Clout MMA: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 05.08.2023

Typy na Clout MMA

Clout MMA 1: typy na galę. Już w najbliższą sobotę czas na premierową galę nowo powstałej federacji freakfightowej, której twarzą jest były piłkarz – Sławomir Peszko oraz influencerka – Lexy Chaplin. Karta walk Clout MMA 1 jest bardzo mocno obsadzona i można być pewnym, że sobotnie wydarzenie będzie stało na wysokim poziomie. W końcu do klatki wyjdzie między innymi Andrzej Fonfara, Tomasz Sarara czy Jay Silva. A jeśli chciałbyś poznać analizy i typy na Clout MMA 1, to znajdziesz je w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam do lektury!

Zakłady bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

 1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
 2. Wpłać pieniądze na swoje nowe konto.
 3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA do 100 zł. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
 4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
 5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce do 100 zł! Kolejne zakłady bez ryzyka do 200 i 300 zł będą aktywne po kilku dniach.

Fortuna baner

Clout MMA 1 typy

Zbliżająca się gala Clout MMA 1 z pewnością przyniesie mnóstwo emocji. W końcu aż 12 pojedynków na premierowym wydarzeniu, to naprawdę imponująca liczba, ale co najważniejsze, to każde ze starć powinno stać na dobrym poziomie. Bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków będzie walka wieczoru pomiędzy byłym mistrzem świata w boksie – Andrzejem Fonfarą a stałym bywalcem freakowych gal – Marcinem Najmanem. Murowanym faworytem do zwycięstwa jest oczywiście Polish Prince, który ma za sobą udaną karierę w zawodowym boksie. Co prawda będzie to dla niego debiut w oktagonie, jednak mimo wszystko poziomiem przewyższa swojego rywala kilkukrotnie. Najman natomiast może pochwalić się sporym doświadczeniem w klatce – w końcu stoczył ich już blisko 15. Mimo to wydaje się, że nie powinien zagrozić swojemu najbliższemu rywalowi. W końcu El Testosteron kiedy mierzył się z przeciwnikiem, który miał choć minimalne doświadczenie w walce nie miał jakichkolwiek szans. Tak było chociażby z Trybsonem, Don Kasjo czy nawet Taxi Złotówą. Dlatego też wydaje się, że Fonfara nie powinien mieć większych problemów i zwyciężyć z Najmanem. Z pewnością też walka zakończy się przed czasem, bowiem aż 11 z 12 ostatnich starć Marcina Najmana kończyło się właśnie w taki sposób. Mój typ na walkę wieczoru Clout MMA 1 to wygrana przed czasem Andrzeja Fonfary.

Clout MMA 1

Na którą walkę czekasz?
FONFARA VS NAJMAN 52%
SARARA VS JAY SILVA 6%
BARTMAN VS HAJTO 33%
SCARFACE VS PUDZIANOWSKI 9%
33+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • FONFARA VS NAJMAN
 • SARARA VS JAY SILVA
 • BARTMAN VS HAJTO
 • SCARFACE VS PUDZIANOWSKI

 

Co jeszcze typować na Clout MMA 1? Kolejną walką, która przyciąga sporą uwagę, jest potyczka pań pomiędzy Nikitą a Moniką Laskowską. Obie zawodniczki są bowiem bardzo kontrowersyjne, a jak wiadomo – przyciąga to uwagę fanów freakfightów. Zarówno dla Nikity, jak i “najlepszej polskiej dziennikarki” będzie to debiut w klatce, więc wskazanie zwyciężczyni tego pojedynku jest praktycznie niemożliwe. Mianowicie i jedna, i druga zawodniczka może oddać przypadkowy cios kończący walkę. Wydaje się więc, że nie należy spodziewać się długiego pojedynku, bowiem ani Nikita, ani Laskowska nie posiadają zbyt dobrej techniki i tak naprawdę chaos może opanować klatkę. Dlatego też zdecyduję się obstawić, że walka potrwa krócej niż 1.5 rund.

Clout MMA 1 kursy bukmacherskie

Bez wątpienia jednym z najważniejszych aspektów każdego wydarzenia są kursy bukmacherskie. Clout MMA 1 to nowa organizacja, w której już od pierwszej gali będzie się sporo działo. Większość walk jednak została tak obsadzona, że widoczny jest murowany faworyt do zwycięstwa. A jak konkretnie wyglądają kursy na zwycięzców gali Clout MMA? Poniżej znajdziesz pełną rozpiskę na wszystkie sobotnie walki.

Kursy na walki gali Clout MMA 1
Fortuna
1.12
Fonfara
4.58
Najman
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.07
Bartman
5.66
Hajto
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Sarara
3.21
Silva
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.16
Labryga
4.02
Dawid Załęcki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.95
Scarface
1.67
Pudzianowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Mrs. Honey
2.52
Hornik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.20
Szalony Reporter
3.60
Czarek Czaruje
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.27
Laskowska
3.09
Nikita
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.15
Karwat
4.14
Waleszczyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.15
Lizak
4.14
Skowyra
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Pająk
3.21
Sobierajski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.60
Ludwiczek
1.20
Super Mario
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Oferta i typy na Clout MMA

Na starcie warto zaznaczyć, że obstawianie Clout MMA jest możliwe jedynie w Fortunie. Mianowicie bukmacher ten ściśle współpracuje z federacją Sławomira Peszko i Lexy Chaplin, dzięki czemu jako jedyny na rynku może oferować zakłady na Clout MMA 1. Oznacza to, że jeśli chcesz obstawić nadchodzącą galę, to musisz posiadać konto u wspomnianego bukmachera. Jeżeli nie masz jeszcze tam profilu gracza, to wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna. Dzięki niemu odblokujesz dostęp do specjalnej oferty powitalnej o łącznej wartości 630 PLN. Tym co jednak wyróżnia tego operatora wśród innych bukmacherów to aż trzy zakłady bez ryzyka, w sumie do 600 PLN. A co konkretnie trzeba zrobić, aby je otrzymać? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
 3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
 4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, kolejno do 200 i 300 PLN
 5. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot do 200 i 300 PLN
 6. Łącznie możesz liczyć na 600 PLN zwrotu na konto depozytowe

clout mma baner fortuna

Typy na Clout MMA

A skoro już wiesz gdzie obstawiać nadchodzącą galę Clout MMA, a także pierwsze typy, to warto przejść do najciekawszych pojedynków sobotniego wydarzenia. W końcu – jak już wspomniałem – w oktagonie zobaczymy wielu popularnych zawodników – nie tylko ze świata sportów walki. Chodzi chociażby o Zbigniewa Bartmana i Tomasza Hajto, ale również Super Mario, Scarface’a czy Tomasza Sararę. Jakie typy na Clout MMA 1 warto więc rozważyć?

Andrzej Fonfara – Marcin Najman, walka wieczoru Clout MMA #1

Jak już wspomniałem, w walce wieczoru zobaczymy byłego mistrza świata IBO wagi półciężkiej i Marcina Najmana, który w profesjonalnej karierze zbyt wiele nie zdobył, ale od lat utrzymuje się na fali właśnie dzięki freakfightom. Nie chodzi o to, co może pokazać w klatce, ale o zrobienie show czy przyciągnięcie uwagi. Kursy bukmacherskie na Clout MMA 1 jasno wskazują, że żaden inny rezultat niż zwycięstwo Fonfary nie wchodzi w grę. Polish Prince to pięściarz z krwi i kości, który wkracza właśnie w świat MMA. Mimo to nie powinien mieć żadnych problemów ze zwycięstwem w tej walce. Co zatem typować na main-event gali Clout MMA 1? Tak naprawdę wspomniane już kursy nie ułatwiają w obstawieniu czego konkretnego na ten pojedynek, bowiem przewaga Fonfary jest na tyle duża, że trudno oczekiwać solidnych kursów, które mogą dać zarobić. Jedynym konkretnym typem, który jest jak najbardziej prawdopodobny i warto go obstawić, to zdarzenie dotyczące zakończenia walki w pierwszych 60 sekundach 1. rundy. Wydaje się, że tyle czasu powinno wystarczyć Andrzejowi Fonfarze, aby zakończyć opisywany pojedynek. W końcu El Testosteron rzadko kiedy wytrwał chociażby do 2. rundy. Nie tak dawno w walce na gołe pięści z Prezesem FEN wytrwał 15 sekund. Wydaje się, że kiedy zmierzy się z dużo bardziej utytułowanym fighterem, to może być podobnie i nie należy oczekiwać zbyt długiej walki. Dlatego też zdecyduję się na wspomniany typ na to, że walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od jej rozpoczęcia.

Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy
Kurs: 1.80
Zagraj!

Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto

Kolejną elektryzującą walką gali Clout MMA 1 będzie bez wątpienia staracie pomiędzy dwoma byłymi, zawodowymi sportowcami. Zbigniew Bartman zakończył bowiem karierę w tym roku kalendarzowym i potyczka na sobotniej gali będzie jego absolutnym debiutem. Do tej pory stawał jedynie na parkiecie siatkarskim, reprezentując barwy takich klubów, jak Asseco Resovia Rzeszów, Casa Modena, Jastrzębski Węgiel, Galatasaray i wiele innych, dużych klubów europejskich. Ponadto wystąpił w 137 meczach reprezentacji Polski, zdobywając w 2009 roku mistrzostwo Europy. Tomasza Hajto chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Były piłkarz, a teraz ekspert, komentator i po prostu – osobowość telewizyjna. W klubowej piłce bronił barw Górnika Zabrze, Duisburga czy Schalke, a w reprezentacji Polski zagrał 62 razy. Dla niego również występ na Clout MMA 1 będzie debiutem w klatce. Czego więc można oczekiwać po zbliżającym się pojedynku? Bez wątpienia nie należy nastawiać się na techniczną czy defensywną walkę. Obaj zawodnicy powinni ruszyć na siebie z tym, co potrafią, dlatego też walka ta nie powinna zbyt długo potrwać. Dodatkowo dochodzi jeszcze aspekt wieku i okresu zakończenia kariery. Bartman jest bowiem cały czas “w rytmie” zawodowego sportowca, natomiast Hajto zakończył karierę ponad dekadę temu. Dlatego też kursy na Clout MMA jasno wskazują, że to właśnie były siatkarz powinien odnieść zwycięstwo. Wydaje się więc, że walka nie powinna potrwać zbyt długo – dlatego też obstawię under 1.5 rund.

Poniżej 1.5 rund
Kurs: 1.45
Zagraj!

Tomasz Sarara – Jay Silva

Wśród analiz najciekawszych pojedynków nie mogło również zabraknąć potyczki Tomasza Sarary z Jayem Silvą. Obaj zawodnicy mają za sobą dość długie kariery – czy to w kickboxingu, czy MMA, więc można spodziewać się naprawdę wysokiego poziomu pojedynku. Sarara to wielokrotny mistrz Polski, ale również Europy i świata w kickboxingu. W całej, bogatej karierze stoczył 48 walk, a jego rekord wynosi 41 zwycięstw i 7 porażek. Ponadto ma za sobą już 3 walki dla największej federacji MMA w naszym kraju – KSW, gdzie wygrał jedną walkę i dwa razy przegrał. Jay Silva lata świetności ma już za sobą, a ostatnią walkę na wysokim poziomie stoczył w 2019 roku, kiedy to przegrał z Michaelem Quintero. Ponadto Brazylijczyk występował dla największych federacji świata – UFC, Bellator czy KSW. Jego licznik zakończył się na 12 zwycięstwach, 13 porażkach i remisie. Według kursów przygotowanych przez Fortunę, to Polak jest murowanym faworytem do zwycięstwa. Mimo to wydaje się, że walka powinna być wyrównana i potrwać nieco dłużej. Mianowicie fighterzy powalczą w formule K-1, zatem bez walki w parterze. Co więc typować na Clout MMA 1 w walce Sarara – Silva? Po przejrzeniu ostatnich walk obu zawodników jasno można stwierdzić, że obaj są niezwykle wytrzymali. Mianowicie w 6 z 10 walk Polaka kończyły się przez decyzję sędziów. W przypadku Brazylijczyka miało to miejsce w 8 z 10 pojedynków wstecz. Dlatego też obstawię, że Sarara pomimo tego że powinien zwyciężyć, to nie wygra przed czasem.

Sarara nie wygra przed czasem
Kurs: 2.25
Zagraj!

Scarface – Pudzianowski

Bez wątpienia emocji nie powinno zabraknąć również w najbardziej wyrównanie zapowiadającym się pojedynku, a więc w walce Scarface vs Dominik Pudzianowski. W tym przypadku doświadczenia zbyt dużego nie będzie, bowiem łącznie obaj fighterzy stoczyli 4 walki. Paweł Bomba ma za sobą 3 potyczki na galach High League, a jego bilans wynosi jedno zwycięstwo i dwie porażki. Udało mu się pokonać jedynie Mateusza Murańskiego, natomiast Scarface musiał uznać wyższość Mateusza Leśniaka i Amadeusza Roślika. Najstarszy z braci Pudzianowski również dopiero wchodzi w świat freakfightów. Do tej pory stoczył bowiem jeden jedyny pojedynek i to na gołe pięści, pokonując Tomasza Obcowskiego w niecałe 1.5 minuty. Oznacza to, że trudno oszacować, co może pokazać Dominik Pudzianowski w oktagonie. W końcu nie walczył jeszcze w MMA, a do tego w ringu spędził jedynie 1.5 minuty. I choć kursy bukmacherskie w roli faworyta wskazują najstarszego z Pudzianów, to myślę że większe szanse ma Scarface. W końcu ma większe doświadczenie i mierzył się z naprawdę solidnymi fighterami, jak chociażby Ferrari. Do tego Bomba jest dużo młodszy i wygląda na dużo lepiej przygotowanego fizycznie do nadchodzącej walki – szczególnie gdyby miała potrwać więcej niż pierwszą rundę. Dlatego też zdecyduję się obstawić na zwycięstwo Pawła Bomby.

Paweł Bomba wygra walkę
Kurs: 1.95
Zagraj!

Kupon na Clout MMA

Po przyjrzeniu się bliżej powyższym zawodnikom, a także wskazaniu typów warto 2-3 zdarzenia, które znajdą się na naszym kuponie AKO. Oczywiście można wrzucić więcej typów na kupon, jednak im jest ich więcej, tym szanse na zwycięstwo będą niższe. Dlatego też najlepiej wybrać wspomniane dwa bądź czy zdarzenia. Co moim zdaniem warto obstawić? Zachęcam do zapoznania się z poniższym kuponem:

Kupon na galę Clout MMA 1

Najważniejsze informacje o gali Clout MMA 1

Czego więc można spodziewać się po nadchodzącej, inauguracyjnej gali Clout MMA 1? Skoro poznałeś już wszelkie potrzebne informacje, to warto podsumować jeszcze całe wydarzenie. I tak, pierwsza gala tej federacji odbędzie się w najbliższą sobotę, 5 sierpnia na warszawskim Torwarze. Start imprezy zaplanowano na 19:00. Bez wątpienia emocji podczas sobotniej gali nie zabraknie. Czeka nas bowiem 12 interesujących pojedynków, w skład których wchodzi między innymi walka Bartman vs Hajto czy Sarara vs Jay Silva. Ponadto czekają nas dwie walki kobiece, w których zmierzy się Najlepsza polska dziennikarka i Nikita, a także Paulina Hornik i Mrs. Honey. W walce wieczoru natomiast wystąpi Andrzej Fonfara i Marcin Najman. Nie powinno więc dziwić, że spora liczba fanów freakfightów chce zobaczyć zbliżającą się galę.

Dla tych, którzy nie kupili biletów na wydarzenie pozostaje możliwość wykupienia PPV w standardowej cenie 34.99 lub 39.99 PLN – w zależności od pakietu. A jeżeli chciałbyś przyjrzeć się bliżej poszczególnym pojedynkom bądź innym dyscyplinom sportowym, to warto zajrzeć do naszych typów dnia, gdzie dostępne są analizy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki czy koszykówki. Przypomnę również, że jeśli chcesz obstawić tę galę, ale nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera, to wystarczy założyć je z kodem promocyjnym Fortuna, aby otrzymać dostęp do trzech cashbacków na start, co oczywiście można wykorzystać na nadchodzące Clout MMA 1.

Karta walk Clout MMA 1

 • Marcin Najman – Andrzej Fonfara [WALKA WIECZORU]
 • Tomasz Hajto – Zbigniew Bartman
 • Jay Silva – Tomasz Sarara (K-1)
 • Denis Labryga – Dawid Crazy Załęcki (K-1)
 • Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski
 • Ewa Mrs. Honey Wyszatycka – Paulina Hornik
 • Tomasz Szalony Reporter Matysiak – Cezary Czarek Czaruje Gołębiewski
 • Adrian Cios – Łukasz Magical JR Malankowski
 • Nikola Nikita Alokin – Monika Najlepsza Polska Dziennikarka Laskowska
 • Konrad Karwat – Michał Waleszczyński
 • Piotr Lizakowski – Dominik Skowyra
 • Piotr Pająk – Wojciech Rekordzista Sobierajski
 • Kacper Ludwiczek Bociański – Mariusz Super Mario Sobczak
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze