CLOUT MMA karta walk. Kto walczy? ZAWODNICY i WALKI

Clout MMA 1 karta walk

Clout MMA: karta walk. Choć na polskim rynku freakfightów mamy już kilka interesujących federacji, to na rynek wchodzi kolejna federacja. Tym razem za organizację wziął się były już piłkarz – znany chyba każdemu – Sławomir Peszko, a także influencerka, która ma za sobą kilka walk freakfightowych – Lexi Chaplin. Już niebawem ich premierowa gala, zatem wiemy już kto na niej wystąpi. A jeśli chciałbyś poznać kartę walk Clout MMA, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

 1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
 2. Wpłać 100 zł
 3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
 4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
 5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Clout MMA 1 karta walk

Bez wątpienia nowopowstała federacja Clout MMA wniesie sporo świeżości do freakfightów w naszym kraju. Sporo w tym zasługi Sławomira Peszko, który uruchomił swoje kontakty i w oktagonie zobaczymy kilku naprawdę interesujących, byłych już sportowców, a także profesjonalnych fighterów. Jak na pierwszą galę tej federacji, karta walk Clout MMA wygląda naprawdę imponująco. Przede wszystkim zakontraktowanie Tomasza Hajto czy Zbigniewa Bartmana, to spore zaskoczenie, ale oczywiście jak najbardziej pozytywne. Chyba nie ma fana tego typu walk, który nie chciałby zobaczyć takiego pojedynku. Poza tym takie nazwiska jak Andrzej Fonfara, Tomasz Sarara czy Jay Silva są znane wielu fanom szeroko pojętym sportom walki. Dlatego też zbliżająca się, premierowa gala powinna być niezwykle emocjonująca, o czym świadczy wspomniana karta walk. Kogo jeszcze zobaczymy podczas nadchodzącego wydarzenia? W tym miejscu warto również wspomnieć o typach na sporty walki, gdzie znajdziesz nasze propozycje dotyczące najciekawszych pojedynków – czy to na ringu, czy w klatce. Z tego też względu warto wyczekiwać także typów na Clout MMA 1.

Walka wieczoru/Main event Clout MMA 1

 • Marcin “El Testosteron” Najman vs Andrzej “Polski Książe” Fonfara (MMA)

Co-main event Clout MMA 1

 • Tomasz Sarara vs Jay Silva (K1)

Karta Główna Clout MMA 1

 • Zbigniew Bartman vs Tomasz Hajto (MMA)
 • Nikola “Nikita” Biela vs Monika “Najlepsza polska dziennikarka” Laskowska (MMA)
 • Cezary “Czarek Czaruje” Gołębiewski vs Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak (MMA)
 • Paulina Hornik vs Ewa “Mrs Honey” Wyszatycka (MMA)
 • Kacper “Ludwiczek” Bociański vs Mariusz “Super Mario” Sobczak (MMA)
 • Denis Labryga vs Dawid “Crazy” Załęcki (K1)
 • Konrad Karwat vs Jarosław “Ninja Jarek” Sobonkiewicz (K1)

Karta wstępna Clout MMA 1

 • Paweł “Scarface” Bomba vs Dominik Pudzianowski (MMA)
 • Piotr Pająk vs Wojciech “Rekordzista” Sobierajski (MMA)
 • Piotr “Lizak” Lizakowski vs Dominik Skowyra (MMA)
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zawodnicy Clout MMA 1

Jak już wspomniałem, karta walk Clout MMA 1 wygląda naprawdę interesująco. Tak naprawdę każda z osób, która została już zaprezentowana jest szerzej znana większości kibiców freakfightowych walk. W walce wieczoru naprzeciw siebie stanie król, a raczej cesarz tego typu pojedynków, czyli Marcin Najman, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Po karierze typowo sportowej wszedł do freakowych walk, w których radzi sobie bardzo kiepsko, jednak cieszy się sporym zainteresowaniem fanów. Jego rywalem będzie pięściarz, były mistrz świata IBO wagi półciężkiej – Andrzej Fonfara. Gdyby panowie walczyli na zasadach K1, to z pewnością El Testosteron nie miałby jakichkolwiek szans. W MMA jednak zdarzyć się może wszystko, dlatego walka ta będzie niezwykle interesująca.

Niezwykle ciekawie – nie tylko jako show – ale przede wszystkim na płaszczyźnie sportowej zapowiada się co-main event gali Clout MMA 1. Ta pozycja w karcie walk bez wątpienia zszokowała fanów, bowiem naprzeciw siebie stanie Tomasz Sarara, czyli świetny pięściarz i kickbokser, który ma za sobą ponad 50 pojedynków na zawodowych ringach. Jego rywalem będzie Jay Silva, a więc amerykański fighter, mający za sobą walki dla najlepszych federacji MMA na świecie. Toczył interesujące boje w UFC, Bellator czy KSW. To jasno pokazuje, że co-main event będzie niezwykle interesujący, a także powinien stać na bardzo wysokim poziomie.

Zagranie FB

To jednak nie wszystko, a najbardziej elektryzującym starciem w karcie walk Clout MMA 1 będzie pojedynek pomiędzy byłymim sportowcami – Tomaszem Hajto a Zbigniewem Bartmanem. Hajto w swojej bogatej karierze grał między innymi w Górniku Zabrze, Duisburgu czy Schalke, a także jest 62-krotnym reprezentantem Polski. Bartman natomiast to były reprezentant siatkówki, który ma na koncie aż 137 spotkań z orzełkiem na piersi. Grał dla takich klubów jak Halkbank Ankara, Jastrzębski Węgiel, Modena czy Galatasaray. Teraz przed nimi pierwsza w karierze walka w klatce i tak naprawdę nie wiadomo czego można się po niej spodziewać. Bez wątpienia jednak będzie to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk na gali Clout MMA 1.

Wśród zawodników warto jeszcze wyróżnić Denisa Labrygę i Dawida Załęckiego, którzy dali się już poznać szerszemu gronu w walkach freakfightów, a także Pawła Bombę z Dominikiem Pudzianowskim. Jak już wspomniałem, emocji podczas nadchodzącej, sierpniowej gali Clout MMA 1 nie zabraknie. A jeśli chciałbyś poznać także typy dnia – czy to dotyczące sportów walki, piłki nożnej, czy innych popularnych dyscyplin sportowych, to znajdziesz je oczywiście na naszej stronie internetowej.

Walki na Clout MMA 1

Skoro poznałeś już pełną kartę walk, a także poszczególnych zawodników, którzy zmierzą się podczas pierwszej gali Clout MMA 1, to chyba nie powinno dziwić, że wydarzenie to nie przejdzie bez echa na rynku freakfightów. W końcu za organizację tego wydarzenia wziął się były sportowiec, a także influencerka, którzy są “w tym świecie” od dłuższego czasu. Biorąc więc pod uwagę kartę walk Clout MMA 1, a także popularność włodarzy tej federacji, można być pewnym, że pierwsza gala po prostu będzie niezwykle interesująca.

Bez wątpienia więc przed telewizorami, ale i na Torwarze zasiądzie rzesza kibiców i nie będzie problemów z zapełnieniem hali. Jeśli chodzi o transmisje z Clout MMA 1, to tak jak w przypadku innych federacji, tak i opisywana będzie dostępna jedynie w PPV. Oznacza to, że aby obejrzeć galę Sławomira Peszko i Lexy Chaplin będzie trzeba wnieść opłatę na stronie federacji, aby wykupić dostęp do transmisji. Można jednak oczekiwać sporych fajerwerków i chociażby dlatego warto pokusić się o obejrzenie Clout MMA 1. A czego jeszcze można spodziewać się po tej gali, a także czy karta walk Clout MMA 1 zostanie jeszcze uzupełniona? Tego dowiemy się z pewnością w najbliższym czasie.

Fortuna baner

Najważniejsze informacje o gali Clout MMA 1

Co jeszcze warto wiedzieć o gali Clout MMA 1? Premierowe wydarzenie tej federacji odbędzie się już niedługo, bowiem w sobotę, 5 sierpnia na warszawskim Torwarze. Hala ta może pomieścić około 5000 osób i można być pewnym, że zostanie ona zapełniona do ostatniego miejsca. Jeśli natomiast chciałbyś obstawić zbliżającą się galę, to jedyną taką możliwość daje Fortuna. Tylko ten bukmacher posiada prawa do stworzenia oferty na to wydarzenie. Dlatego jeśli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora, to warto zarejestrować tam konto. A żeby otrzymać dodatkowo ofertę powitalną, w skład której wchodzą trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN, to podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny Fortuna.

Zaloguj się aby dodawać komentarze