Denis Labryga – Dawid Załęcki: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Typy na Labryga - Dawid Załęcki

Denis Labryga – Dawid Załęcki: typy na walkę Clout MMA 1. Już w najbliższą sobotę fani freakfightów z pewnością tłumnie zasiądą przed telewizorem. Mianowicie odbędzie się pierwsza, inauguracyjna gala nowo powstałej federacji Clout. W karcie walk nie brakuje ciekawych nazwisk i można być pewnym, że emocji w opisywanej potyczce nie zabraknie. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Denis Labryga – Dawid Załęcki, to znajdziesz ją w poniższym tekście. Zapraszam do lektury!

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Denis Labryga – Dawid Załęcki, typy i przewidywania

Labryga w dotychczasowej karierze stoczył jedynie 3 walki, wygrywając jednak każdą z nich. Swoją przygodę rozpoczął w federacji Wotore, a więc w walkach na gołe pięści, gdzie dwukrotnie pokonał Piotra Węcławskiego. Następnie podpisał kontrakt z kolejną organizacją – tym razem freakfightową – High League, gdzie szybko rozprawił się z Konradem Karwatem. Teraz przed nim kolejne wyzwanie na Clout MMA 1, gdzie jest murowanym faworytem do zwycięstwa. Czy potwierdzi to jednak w oktagonie?

Clout MMA: Denis Labryga – Dawid Załęcki

Kto wygra?
LABRYGA 55%
DAWID ZAŁĘCKI 45%
11+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • LABRYGA
  • DAWID ZAŁĘCKI

 

Dawid Załęcki również ma za sobą tylko kilka pojedynków dla jednej federacji, a konkretniej – High League. Podobnie jak jego najbliższy rywal, stoczył do tej pory tylko 3 walki, a jego rekord to 2-1. Do tej pory udało mu się pokonać Alana Kwiecińskiego oraz Vaso Bakocevicia (oba pojedynki w 1. rundzie). Ostatnią swoją walkę z Don Diego przegrał jednak po decyzji sędziów. Mimo to, wydaje się, że i tym razem może mieć problem ze zwycięstwem. Mianowicie jego rywal imponuje warunkami fizycznymi i wydaje się lepiej przygotowany do nadchodzącej potyczki. Czy tak jednak będzie?

Zatem jakie typy na Denis Labryga – Dawid Załęcki warto rozważyć podczas typowania? Po przyjrzeniu się ich dotychczasowych pojedynków wydaje się, że nadchodząca walka nie powinna potrwać zbyt długo. Mianowicie wszystkie 3 potyczki Labrygi kończyły się przed czasem. Dwa z nich zakończyły się już w 1. rundzie, natomiast pierwsza walka z Węcławskim zakończyła się w połowie 2 rundy. W przypadku Załęckiego dwie pierwsze walki również zakończyły się w 1. rundzie, a ostatnia – przez decyzję. Wydaje się więc, że i tym razem można oczekiwać szybkiego zakończenia, bowiem obaj zawodnicy mają do tego predyspozycje. Dlatego też zdecyduję się obstawić under 1.5 rund.

Poniżej 1.5 rund
Kurs: 2.30
Zagraj!

Denis Labryga – Dawid Załęcki kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga – Załęcki jasno wskazują, że wręcz murowanym faworytem tego pojedynku jest młodszy z zawodników. Nie dość, że wydaje się być w dużo lepszej formie fizycznej, to ma za sobą walki na gołe pięści, więc można być pewnym że potrafi się bić. Załęcki choć pokazał się z dobrej strony w walce z Don Diego, który miał problem, aby pokonać rywala przed czasem, to w starciu z szybko kończącym Labrygą będzie miał spore problemy, aby bronić się przez kilka rund. Dlatego też kursy są aż tak różne na obu zawodników. A jeśli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera, a chciałbyś obstawić zbliżającą się galę, to podczas rejestracji warto wpisać kod promocyjny Fortuna, bowiem dzięki temu otrzymasz dostęp do specjalnej oferty powitalnej u jedynego bukmachera na rynku, który oferuje wnoszenie zakładów na tę galę.

Kursy na walkę Labryga - Dawid Załęcki
Fortuna
1.16
Labryga
4.02
Załęcki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Kursy na liczbę rund w walce Labryga - Załęcki
Fortuna
2.30
Poniżej 1.5 rundy
1.48
Powyżej 1.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Denis Labryga – Dawid Crazy Załęcki, kto wygra walkę?

Zatem jak już wspomniałem, wydaje się, że tylko gigantyczny błąd Labrygi lub idealny cios Załęckiego mógłby sprawić, że faworyt tego pojedynku przegra. Dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że również i naszym zdaniem Labryga poradzi sobie z najbliższym rywalem i podczas inauguracyjnej gali Clout MMA 1 zwycięży z dużo starszym przeciwnikiem.

Labryga wygra walkę
Kurs: 1.16
Zagraj!

Typy na Denis Labryga – Dawid Załęcki

A co jeszcze warto rozważyć podczas typowania walki Denis Labryga – Dawid Załęcki? Po analizie ostatnich pojedynków, a także przyjrzeniu się bliżej kursom bukmacherskim, nie powinno dziwić, że młodszy z zawodników stawiany jest w roli pretendenta do zwycięstwa potyczki. Jak już podałem nieco wyżej, walka nie powinna potrwać zbyt długo – w końcu każdy z pojedynków Labrygi skończył się przed czasem, z resztą tak jak 2 z 3 walk Załęckiego. Dlatego też obstawię że Denis Labryga wygra ten pojedynek przed czasem.

Labryga wygra przed czasem
Kurs: 1.30
Zagraj!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze