Clout MMA 2 gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

Clout MMA 2 gdzie oglądać

Lead

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!
Baner Clout MMA 2

Gdzie oglądać Clout MMA 2?

Na starcie warto jednak przyjrzeć się bliżej temu, czego można oczekiwać po nadchodzącej, drugiej edycji Clout MMA. Premierowa gala wypadła naprawdę dobrze i teraz federacja przygotowała jeszcze więcej atrakcyjnych walk. Mianowicie czekają nas dwa pojedynki Marcina Najmana, dwie walki kobiet czy pojedynek Boro z 10 przeciwnikami. Jest więc co oglądać i tym samym warto przyjrzeć się bliżej samej transmisji z Clout MMA 2.

Sprawdź nasze typy na Clout MMA 2!

Zatem gdzie oglądać Clout MMA 2? Tak jak w przypadku poprzedniej gali czy innych freakowych federacji, również w tym przypadku transmisja dostępna będzie jedynie po wykupieniu PPV. Oznacza to, że dostęp do gali jest jednorazowo płatny i tylko po dokonaniu wpłaty będziesz mógł śledzić to wydarzenie na żywo. Jeśli więc chciałbyś zobaczyć kolejną galę Sławomira Peszko i Lexy Chaplin, to wystarczy wykupić dostęp pay-per-view. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu. A gdybyś chciał również obstawić to wydarzenie, to taką opcję daje tylko jeden bukmacher. Jeśli nie masz tam konta, to po jego założeniu z kodem promocyjnym Fortuna otrzymasz dostęp do promocji powitalnych w skład których wchodzą między innymi 3 cashbacki do 600 PLN!

Data, miejsce i godzina Clout MMA 2

Zbliżająca się gala Clout MMA 2 odbędzie się w sobotę, 28 października w hali Orlen Arena w Płocku. Pierwszej walki należy spodziewać się natomiast od godziny 20:30, a transmisji – od 20:00. Bez wątpienia podczas nadchodzącej imprezy będzie się działo – w końcu do walki ruszy ponad 30 freakfighterów. Z tego też względu włodarze czekają na komplet publiczności na żywo, w płockiej hali, a także na rzeszę kibiców przed telewizorem. Jeżeli chciałbyś wiedzieć jak oglądać Clout MMA, to oczywiście te informacje znajdziesz na naszej stronie. A transmisji należy spodziewać się standardowo w PPV.

Baner Clout MMA 2

Clout MMA 2 PPV

Tak jak wspomniałem, Clout MMA 2 zobaczysz wyłącznie w PPV. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ właśnie w taki sposób działają dzisiejsze federacje freakfightowe. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że to jedyna możliwość, aby zobaczyć nadchodzącą galę, więc jeśli jesteś fanem tego typu pojedynków, to warto rozważyć wykupienie pakietu z dostępem.

Gdzie kupić PPV na Clout MMA 2?

A skoro już wiesz w jaki sposób oglądać Clout MMA 2, to pozostają jeszcze dwie ważne kwestie, czyli gdzie kupić PPV na Clout MMA 2, a także ile to kosztuje. Zacznę od pierwszego aspektu, który można załatwić dosłownie w kilka minut. Mianowicie wystarczy wejść na stronę federacji i tam na ekranie głównym wyskoczą dwa przyciski dotyczące kupna jednego z dwóch pakietów PPV. Po zalogowaniu bądź rejestracji konta użytkownika, wystarczy wybrać pakiet i go opłacić. Następnie otrzymasz dostęp do gali i wraz z jej początkiem będziesz mógł śledzić całe, kilkugodzinne wydarzenie.

Ile kosztuje PPV na Clout MMA 2

Pozostaje więc ostatnia kwestia – ile kosztuje PPV na Clout MMA 2? Tak naprawdę ceny nie różnią się zbytnio od innych gal oferowanych przez federacje freakfightowe. Tańszy, tak zwany pakiet Basic wykupisz dokładnie za 34.99 PLN. W zamian otrzymasz transmisje w jakości 720p, a także dostęp do gali na 24 godziny. W przypadku droższego pakietu – Premium w cenie 39.99 PLN – możesz liczyć na jakość 1080p, a także możliwość oglądania powtórek przez najbliższy tydzień czy dostęp do Hejt Roomu. Różnica w cenie jest zatem bardzo mała i wydaje się, że lepiej skorzystać z droższej oferty, bowiem możesz liczyć na sporą liczbę udogodnień.

Clout MMA 2 transmisja na żywo

Warto podsumować informacje na temat transmisji Clout MMA 2. Dostęp do gali możesz wykupić jedynie na stronie federacji w dwóch różnych pakietach PPV. Start imprezy zaplanowano na 20:00, natomiast ostatnią walkę wieczoru – na około 24:00. Oznacz to, że przez blisko 4-5 godzin będziesz miał dostęp do sporych emocji i mnóstwa pojedynków na żywo. Przypomnę, że w walce wieczoru zmierzą się Daniel Omielańczuk i Denis Załęcki, a do walki ruszy również Marcin Najman, Tomasz Sarara, Laluna, Denis Labryga czy Super Mario – z pewnością więc emocji nie zabraknie i po prostu – będzie się działo!

Clout MMA 2 w TV i online

Czy jest jednak szansa zobaczyć Clout MMA 2 w TV? Tak jak podałem już kilkukrotnie – jedyną opcją jest oglądanie transmisji online. Po wykupieniu PPV na sobotnią galę będziesz mógł jednak obejrzeć to wydarzenie na TV. Wystarczy, że posiadasz dostęp do SMART TV lub chromecastu, a dzięki temu Clout MMA 2 będziesz mógł wrzucić na ekran TV za pomocą przesyłu internetowego z telewizorem.

Zaloguj się aby dodawać komentarze