Daro Lew – Dis: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 09.12.2023

Typy na Daro Lew - Dis

Daro Lew – Dis: typy na walkę. Przed nami długo wyczekiwana gala Fame MMA REBORN, podczas której zobaczymy sporo interesujących pojedynków. W jednym z tych, które z pewnością przyciągną uwagę kibiców jest starcie pomiędzy Daro Lwem a Disem. Murowanym faworytem bukmacherów jest Gierczak, który tak naprawdę nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem dużo starszego rywala. Ale czy rzeczywiście tak będzie? Analizę i typy na Daro Lew – Dis znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA Reborn baner Betclic

Daro Lew – Dis, typy i przewidywania

Nadchodząca potyczka Daro Lwa i Disa zapowiada się naprawdę ciekawie. Co prawda nie będzie ona stała na nadzwyczaj wysokim poziomie sportowym, ale serca i woli walki na pewno nie zabraknie. Kaźmierczuk to ulubieniec publiczności i z pewnością będzie miał on spory doping w łódzkiej arenie. Dla Disa będzie to natomiast drugie starcie w karierze i tak naprawdę trudno oszacować jego umiejętności. A czego można spodziewać się po ich pojedynku?

Tak naprawdę pojedynki z udziałem Daro Lwa to zwykle mieszanka wybuchowa emocji i piekielnej ofensywy. Oczywiście, z każdą kolejną walką jest on coraz lepiej przygotowany i widać było chociażby w ostatnich walkach, że ma on jakikolwiek plan na swoje potyczki. Oczywiście w starciach ze sportowcami, jak chociażby ostatnio z Piotrem Liskiem czy wcześniej – Piotrem Świerczewskim nie miał on zbyt dużych szans, to już w potyczkach z Marconiem i Ludwiczkiem pokazał się z dobrej strony. Dis natomiast ma na swoim koncie tylko jedną walkę i to w 2022 roku, kiedy to podczas High League 2 pokonał on Macieja Zoniuka przez decyzję sędziowską. Trudno więc oszacować jego możliwości, jednak według bukmacherów szybko powinien rozprawić się z rywalem. Co więc typować?

Sporo w tej walce zależy od Kaźmierczuka. Mianowicie jeśli podejdzie on do walki spokojnie, jak choćby do potyczki z Bogiem Estetyki, to wydaje się, że sobotnie starcie nie powinno zakończyć się w kilkanaście sekund. Daro Lew jest bowiem bardzo wytrzymały i nie raz pokazywał, że potrafi przyjmować ciosy. Ponadto sam wyprowadza coraz to śmielsze akcje i wydaje się, że jego doświadczenie w klatce może tutaj zaowocować – szczególnie, że Dis walczył do tej pory tylko raz w swojej karierze i to w pełnym wymiarze czasu. Dlatego też zdecyduję się obstawić powyżej 1.5 rund. A jeśli chciałbyś poznać także inne typy na Fame MMA REBORN, to są one dostępne na naszej witrynie.

Walka potrwa więcej niż 1.5 rund
Kurs: 1.95
Zagraj!

Daro Lew – Dis, kursy bukmacherskie

Jak już wspomniałem, kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to Dis jest faworytem tego pojedynku. I tak naprawdę jest to nieco zaskakujące, że kurs na Daro Lwa jest aż tak wysoki. W końcu łapie on doświadczenie z każdą walką i coraz lepiej czuje się w klatce, o czym świadczą dwa zwycięstwa z dużo młodszymi zawodnikami. Oczywiście nie ma on szans w takich starciach, jak ostatnia potyczka z Piotrem Liskiem, ale z Disem z pewnością powalczy i być może sprawi niespodziankę.

Kursy na zwycięzcę walki
Betclic
3.95
Daro Lew
1.18
Dis
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Nadchodząca walka pomiędzy Daro Lwem a Disem nie powinna zakończyć się w 1. rundzie. Wydaje się, że na początku Gierczak będzie próbował “wybadać” teren i da się wyszaleć Kaźmierczukowi, który oczywiście może odstawać wydolnościowo na tle dużo młodszego przeciwnika. Dlatego też rozważyłbym obstawienie overu rundowego.

Kursy na liczbę rund
Betclic
1.70
Powyżej 1.5 rund
1.95
Poniżej 1.5 rund
Zagraj!

Daro Lew – Dis, kto wygra walkę?

Choć wydaje się, że Daro Lew powalczy o jak najlepszy wynik i z pewnością postawi się Disowi, to w ostatecznym rozrachunku powinien po prostu przegrać zbliżające się starcie. Betclic jasno wskazuje, że szanse Kaźmierczuka są nikłe i tylko jakaś szarża bądź błąd mniej doświadczonego Gierczaka mogłyby ten rezultat zmienić.

Dis wygra walkę
Kurs: 1.18
Zagraj!

Typy na Daro Lew – Dis

Skoro poznałeś już typy na Daro Lew – Dis, to warto przyjrzeć się bliżej ofercie przygotowanej przez Betclic na sobotnie wydarzenie. W końcu tylko tam obstawisz zakład na Fame MMA Reborn, więc jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora, a chciałbyś wnieść kupon, to warto zarejestrować się z kodem promocyjnym Betclic, dzięki czemu na start otrzymasz dostęp do zakładu bez ryzyka! Dzięki niemu początek Twojej przygody z obstawianiem będzie dużo prostszy, bowiem nawet w przypadku porażki nie pozostaniesz z niczym!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze