Czy Bleed podtrzyma dobrą formę? Gramy kupon z kursem 2.30!

Wynik finału IEM KAtowice Spirit Faze

Półfinałowe starcie kwalifikacji turnieju Thunderpick między BIG i Bleed powinno być bardzo ciekawym spotkaniem. Oba zespoły są w dobrej formie i mają spore szanse w ewentualnym spotkaniu finałowym. Kto okaże się lepszy w tym spotkaniu?

Goplusbet kod promocyjny.

Alliance – Sangal

 

Alliance prezentuje słabą formę w ostatnich tygodniach i coraz rzadziej wygrywa jakiekolwiek spotkania. W ostatnich trzech tygodniach wygrali 6 spotkań przy 11 porażkach. Jest to dość słaba statystyka, chociaż trzeba przyznać, że trafiali na wymagających rywali. Mierzyli się dwukrotnie z BetBoom, Bleed czy Eyeballers. Jednakże jeżeli chodzi o zwycięstwa to jedyny ciekawy rywal, którego pokonali 9Pandas. Trzeba jednak zaznaczyć, że 9Pandas gra teraz po prostu słabo i to cień drużyny, która miała jechać na Majora. Podczas turnieju RES Regional Series pokonali 9Pandas wynikiem 2:1 i ulegli Nemidze wynikiem 2:0. W spotkaniu z 9Pandas byli bardzo blisko porażki 2:0, po przegranej pierwszej mapie wynikiem 13:1 trafili na Overpassa. Rywal wygrał pierwszą połówkę po stronie atakującej wynikiem 7:5, ale ostatecznie Alliance było w stanie doprowadzić do dogrywki. W tym wszystkim trzeba jednak zaznaczyć, że zamiast dowodzącego grał trener 9Pandas, który skończył jako najgorszy gracz na serwerze. Z Nemigą byli blisko, żeby przejąc inicjatywę na ANubisie, ale ostatecznie przegrali tę mapę wynikiem 13:10. Wygrali 5 z 10 rund pistoletowych na przestrzeni dwóch dotychczas rozegranych spotkań podczas tego turnieju. Podczas tego turnieju jedynie Robiin zdobył rating powyżej 1.00 i wyniósł on w jego wypadku 1.16.
Sangal prezentuje bardzo dobrą formę w ostatnim czasie. W ostatnich analizach doceniłem ich dyspozycję po dołączeniu Sameya, ale zwróciłem uwagę na jakość rywali, z jakimi się mierzyli. Tak jak przewidywałem, przegrali z Nemigą, ale było to bardzo bliskie spotkanie. Po dość słabym Anciencie w wykonaniu Sangal przyszedł czas na Nuke. Zagrali tam bardzo dobrze stronę atakującą i ostatecznie wygrali tę mapę. Na Anubisie zagrali bardzo dobrą stronę broniącą i zdobyli aż 6 rund. Jednakże po stronie atakującej zabrakło im lepszej gry, bo mimo zdobycia dość szybko wyniku 10:6, nie potrafili swobodnie zdobyć kolejnych rund. Mimo że mieli bardzo dużo zabójstw otwierających, to Nemiga wygrała na tej mapie aż 5 rund w clutchu. Sangal pokazało się z bardzo dobrej strony w tym spotkaniu i naprawdę imponowali swoją grą. Spotkanie 9Pandas wygrali wynikiem 2:1 i jedynie na mapie Nuke nie poradzili sobie z rywalem, mimo bardzo dobrej strony atakującej. Ogólnie byli po prostu lepszą ekipą i warto zaznaczyć, że 9Pandas grało w normalnym składzie. W rundach pistoletowych zaprezentowali się całkiem nieźle. Wygrali 7 z 12 rund, wliczając w to wygrane rundy force, wygrane pistoletówki i konwersję. To, co jest ciekawe w ich wypadku, to dobra gra w rundach force, bo wygrali aż 2 takie rundy. Trzech graczy Sangal zdobyło rating powyżej 1.00, ale najbardziej wyróżnił się Xfl0ud. Turek jest w bardzo dobrej formie i potrafił ratować drużynę w naprawdę ciężkich rundach. Samey i Jotaaa prezentują się całkiem nieźle, bo zdobyli odpowiednio 1.15 i 1.11 ratingu.
Przewidywane mapy:
Sangal ban Inferno
Alliance ban Nuke
Sangal pick Mirage
Alliance pick Anubis
Sangal ban Ancient
Alliance ban Mirage
Overpass was left over

 

Typ: Sangal wygra mecz. Drużyna w lepszej dyspozycji, ale zapewne będzie to zacięte spotkanie. Wydaje mi się jednak, że forma takich zawodników jak Xfl0ud czy Samey zadecyduje i przechyli szalę na ekipę Sangal. Alliance nie wyróżnia się, jeżeli chodzi o umiejętności indywidualne zawodników i myślę, że tego może im zabraknąć w tym meczu.

Kupon gramy z bukmacherem Go+Bet, który oferuje szeroką ofertę zakładów na esport, w tym na nadchodzący turniej ESL Pro League. Spradź kod promocyjny goplusbet i przekoanj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Sangal wygra mecz
Kurs: 1.65
Zagraj!
baner grupa zagranie

BIG – Bleed

 

BIG prezentuje bardzo dobrą formę w ostatnim czasie, ale widać ciągle pewne niedociągnięcia. Wygrywają większość spotkan, ale z mocniejszymi rywalami nie potrafią się przełamać. Przegrali z BetBoom oraz OG, ale ostatnie spotkanie w kwalifikacjach Thunderpick wygrali z Gamer Legion. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie było to normalne spotkanie. Pierwszą mapę ekipa Snaxa musiała poddać przez problemy techniczne jednego z graczy, a na drugiej doprowadzili do dogrywki, grając z zawodnikiem z akademii, który skończył jako jeden z najgorszych graczy na Vertigo. Vertigo było mapą, którą wybrało BIG, a ostatecznie nie zachwycili. Co warto zaznaczyć, BIG nie straciło jeszcze mapy podczas tych kwalifikacji. W pierwszych dwóch spotkaniach mierzyli się z LEON oraz Eyeballers. Średnio tracili około 7 rund na mapę, co jest dość sporą liczbą jak na to, z jakimi rywalami się mierzyli. W rundach pistoletowych prezentowali się raczej przeciętnie. Wygrali łącznie około 50% rund pistoletowych, co jest dość standardowym wynikiem, ale miejmy na uwadze, że wygrali przecież wszystkie mapy. Najlepiej podczas tych kwalifikacji prezentuje się Krimbo, który powrócił do swojej najlepszej dyspozycji. Warto odnotować dobrą formę całego zespołu i jedynie Syrson spisuje się ciągle bardzo słabo.

Bleed miało dużo więcej problemów podczas kwalifikacji turnieju Thunderpick. Pokonali Sampi, KOI oraz Passion UA. Jedynie KOI jest rzeczywiście mocnym zespołem, do którego trzeba podejść z należytym szacunkiem, bo jest to jednak uczestnik ostatniego Majora. Trzeba jednak pamiętać, że Passion UA, jak i Sampi potrafią zaskoczyć lepsze ekipy i napsuć trochę krwi. Nie są to wcale takie proste ekipy do grania, jak mogłoby się to wydawać. Bleed jest w bardzo dobrej formie w ostatnim czasie, ale podczas tych kwalifikacji zawsze tracą mapę. Co ciekawe przegrali trzy różne mapy podczas tych kwalifikacji. Jedyna mapa gdzie zagrali naprawdę bardzo słabo to Ancient przeciwko KOI, gdzie zdobyli jedynie 4 rundy. Pytanie, jak Bleed podejdzie do spotkania z BIG, bo jest to kluczowe etap kwalifikacji. Mają niezwykle dużą przewagę, jeżeli chodzi o mapy, bo grają wszystkie mapy dostępne w pulii. Mogą wiec zablokować dowolną mapę BIG. Będzie to naprawdę ciekawa decyzja ze strony Bleed, bo mogą zablokować Anubis, czyli mapę, którą BIG wybiera praktycznie ciągle. Bleed podczas tych kwalifikacji wygrało 11 z 18 rund pistoletowych, jeżeli wliczymy w to wygrane pistoletówki, konwersję i rundy force. Najlepiej podczas tych kwalifikacji prezentuje się Cypher oraz Hampus. Warto odnotować ciągle słabo formę Cerq, który nie wykorzystuje swojego potencjału, jako snajpera. W ostatnim spotkaniu z BIG ekipa Bleed wygrała wynikiem 2:0.
Przewidywane mapy:
Bleed ban Ancient
BIG ban Mirage
Bleed pick Inferno
BIG pick Anubis
Bleed ban Nuke
BIG ban Overpass
Vertigo was left over

 

Typ: Bleed handicap map +1.5. Uważam, że powinno być to całkiem zacięte spotkanie. BIG ma dużo problemów z rywalami, którzy potrafią grać na nieco wyższym poziomie. Bleed z obecną formą jest w stanie im zagrozić, zwłaszcza jeżeli dobrze wykorzystają dobór map.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Bleed handicap map +1.5
Kurs: 1.4
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 21.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze