Clout MMA gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

Clout MMA 1 gdzie oglądać

Clout MMA 1: gdzie oglądać galę i kto oferuje stream online? Już niebawem odbędzie się pierwsza w historii gala freakfightowa spod szyldu Clout. Włodarze – Sławomir Peszko i Lexy Chaplin zadbali o naprawdę świetnych zawodników i bez wątpienia dziać się będzie sporo. Mianowicie w oktagonie zobaczymy 12 pojedynków, a w main-evencie wystąpi Andrzej Fonfara i Marcin Najman. A jeśli chciałbyś zobaczyć zbliżające się wydarzenie, ale nie wiesz gdzie oglądać Clout MMA 1, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

clout mma baner fortuna

Gdzie oglądać Clout MMA?

Zanim przejdę jednak do konkretów związanych z transmisją live, warto przyjrzeć się bliżej temu, czego można spodziewać się w sobotni wieczór. Mianowicie w klatce zobaczymy wielu doświadczonych fighterów, ale nie tylko. Poza tym czekają nas starcia debiutantów, więc każdy kibic z pewnością znajdzie coś dla siebie. Mianowicie do walki ruszą Andrzej Fonfara, Tomasz Sarara, czy Jay Silva, czyli świetni zawodnicy ze świata sportów walki, ale też Zbigniew Bartman, Tomasz Hajto czy Nikita i Najlepsza polska dziennikarka, czyli osoby, które nie miały do czynienia z MMA. Przekrój jest więc spory, a sama gala powinna stać na naprawdę dobrym poziomie.

Sprawdź nasze typy na Clout MMA 1!

Zatem gdzie oglądać Clout MMA? Chyba nie powinno to nikogo dziwić, ale żadna ze stacji telewizyjnych czy bukmacherzy nie mają praw do pokazywania premierowej gali tej federacji. Tak naprawdę od wielu już lat jedyną opcją, aby oglądać gale mieszanych sztuk walki jest wykupienie PPV. Tak samo wygląda to w przypadku Clout MMA 1. Jeśli więc chciałbyś zobaczyć jak wygląda pierwsza gala Sławomira Peszko i Lexy Chaplin, to wystarczy wykupić dostęp pay-per-view. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu.

Data, miejsce i godzina Clout MMA #1

Nadchodząca gala Clout MMA 1 odbędzie się już w najbliższą sobotę, czyli 5 sierpnia. Start imprezy zaplanowano na 19:00, kiedy to do oktagonu wyjdą pierwsi zawodnicy. Na start zmierzą się ze sobą Ludwiczek i Super Mario, więc można być pewnym, że będzie się działo. Gala natomiast zostanie zorganizowana na warszawskim Torwarze, więc należy oczekiwać przynajmniej kilka tysięcy kibiców i co ciekawe – organizatorzy podają, że można spodziewać się wypełnionej hali po brzegi. A jeśli nie możesz pojawić się w Warszawie, to pozostaje jeszcze jedna opcja – wspomniane PPV.

Clout MMA PPV

Co warto wiedzieć o PPV na Clout MMA? Tak naprawdę każdy, kto miał już do czynienia z wykupieniem dostępu do jakiejkolwiek gali w pay-per-view, nie powinien mieć żadnych problemów z zakupem odpowiedniego pakietu na Clout MMA 1. Mianowicie wystarczy wybrać opcję idealną dla siebie (federacja przygotowała dwa różne pakiety) i ją opłacić, aby cieszyć się z dostępu do wszystkich pojedynków, które znalazły się w karcie walk nadchodzącej, sobotniej gali.

clout mma baner fortuna

Gdzie kupić Clout MMA #1?

Pozostaje więc wytłumaczyć jeszcze kilka kwestii dotyczących tego, gdzie kupić dostęp do PPV na Clout MMA 1. Mianowicie proces ten trwa jedynie kilka minut i jest bardzo intuicyjny. Wystarczy wejść na stronę federacji i kliknąć na stornie głównej przycisk “Kup”. Wtedy zostaniesz przekierowany do zarejestrowania profilu użytkownika, a już po chwili będziesz wybierał jeden z dwóch oferowanych pakietów – albo Pakiet 720p, albo Pakiet FullHD. Następnie otrzymasz pełny dostęp do całej gali, a także – w zależności od wykupionego pakietu – również do innych materiałów. A jeśli chciałbyś obstawić poszczególne walki wchodzące w skład Clout MMA 1, ale nie masz jeszcze konta u bukmachera oferującego zakłady, to warto przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki czemu będziesz mógł skorzystać z oferty powitalnej!

Ile kosztuje PPV na Clout MMA 1?

Pozostaje więc ostatnia kwestia – ile kosztuje PPV na Clout MMA 1? Co ciekawe ceny są bardzo podobne do wszystkich innych, które obowiązują w konkurencyjnych federacjach. Oznacza to, że tańszy pakiet – 720p wykupisz dokładnie z 34.99 PLN. W zamian otrzymasz transmisje w jakości 720p, a także dostęp do gali na 24 godziny. W przypadku droższego pakietu FullHD możesz liczyć na jakość 1080p, a także możliwość oglądania powtórek przez najbliższy tydzień, a także dostęp do Hejt Roomu. Różnica w cenie jest zatem bardzo mała i wydaje się, że lepiej skorzystać z oferty FullHD.

Clout MMA transmisja na żywo

Zbliżając się do końca, warto podsumować samą transmisje na żywo. Dostęp do Clout MMA 1 możesz wykupić zatem na stronie federacji w dwóch różnych pakietach PPV. Start imprezy zaplanowano na 19:00, natomiast ostatnią walkę wieczoru – na około 24:00. Oznacz to, że przez blisko 4-5 godzin będziesz miał dostęp do sporych emocji i 12 pojedynków, które znalazły się w karcie walk tej imprezy. Przypomnę, że w walce wieczoru zmierzą się ze sobą Andrzej Fonfara i Marcin Najman, a poza nimi emocji powinni dostarczyć Tomasz Sarara i Jay Silva, Scarface i Dominik Pudzianowski czy Zbigniew Bartman oraz Tomasz Hajto – z pewnością więc oktagon zapłonie i należy spodziewać się ogromnych emocji!

Clout MMA 1 w TV i online

Czy jest jednak szansa zobaczyć Clout MMA 1 w telewizji? Jak już podałem nieco wyżej, jedyną opcją jest oglądanie transmisji online. Po wykupieniu PPV na sobotnią galę będziesz mógł jednak obejrzeć to wydarzenie na TV. Wystarczy, że posiadasz dostęp do SMART TV lub chromecastem, a dzięki temu Clout MMA będziesz mógł wrzucić na telewizor za pomocą przesyłu internetowego z telewizorem, a więc zobaczysz nadchodzącą galę w komfortowych warunkach.

Zaloguj się aby dodawać komentarze