Denis Załęcki – Natan Marcoń: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 29.12.2023

Typy na Denis Załęcki - Natan Marcoń

Denis Załęcki – Natan Marcoń: typy na Clout MMA 3. Przed nami długo wyczekiwana, trzecia edycja gali freakfightów spod szyldu Clout. Tym razem organizacja prowadzona przez Sławomira Peszko i Lexy Chaplin gości w Warszawie, gdzie do walki ruszy kilkudziesięciu byłych sportowców czy influencerów. W jednej z walk naprzeciw siebie stanie Bad Boy i Bóg Estetyki i można być pewnym, że klatka podczas ich potyczki zapłonie. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Denis Załęcki – Natan Marcoń, to znajdziesz je w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz bonusy na start do 2060 PLN!

Baner Fortuna Clout MMA 3

Denis Załęcki – Natan Marcoń, typy i przewidywania

Załęcki do tej pory stoczył już 10 oficjalnych pojedynków w swojej karierze, występując dla takich federacji jak Gromda, gdzie bił się na gołe pięści czy High League i teraz – Clout MMA. Do tej pory udało mu się wygrać 4 pojedynki, a 6 razy musiał uznać wyższość rywali. Jego seria porażek co prawda cały czas się wydłuża, bowiem nie wygrał od 4 starć, jednak mierzył się z Don Kasjo, Danielem Omielańczukiem, Arturem Szpilką i Księżniczką, czyli czołowymi polskimi freakfighterami. Teraz przed nim najłatwiejsza potyczka w dotychczasowej karierze. Mianowicie naprzeciw wyjdzie Natan Marcoń, czyli zawodnik, który do tej pory stawał do klatki tylko 4 razy, z czego 3 pojedynki przegrał w bardzo słabym stylu, tylko raz pokonując przeciwnika, a było to podczas Fame MMA 19, gdzie pokonał Hejtera. Czego można spodziewać się po ich bezpośrednim starciu?

Zatem jakie typy na Denis Załęcki – Natan Marcoń warto rozważyć? Bez wątpienia nadchodzące starcie pomiędzy nimi będzie bardzo jednostronne. Obaj panowie mają sobie sporo do wyjaśnienia, jednak można oczekiwać szybkiego szturmu Bad Boya na swojego rywala. Przede wszystkim będzie to drugie starcie Załęckiego, który najpierw stanie do walki z Wielkim Bu. Ponadto Marcoń w ostatnich dwóch pojedynkach spędził łącznie niecałe 4 minuty i wydaje się, że jego umiejętności pozwalają na wytrzymanie maksymalnie 1. rundy w starciu z lepszym przeciwnikiem. I dlatego też zdecyduję się na under 1.5 rund. A jeśli chciałbyś poznać typy na Clout MMA 3, to oczywiście znajdziesz je na naszej witrynie!

Walka zakończy się w 1. rundzie
Kurs: 1.20
Zagraj!

Denis Załęcki – Natan Marcoń, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na tę walkę jasno wskazują, że murowanym faworytem do zwycięstwa jest Denis Załęcki. Bukmacher przygotował na niego kurs 1.03, co oznacza, że nie opłaca się obstawiać jego zwycięstwa, bowiem odliczając podatek, wygrana byłaby niższa niż stawka. Załęcki jest nie tylko silniejszy, ale też bardziej doświadczony i po prostu – lepiej radzi sobie w klatce. Dlatego też kursy na tę walkę Clout MMA 3 nie powinny nikogo dziwić.

Kursy na zwycięzcę walki Denis Załęcki - Natan Marcoń
Fortuna
1.03
Denis Załęcki
7.13
Natan Marcoń
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Poziom i umiejętności obu zawodników są na tyle różne, że bukmacherzy przewidują szybkie zakończenie zbliżającego się starcia. Trudno oczekiwać, aby walka potrwała więcej niż 1.5 rund, bowiem zarówno Bad Boy, jak i Marcoń mają stoczyć tego dnia po dwa pojedynki. Dlatego też należy spodziewać się krótkiego, aczkolwiek intensywnego starcia.

Kursy na liczbę rund
Fortuna
3.60
Powyżej 1.5 rund
1.20
Poniżej 1.5 rund
Zagraj!

Denis Załęcki – Natan Marcoń, kto wygra walkę?

Tak jak wspomniałem już nieco wyżej – każdy inny wynik niż szybkie zwycięstwo Bad Boya będzie tutaj uznane za niespodziankę. Co prawda po raz ostatni wygrał on na początku 2022 roku, pokonując Alana Kwiecińskiego, jednak od tej pory mierzył się z dużo silniejszymi rywalami i teraz czas na przełamanie. Bóg Estetyki wygrał natomiast tylko 1 z 4 pojedynków, pokonując jedynie Hejtera. Poza tym musiał uznać wyższość dużo słabszych zawodników, jak chociażby Daro Lwa czy Wiejskiego Koksa. Dlatego też nie powinien dziwić bardzo niski kurs i wskazanie Załęckiego jako zwycięzcę tego starcia.

Denis Załęcki wygra
Kurs: 1.03
Zagraj!

Typy na Denis Załęcki – Natan Marcoń

Skoro już wiesz co typować na walkę Załęcki – Marcoń, to warto przyjrzeć się jeszcze samemu bukmacherowi, a więc Fortunie, która jako jedyna na rynku oferuje dostęp do oferty na Clout MMA 3. Jeśli więc chciałbyś obstawić opisywane starcie, bądź każdy inny pojedynek, to musisz posiadać tam konto. Zakładanie profilu gracza trwa dosłownie kilka chwil, a jeżeli podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny Fortuna, to możesz liczyć na specjalny bonus startowy o wartości 20 PLN!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze