Darko Stosić – Matheus Scheffel: typy i kursy | Gdzie oglądać? | 24.02.2024

Typy na walkę Darko Stosić - Matheus Scheffel

Darko Stosić – Matheus Scheffel: typy na walkę i gdzie oglądać ten pojedynek. Podczas sobotniego KSW Epic po prostu będzie się działo. Fighterzy po raz pierwszy mogą wystąpić w nieco innych formułach niż klasyczne MMA i można być pewnym, że emocji nie zabraknie. W starciu Serba z Brazylijczykiem zobaczymy bitwę na zasadach Pride bez łokci. Czego więc spodziewać się po ich starciu? Analizę i typy na Stosić – Scheffel znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać gale KSW Epic? Załóż konto w Fortunie i zgarnij dodatkowe 400 PLN!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE!

Bonus 400 PLN za wygraną Chalidowa

Darko Stosić – Matheus Scheffel, typy i przewidywania

Jednym z ciekawszych pojedynków nadchodzącej gali KSW Epic bez wątpienia będzie starcie Stosicia z Scheffelem. Faworytem bukmacherów jest Serb, który w klatce KSW czuje się jak ryba w wodzie. Jego rywal odwiedzi klatkę tej federacji po raz pierwszy. I choć murowanym faworytem jest Stosić, to czy tak szybko należy przekreślać Scheffela? Co warto rozważyć podczas obstawiania?

Stosić dla KSW stoczył 7 pojedynków, wygrywając 6 z nich. Na liście jego ofiar znaleźli się między innymi Michał Kita, Michał Andryszak czy Michal Martinek. Serbski zawodnik słynie przede wszystkim z piekielnie mocnego ciosu, którymi nie raz kończył przeciwników przed czasem. W taki sposób skończyło się 6 z 7 jego walk dla KSW. Scheffel natomiast zadebiutuje w sobotę w polskiej federacji. Wcześniej walczył między innymi dla Future czy PFL. Jego rekord wynosi 17-10, a w ostatnich miesiącach udało mu się zwyciężyć jedynie w 2 z 6 walk. Warto także zaznaczyć, że w jego przypadku również rzadko kiedy dochodziło do decyzji sędziowskie. A jak będzie tym razem?

Zatem jakie typy na Stosić – Scheffel warto rozważyć? Tak jak wspomniałem, faworytem bukmacherów jest Serb. Nie powinno to dziwić, bo nie dość, że jest w dużo lepszej dyspozycji, to jeszcze walczył ze stosunkowo silniejszymi rywalami. Scheffel ma ostatnio spore problemy z wygrywaniem i trudno oczekiwać po nim zwycięstwa w debiucie. Można być jednak pewnym, że będzie chciał pokazać się z jaki najlepszej strony, dlatego też rozważam over 1.5 rund. Takim zdarzeniem kończyło się 5 z 8 ostatnich walk Stosicia oraz 3 z 6 Scheffela i stąd mój wybór właśnie na powyżej 1.5 rund. A po więcej typów na KSW Epic zapraszam oczywiście na naszą stronę Zagranie!

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.61
Zagraj!

Darko Stosić – Matheus Scheffel, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na walkę Stosić – Scheffel jasno wskazują, że faworytem pojedynku jest Serb. W końcu od dłuższego już czasu utrzymuje wyśmienitą formę w klatce, co pokazywał w ostatnich pojedynkach dla federacji KSW. Scheffel natomiast po raz pierwszy stanie do klatki KSW i jest po dwóch wspomnianych porażkach, więc może mieć dość duże problemy w starciu z lepiej dysponowanym serbskim fighterem.

Kursy na zwycięzcę walki Stosić - Scheffel
Fortuna
1.29
Stosić
3.60
Scheffel
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Przypomnę, że walka Stosić – Scheffel odbędzie się na zasadach Pride bez łokci. W takiej formule Stosić powinien czuć się jak ryba w wodzie i wydaje się, że skończy rywala przed czasem. Należy jednak spodziewać się małego rozpoznania i zwrócić uwagę na warunki fizyczne obu fighterów. Dlatego prawdopodobne jest to, że walka potrwa nieco dłużej niż jedną rundę.

Kursy na liczbę rund
Fortuna
1.61
Powyżej 1.5 rund
2.15
Poniżej 1.5 rund
Zagraj!

Darko Stosić – Matheus Scheffel, kto wygra walkę?

Tak naprawdę każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo Serba będzie w tym starciu niespodzianką. W końcu Stosić już nie raz udowadniał, że jest wyśmienitym fighterem. Szczególnie świetnie radzi sobie w KSW, gdzie musiał uznać do tej pory jedynie wyższość Phila de Friesa. Dlatego też w starciu z gorzej dysponowanym w ostatnim czasie Scheffelem nie powinien mieć większych problemów.

Darko Stosić wygra walkę
Kurs: 1.29
Zagraj!

Darko Stosić – Matheus Scheffel, gdzie oglądać

Zatem gdzie oglądać walkę Darko Stosić – Matheus Scheffel? Tak naprawdę fanów MMA nie powinno dziwić, że nadchodząca gala KSW Epic nie będzie dostępna za darmo – ani w internecie, ani w TV. W końcu od wielu już lat w naszym kraju funkcjonuje PPV. Dlatego też próżno szukać dostępu do opisywanej walki i każdego innego starcia KSW Epic bez opłat. A gdzie można je obejrzeć?

Bonus 400 PLN za wygraną Chalidowa

Darko Stosić – Matheus Scheffel, transmisja w TV za darmo

Tak naprawdę żadna gala MMA w naszym kraju nie jest transmitowana w TV, a tym bardziej za darmo. Z okazji 20-lecia kSW, tym razem będzie można śledzić galę za pośrednictwem Canal+ Online, jednak żeby taki dostęp otrzymać, trzeba wnieść odpowiednią opłatę za pakiet. Oznacza to, że starcie Darko Stosić – Matheus Scheffel, a także każdy inny pojedynek nadchodzącej gali dostępny będzie jedynie po wykupieniu pakietu na Canal+ bądź w systemie pay-per-view. Tylko wtedy będziesz mógł śledzić całą sobotnią imprezę na żywo i to na wybranym przez siebie urządzeniu.

Darko Stosić – Matheus Scheffel, stream online

Oznacza to, że nadchodzące starcie Darko Stosicia z Matheusem Scheffelem będziesz mógł śledzić jedynie za pośrednictwem wykupionego PPV bądź na Canal+. W tym miejscu warto także wspomnieć o tym, w jaki sposób możesz zakupić dostęp do KSW EPic. Tak naprawdę wystarczy wejść na stronę internetową federacji, założyć konto użytkownika i wybrać jeden z dwóch pakietów w cenie 40.99 lub 45.99. Drugą opcją jest wspomniany Canal+, gdzie możesz otrzymać dostęp do gali, ale też filmów i seriali oferowanych przez tę platformę w cenie 39.99 PLN. Następnie pozostaje dokonać wpłaty i czekać na galę, która odbędzie się w sobotę, 24. lutego od godziny 20:00.

Typy na Darko Stosić – Matheus Scheffel

Jeśli już poznałeś typy na Darko Stosić – Matheus Scheffel, to warto jeszcze wspomnieć, gdzie obstawiać KSW Epic. Tak naprawdę ofertę na to wydarzenie znajdziesz u większości bukmacherów w naszym kraju. Warto jednak przyjrzeć się tym, którzy oferują specjalne akcje promocyjne, a takie posiada w naszym kraju między innymi Fortuna, gdzie możesz liczyć na dodatkowe 400 PLN za wskazanie zwycięzcy walki wieczoru Chalidow – Adamek. A gdybyś chciał poznać nasze typy – czy to na sporty walki, czy piłkarskie, to serdecznie zapraszam na naszą witrynę.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze