn

Na koniec warto przyjrzeć się także poszczególnym fighterom, którzy staną do klatki w Fame MMA Reborn. Jak już wspomniałem – do walki ruszą doświadczeni już zawodnicy, którzy od dłuższego już czasu biorą udział w galach organizowanych przez Fame. Oczywiście największą liczbę fanów przyciągnie main-event, bowiem rzadko kiedy można oglądać na polskim rynku pojedynki pomiędzy 4 zawodnikami, występującymi w parach. Ponadto do walki stanie również ulubieniec fanów – Daro Lew czy Ferrari, którzy są niekwestionowanymi gwiazdami Fame MMA. Do tego cieszą występy bardziej doświadczonych fighterów, jak chociażby Wampira, Normana Parke’a czy Zadory, którzy już nie raz pokazywali, że potrafią się bić. Można być więc pewnym, że w sobotni wieczór będzie się działo!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze