Don Kasjo – Adam Soroko: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 13.01.2024

Typy na Don Kasjo - Adam Soroko

Don Kasjo – Adam Soroko: typy na walkę Prime MMA 7. Przed nami kolejna gala spod szyldu Prime, podczas której emocji nie powinno zabraknąć od pierwszego, do ostatniego pojedynku. Jednym z ciekawszych starć z pewnością będzie co-main event tego wydarzenia, w którym naprzeciw siebie stanie doświadczenie i świeża krew. Chodzi o walkę Kasjusza Życińskiego i Soroko. Czego więc spodziewać się po tym pojedynku? Jeżeli chciałbyś poznać analizę i typy na Don Kasjo – Adam Soroko, to znajdziesz je w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 7? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 300 PLN w zakładach bez ryzyka!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Don Kasjo – Adam Soroko, typy i przewidywania

Nadchodząca gala Prime MMA 7 zapowiada się naprawdę ciekawie, o czym świadczy przede wszystkim mocna karta walk. A w niej znalazło się miejsce dla walki włodarza tej federacji, czyli Don Kasjo, który zmierzy się z Adamem Soroko. Który z nich ma większe szanse na wygraną i czego spodziewać się po co-main evencie sobotniego wydarzenia?

Don Kasjo to jedna z barwniejszych postaci polskich freakfightów. Jednak poza robieniem show, już nie raz pokazywał się z równie dobrej strony w klatce, dając walkę na naprawdę solidnym poziomie. W końcu jego rekord wynosi aktualnie 8 zwycięstw i 3 porażki. Pokonał on chociażby Boxdela, Marcina Wrzoska czy Popka. Ostatnio jednak miał nieco gorszy okres, w którym musiał uznać wyższość Dominika Zadory i Księżniczki. Soroko natomiast traktuje freakfighty w nieco inny sposób – typowo jako show i dobrą rozrywkę. Do tej pory w swojej krótkiej karierze pokonał jedynie Stiflera, ulegając Księżniczce oraz podczas ostatniej gali Tarzanowi. Teraz wydaje się, że również będzie musiał wyjść z klatki jako przegrany.

Ja jednak nie zdecyduję się obstawić w tym miejscu zwycięstwa jednego z fighterów, a sposób zakończenia pojedynku. Mianowicie walka ta nie powinna zakończyć się na punkty czy przez techniczną decyzję. W końcu każda walka Soroko kończyła się przed czasem i to już w 1. rundzie. Podobnie, bo w każdym z 3 ostatnich występów Kasjusza również oglądaliśmy szybsze zakończenia walk, dlatego też zdecyduję się właśnie na takie zdarzenie. A po więcej typów na Prime MMA 7 zapraszam na naszą witrynę!

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję: NIE
Kurs: 1.64
Zagraj!

Don Kasjo – Adam Soroko, kursy bukmacherskie

Niezwykle ważnym aspektem dla typerów są kursy bukmacherskie. W końcu to one mają realny wpływ na ewentualną wygraną, bowiem im są wyższe, tym będzie ona okazalsza. Wskazują one również faworyta danego starcia i analizując te wystawione na co-main event Prime MMA 7, to wydaje się, że Don Kasjo nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem swojego najbliższego przeciwnika. Oczywiście Adam Soroko postawi się Życińskiemu, ale każdy inny wynik niż zwycięstwo Don Kasjo będzie tutaj uznane za sporą niespodziankę.

Kursy na zwycięzcę walki Don Kasjo - Soroko
Fortuna
1.20
Don Kasjo
3.60
Adam Soroko
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

I choć kursy bukmacherskie jasno wskazują w roli faworyta Don Kasjo, to mimo wszystko według Fortuny można spodziewać się zaciętego i długiego pojedynku. W końcu 4 z 7 ostatnich pojedynków Życińskiego kończyło się decyzją sędziów. Mimo to – biorąc pod uwagę przede wszystkim doświadczenie i walki jego rywala, to moim zdaniem walka nie potrwa za długo. Mianowicie każdy z pojedynków Soroko kończył się już w 1. rundzie.

Kursy na liczbę rund w walce Don Kasjo - Soroko
Fortuna
1.98
Poniżej 2.5 rund
1.65
Powyżej 2.5 rund
Zagraj!

Don Kasjo – Adam Soroko, kto wygra walkę?

Nie powinno więc dziwić, że faworytem bukmachera jest Don Kasjo. Przemawia za nim mnóstwo aspektów – przede wszystkim doświadczenie i walka z naprawdę solidnymi fighterami. Soroko stoczył w końcu tylko 3 pojedynki w dotychczasowej karierze, przegrywając dwa z nich. Dlatego też wydaje się, że Kasjusz nie powinien mieć zbyt dużych problemów z pokonaniem niżej notowanego rywala, dlatego też zdecyduję się wskazać jego zwycięstwo. A po więcej typów dnia zapraszam standardowo na naszą witrynę!

Don Kasjo wygra walkę
Kurs: 1.20
Zagraj!

Typy na Don Kasjo – Adam Soroko

Skoro już poznałeś typy na Don Kasjo – Adam Soroko, to warto przyjrzeć się temu gdzie obstawiać Prime MMA 7. Nadchodząca, sobotnia gala dostępna do obstawiania będzie jedynie w Fortunie i to tam należy szukać oferty na zbliżającą się galę. Żeby ją obstawić wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki czemu skorzystasz również ze specjalnej oferty powitalnej. Każdy, kto poprawnie założy konto gracza może bowiem liczyć na 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości nawet 300 PLN, więc warto rozważyć opcję przygotowaną przez tego bukmachera!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze