Don Kasjo – Boxdel: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 10.02.2024

Typy na walkę Don Kasjo - Boxdel

Don Kasjo – Boxdel: typy na walkę. W co-main evencie gali Fame MMA 20 zobaczymy dwóch solidnych fighterów. Naprzeciw siebie stanie bowiem Kasjusz Życiński oraz Michał Baron. I choć włodarz Prime MMA miał ostatnio problemy z wygrywaniem, to powinien rozprawić się z jednym z włodarzy Fame. Świadczą o tym również kursy bukmacherskie, które w roli faworyta stawiają Kasjusza. A czego jeszcze można się spodziewać? Analizę i typy na Don Kasjo – Boxdel znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać gale FAME MMA 20? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Don Kasjo – Boxdel, typy i przewidywania

Co-main event gali Fame MMA 20 zapowiada się niezwykle interesująco. Naprzeciw siebie staną włodarze Prime MMA i Fame, którzy potrafią się bić. Don Kasjo od lat uznawany jest za jednego z lepszych freak fighterów w naszym kraju, natomiast Boxdel wziął się za siebie i wydaje się być świetnie przygotowany do sobotniej gali. Co więc typować?

Kasjusz w ostatnim czasie nieco spuścił z tonu. Dopóki walczył z przeciętnymi fighterami, jak chociażby Popek czy Najman, to szło mu naprawdę nieźle. W ostatnim czasie zmierzył się jednak z Zadorą i Księżniczką, którzy nie dali Don Kasjo dość do słowa. Boxdel w ubiegłym roku stoczył dwie walki, jednak rywale w obu pojedynkach był Prezes FEN, który nie jest zbyt wymagającym przeciwnikiem. Nie powinno więc dziwić, że Michał Baron wygrał obydwa pojedynki. Teraz przed nim dużo trudniejsze zadanie. Biorąc pod uwagę doświadczenie w klatce, a także ostatnich rywali czy nawet bezpośrednie starcie, wydaje się, że to Don Kasjo powinien wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Walka powinna być jednak bardzo zacięta i obstawię, że Kasjusz wygra na punkty. A po więcej typów na Fame MMA 20 zapraszam oczywiście na naszą witrynę.

Don Kasjo wygra na punkty
Kurs: 1.60
Zagraj!

Don Kasjo – Boxdel, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na walkę Don Kasjo – Boxdel są stosunkowo wyrównane, jednak z małym wskazaniem na Kasjusza. Nie powinno to dziwić – w końcu to on jest dużo bardziej doświadczony w klatce i mierzył się z o wiele silniejszymi rywalami. Dlatego też faworytem pojedynku jest Don Kasjo.

Kursy na zwycięzcę walki Don Kasjo - Boxdel
Betclic
1.58
Don Kasjo
2.15
Boxdel
Zagraj!

Don Kasjo – Boxdel, kto wygra walkę?

Tak jak podałem nieco wyżej, Kasjusz stawiany jest w roli faworyta. W końcu pokonał Boxdela w ich bezpośrednim starciu w 2021 roku. Teraz wydaje się, że obaj poprawili swoje umiejętności, ale nadal to Życiński powinien zwyciężyć. Za nim przemawia przede wszystkim doświadczenie w walce z dużo silniejszymi rywalami. I choć można spodziewać się długiego i wyczerpującego starca, to ostatecznie postawię na Kasjusza.

Don Kasjo wygra walkę
Kurs: 1.58
Zagraj!
Fame MMA 20 baner Betlic

Don Kasjo – Boxdel, kursy na liczbę rund

Tak jak podałem nieco wyżej, należy spodziewać się długiej potyczki, być może nawet na pełnym dystansie. Tak zakończyła się ich poprzednia walka, a do tego bardzo często w potyczkach Don Kasjo o rezultacie decydują sędziowie. Dlatego warto rozważyć obstawienie overu rundowego.

Kursy na liczbę rund
Betclic
1.30
Powyżej 2.5 rund
3.00
Poniżej 2.5 rund
Zagraj!

Typy na Don Kasjo – Boxdel

Co jeszcze typować w walce Don Kasjo – Boxdel? Zanim przejdę do drugiego typu, to warto przyjrzeć się jeszcze jednemu ważnemu aspektowi, a konkretnie – obstawieniu zakładu na Fame MMA 20. Co ciekawe zakład obstawisz tylko Betclic, więc jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora, to warto zarejestrować się z kodem promocyjnym Betclic, dzięki czemu na start otrzymasz dostęp do zakładu bez ryzyka! Oznacza to, że nawet jeśli podasz błędny typ, to możesz liczyć na zwrot postawionej stawki i to do 200 PLN. Co więc jeszcze może wydarzyć się w co-main evencie gali?

Walka Życińskiego z Baronem z pewnością będzie stała na wysokim poziomie. Obaj są aktualnie na podobnym poziomie i wydaje się, że walka powinna potrwać pełny dystans. Takim rezultatem kończyło się bowiem 6 z 11 walk Don Kasjo i wydaje się, że z Boxdelem będzie bardzo podobnie.

Walka potrwa pełny dystans
Kurs: 1.33
Zagraj!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze