Dallas Stars wyciągnęli wnioski z pierwszego spotkania? NHL AKO 2.22!

Stars i Golden Knights

Czwartkowej nocy czeka nas drugie spotkanie w serii pomiędzy Dallas Stars a Vegas Golden Knights i ten mecz wezmę pod lupę w dzisiejszej analizie. Pół godziny później też do swojej drugiej rywalizacji przystąpią Edmonton Oilers z Los Angeles Kings i to starcie również przeanalizuje. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi przemyśleniami na kolejną noc z play-off.

Dallas Stars – Vegas Golden Knights (stan rywalizacji 0-1): typy i kursy bukmacherskie (25.04.2024)

Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie! Obecni posiadacze Pucharu Stanleya przez cały sezon zasadniczy grali na nosie Dallas Stars. Przypominam, że we wszystkich trzech spotkaniach w fazie regularnej górą byli Golden Knights. Pierwsze starcie w serii również padło łupem graczy z Las Vegas, więc ciągle Stars nie mogą znaleźć na nich recepty. Porażka w pierwszym meczu nie jest czymś, co może zaprzepaścić szansę hokeistów z Dallas na awans do kolejnej rundy, ale trzeba wziąć pod uwagę, że pierwsze dwie rywalizacje mają miejsce w American Airlines Center, czyli na terenie Stars. Teraz gospodarze będą musieli się bronić, żeby do Las Vegas nie udawać się z dwoma porażkami.

O ile w pierwszej rywalizacji zarówno jedni, jak i drudzy spędzili na ławce kar po cztery minuty, to zdecydowanie lepiej skorzystali z tego Golden Knights, którzy już na dzień dobry zdobyli gola w przewadze, a później dzięki trafieniu w power play powiększyli swoją przewagę do dwóch bramek. Stars nie potrafili być równie skuteczni i skończyli tamto starcie z 0% skuteczności w power play, natomiast Golden Knights mogli cieszyć się ze 100% skuteczności. W całym sezonie zasadniczym goście byli zespołem, który był ukarany najmniej razy karą dwuminutową. Gospodarze trochę więcej czasu spędzali na ławce kar, ale trudno napisać o nich, że grali mocno nieprzepisowo. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Dallas Stars w fazie zasadniczej spędzili na ławce kar 239 minut za kary mniejsze
  • Vegas Golden Knights w sezonie regularnym spędzili na ławce kar 219 minut za kary mniejsze

Co obstawić?

W pierwszym spotkaniu tych ekipa można było się spodziewać, że nie będziemy świadkami sporej ilości kar po obu stronach. Po tamtym meczu wiemy, że faktycznie tak było, ale Stars przekonali się boleśnie o swojej grze w osłabieniach już na starcie. W drugiej rywalizacji liczę, że ponownie zarówno jedni, jak i drudzy będą chcieli praktycznie nie grać w niepełnym składzie i dalej będą się wystrzegać przewinień. Dlatego moja propozycja dotyczy kar dwuminutowych i sądzę, że łącznie nie obejrzymy ponad siedmiu wykluczeń dwuminutowych.

Poniżej 7,5 kar dwuminutowych
Kurs: 1.42
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Edmonton Oilers – Los Angeles Kings (stan rywalizacji 1-0): typy i kursy bukmacherskie (25.04.2024)

Jak mawia przysłowie! Do trzech razy sztuka. Edmonton Oilers trzeci raz z rzędu spotykają się z Los Angeles Kings w pierwszej rundzie i poprzednie dwie rywalizacje otwierające serię kończyły się wyjazdowymi wygranymi Kings. Teraz McDavid i spółka wzięli sprawy w swoje ręce i pewnie zwyciężyli w pierwszym meczu. Gospodarze rozegrali perfekcyjne pierwsze zawody, w których nie zawiedli hokeiści, którzy znakomicie radzili sobie w fazie zasadniczej. McDavid zaliczył pięć asyst, Hyman skompletował Hattricka, swoje dorzucił Draislaitl, a do tego Bouchard brał udział przy czterech trafieniach gospodarzy.

Do tego Oilers dorzucili świetną postawę w power play i przyjezdni z Los Angeles nie mieli z nimi żadnych szans. Edmonton nie będzie ulubionym miejscem dla Kings do rozgrywania spotkań, bo oprócz jednej wygranej w poprzedniej fazie play-off nic więcej w pięciu kolejnych starciach nie udało im się ugrać. Goście potrafili w tej kampanii wygrywać mecz za mecze w delegacjach, ale gdzieś to zatracili i na pewno tego nie odnaleźli w pierwszym starciu w Edmonton. Kiedy spotykają się ze sobą te dwa zespoły, to nie możemy narzekać na brak goli i co jeszcze lepsze dla kibiców bramki padają w tej parze bardzo szybko. Szczególnie przekonywaliśmy się o tym we wszystkich trzech meczach w Edmonton, w których na otwarcie wyniku nie musieliśmy długo czekać. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Statystyki:

  • We wszystkich trzech rywalizacjach tych ekip w Edmonton padał przynajmniej jeden gol przed 10 minutą

Co obstawić?

Czy idealnie z formą na play-off trafili liderzy Edmonton Oilers? W jeden mecz trzech ich graczy wykręciło takie liczby, że niektórzy hokeiści w dwa spotkania nie potrafili tego dokonać. Myślę, że w drugiej rywalizacji ponownie McDavid i spółka wezmą wszystko w swoje ręce i od początku znowu narzucą swój styl gry. Potencjał ofensywny gospodarzy jest ogromny, ale muszą pamiętać o swoim bramkarzu, który często zaczyna przeszkadzać swoim kolegom z zespołu i Kings mogą z tego skorzystać. Myślę, że znowu zobaczymy szybkie otwarcie tego spotkania, więc proponuję pierwsze trafienie przed 10 minutą.

Gol przed 10 minutą - TAK
Kurs: 1.57
Zagraj!
Kupon Goplusbet

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze