Dużo bramek = piąty trafiony kupon z rzędu? NHL AKO 2.13!

Gracze Predators i Red Wings

Ostatnie cztery analizy z rzędu rozliczone na plus! Dziś z najlepszą hokejową ligą świata szukam piątego zysku z rzędu. Pod lupę idą spotkania, które odbędą się sobotniego wieczoru. Na początek do gry przystąpią Minnesota Wild i St. Louis Blues. Kilka godzin później swoją rywalizację rozpoczną Nashville Predators i Detroit Red Wings. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi propozycjami.

Minnesota Wild – St. Louis Blues: typy i kursy bukmacherskie (23.03.2024)

Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie! Trzeba oddać, że zarówno Wild, jak i Blues są obecnie w całkiem przyzwoitej formie. Dość pozytywny obraz gospodarzy może jednak zaburzyć ich ostatnie starcie z Kings, w którym przegrali wysoko i do tego nie potrafili zdobyć nawet jednego trafienia. Goście po czterech spotkaniach z rzędu okazali się minimalnie gorsi od Avalanche i ich seria została przerwana. Na szczęście dla graczy z St. Louis ostatni wypad do Ottawy był udany i do Minnesoty wybiorą się ze zwycięstwem na koncie. Dzisiejszy mecz jest piekielnie ważny dla obu ekip, które występują nie tylko razem w Konferencji Zachodniej, ale też w Dywizji Centralnej. Na ten moment o punkt lepsi są goście, którzy i tak potrzebują podskoczyć przynajmniej o jedną pozycję, jeśli marzy im się gra w play-off.

Ostatnie miejsce w ósemce zajmują Golden Knights, których niedzielnej nocy czeka teoretycznie łatwe starcie z Blue Jackets. Wild z Blues spotkają się dziś czwarty raz w tej kampanii. Aktualnie na prowadzeniu w bezpośrednich starciach są Blues, którzy wygrali dwa razy u siebie, a raz Wild przed własną publicznością wyszli zwycięsko. Kaprizov i spółka po trzech starciach wyjazdowych z rzędu w końcu mogą wrócić do swojej hali, w której idzie im ostatnio naprawdę dobrze, bo w Minnesocie są niepokonani od czterech spotkań. Goście od połowy lutego złapali mocny dołek, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, choć teraz widać promyk nadziei, bo Blues wygrali ostatnio w Bostonie i Ottawie.

Statystyki:

  • Średnia ilość goli w domowych meczach Wild wynosi 6,1
  • Średnia ilość bramek w wyjazdowych spotkaniach Blues to 5,5
  • Bilans bramkowy gospodarzy to 216:225
  • Bilans bramkowy gości wynosi 202:211

Co obstawić?

Poprzednie trzy starcia tych ekip nie przynosiły nam dużej ilości goli, bo wszystko kończyło się na czterech golach w regulaminowym czasie gry. Teoretycznie tyle trafień starczy do powodzenia mojej propozycji na ten mecz, ale liczę dziś na dużo więcej goli. Średnia goli, która pada w Minnesocie, jest wysoka i choć mamy starcie o dużą wagę, idę w stronę bramki w każdej tercji.

Gol w każdej tercji - TAK
Kurs: 1.50
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Nashville Predators – Detroit Red Wings: typy i kursy bukmacherskie (23.03.2024)

Nie tak dawno gospodarze tego spotkania byli w sytuacji wcześniej omawianych zespołów. Wiele wskazywało, że Predators razem z Wild i Blues będą do końca bić się o miejsce do play-off. Hokeiści z Nashville nie skorzystali z tego i fantastyczną serią wypracowali sobie dużą przewagę nad resztą ekip. Predators są teraz w bardzo wygodnej dla siebie sytuacji i już mogą śmiało spoglądać w stronę play-off. W gorszym położeniu są Red Wings, ale w takim, które braliby w ciemno przed rozpoczęciem obecnego sezonu. Gracze z Detroit obecnie są w posiadaniu dzikiej karty, która daje piątą wejściówkę do play-off dla ekipy z Dywizji Atlantyckiej.

Goście muszą się jeszcze bardzo napracować, żeby utrzymać swoją pozycję, albo spróbować piąć się w tabeli, bo Capitals i Islanders są tuż za ich plecami. W grudniu dostaliśmy fajne starcie bezpośrednie Predators z Red Wings, w którym w dogrywce lepsi okazali się hokeiści z Nashville. Gospodarze dobrze radzą sobie w ofensywie i potrafili znaleźć balans w grze defensywnej. Tego samego nie potrafią zrobić goście, którzy są jedną z najlepszych ekip ofensywnych na wschodzie, ale mają problem z traceniem goli. Do wieczornych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Średnia ilość goli w domowych meczach Predators wynosi 6,2
  • Średnia ilość goli w wyjazdowych spotkaniach Red Wings wynosi 6,7
  • Bilans bramkowy gospodarzy wynosi 230:206
  • Bilans bramkowy gości to 242:235

Co obstawić?

Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie. W Nashville dostajemy spotkanie dwóch ekip, po których można spodziewać się dużej ilości goli. Tutaj z większym przekonaniem możemy szukać trafień, więc powtórzę propozycję z poprzedniego omawianego spotkania i proponuję tutaj przynajmniej jednego gola w każdej z trzech tercji.

Gol w każdej tercji - TAK
Kurs: 1.42
Zagraj!
Kupon Goplusbet 23.03.2024

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze