Fabijański/Olejnik – Wardęga/Gola: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 09.12.2023

Typy na Olejnik/Fabijański - Wardęga/Gola

Fabijański/Olejnik – Wardęga/Gola: typy na walkę wieczoru. Przed nami FAME MMA REBORN, które zapowiada się niezwykle interesująco pod wieloma względami. W Atlas Arena Łódź zobaczymy bowiem aż 12 pojedynków, z czego w main evencie zobaczymy starcie 2vs2. Faworytem potyczki jest Wardęga i Gola, którzy wydają się być dużo lepiej przygotowani niż ich przeciwnicy. Czego więc spodziewać się po nich w klatce? Analizę i typy na Fabijański/Olejnik – Wardęga/Gola znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA Reborn baner Betclic

Fabijański/Olejnik – Wardęga/Gola, typy i przewidywania

Bez wątpienia organizacja walki 2vs2 w walce wieczoru, to świetny pomysł organizacyjny, który z pewnością przyciągnie dodatkowe grono kibiców przed telewizory. Jedynym mankamentem może być jednak brak wyrównanych par, bowiem trudno spodziewać się, aby Fabijański z Olejnikiem dotrzymali kroku Wardędze i Goli. Co więc może wydarzyć się w ich bezpośrednim starciu?

Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik po prostu nie są wybitnymi fighterami. Pierwszy z nich stoczył do tej pory 2 walki, w których pokazał się z fatalnej strony. Mianowicie przegrał obydwie – z Wactoją i Filipkiem w kilkadziesiąt sekund. Olejnik natomiast ma za sobą 6 walk, a jego bilans wynosi 1-5, co tylko podkreśla, że nie jest on wielkim zawodnikiem (przegrał chociażby z Bagietą czy Hejterem). Wardęga do tej pory także nie wygrał do tej pory pojedynku, jednak walki z Błońskim czy Dannym Ferrerim stały na naprawdę niezłym poziomie. Dodatkowo będzie on wspierany przez Wojtka Golę, którego rekord wynosi 2-2, jednak nie bił się on od 2020 roku. Mimo to obaj panowie są w stałym treningu i nie powinni mieć problemu ze swoimi rywalami. Co zatem typować?

Tak naprawdę pojedynki 2vs2 nie należą do najłatwiejszych, bowiem trudno jest skupić się na pojedynku w 100% – w końcu do walki stanie aż 4 zawodników. Można spodziewać się więc drobnego chaosu, który z pewnością wpłynie na długość walki – dlatego też rozważam over 1.5 rund. Z pewnością na początku obie pary będą badały przeciwników i chciały poznać ich taktykę na ten main event. Z pewnością jednak będzie to dobre widowisko dla fanów, którzy zobaczą coś zupełnie innego. Myślę więc, że nie należy spodziewać się szybkiego zakończenia tej potyczki, stąd mój typ na powyżej 1.5 rund. A po więcej typów na Fame MMA REBORN zapraszam na naszą stronę internetową!

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.70
Zagraj!

Fabijański/Olejnik – Wardęga/Gola, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie przygotowane przez Betclic jasno wskazują, że faworytem są Wardęga i Gola. Jak już wspomniałem nieco wyżej – każdy z nich indywidualnie jest lepszy od dwójki swoich rywali, więc nie powinny dziwić takie dysproporcje w kursach. Wydaje się to wręcz niemożliwe, aby wynik walki był na korzyść Fabijańskiego i Olejnika, bowiem trudno o wskazanie jakichkolwiek atutów tej pary, dlatego też kursy wyglądają właśnie w taki, a nie inny sposób.

Kursy na zwycięzcę walki Fabijański/Olejnik - Wardęga/Gola
Betclic
5.75
Fabijański/Olejnik
1.08
Wardęga/Gola
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Co do liczby rund, to trudno oszacować czy walka potrwa kilka minut, czy jednak będzie nieco bardziej zacięta. Tak naprawdę dużo tutaj zależy od taktyki, którą obiorą faworyci, czyli Gola z Wardęgą. Jeśli od samego początku “podzielą się” rywalami i ruszą z impetem, to są w stanie zakończyć ten pojedynek szybko. Trzeba jednak pamiętać, że w klatce wystąpi 4 zawodników i odrobina chaosu może zadecydować o dłuższym widowisku.

Kursy na liczbę rund w walce Fabijański/Olejnik - Wardęga/Gola
Betclic
1.70
Powyżej 1.5 rund
1.85
Poniżej 1.5 rund
Zagraj!

Fabijański/Olejnik – Wardęga/Gola, kto wygra walkę?

Tak naprawdę trudno wyobrażać sobie inny wynik tej walki niż zwycięstwo Wardęgi i Goli. Są oni dużo bardziej doświadczeni i po prostu – lepiej radzą sobie w klatce. Fabijański bowiem nie wygrał jeszcze ani razu, natomiast Olejnik ma bilans 1-5, co tylko potwierdza fakt, że to ich rywale są murowanymi faworytami do zwycięstwa.

Wardęga/Gola wygrają walkę
Kurs: 1.08
Zagraj!

Typy na Fabijański/Olejnik – Wardęga/Gola

Skoro poznałeś już typy na walkę Fabijański/Olejnik – Wardęga/Gola, to warto przyjrzeć się także temu, co trzeba zrobić, aby obstawiać zakłady na ten pojedynek, ale i inne starcia FAME MMA REBORN. Prawa do organizacji zakładów na tę galę posiada jedynie Betclic, więc jeżeli nie posiadasz jeszcze tam konta, a chciałbyś wnieść kupon, to warto przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Betclic, dzięki czemu na start otrzymasz cashback o wartości nawet 200 PLN. Oznacza to, że na początku przygody z obstawianiem będziesz mógł skorzystać z ubezpieczenia premierowego kuponu i nawet jeśli przegrasz, to nie pozostaniesz z niczym.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze