Clout MMA kod promocyjny. Bonus i zakład bez ryzyka do 600 PLN!

Clout MMA 1 kod promocyjny

Clout MMA: kod promocyjny na sobotnie wydarzenie. Przed nami premierowa gala freakfightowa spod szyldu Clout. Włodarzami federacji jest Sławomir Peszko i Lexy Chaplin, którzy przygotowali dla kibiców naprawdę interesujące walki. Mianowicie w karcie znalazło się miejsce dla 12 pojedynków, wśród których znalazło się miejsce dla Andrzeja Fonfary, Tomasza Hajto, Jaya Silvy czy Tomasza Sarary. To także świetna okazja dla typerów i jeśli chciałbyś poznać kod promocyjny na Clout MMA, to znajdziesz go w poniższym tekście.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

 1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
 2. Wpłać 100 zł
 3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
 4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
 5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Kod promocyjny Clout MMA

W najbliższą sobotę na Torwarze odbędzie się pierwsza w historii gala Clout MMA. Kibice freakfightów z pewnością będą zadowoleni bowiem w oktagonie zobaczymy kilkunastu zawodników – mniej lub bardziej doświadczonych, którzy będą chcieli dać dobre show. Nie zabraknie pojedynków na wysokim poziomie, jak chociażby walka Sarara vs Silva czy chociażby Scarface – Pudzianowski. Do tego zobaczymy debiutantów, czyli między innymi pojedynek Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto, natomiast galę uświetni main-event, w który, wystąpi były mistrz świata IBO – Andrzej Fonfara i Marcin Najman.

Z okazji tego wydarzenia nie mogło więc zabraknąć specjalnie przygotowanej oferty bukmacherskiej. Szczególnie nowi typerzy mogą liczyć na coś specjalnego, bowiem dla nich – po założeniu konta z kodem promocyjnym – dostępna będzie interesująca oferta na start. Oznacza to, że jeśli spełnisz wymogi bukmachera i skorzystasz z przygotowanego kodu, będziesz mógł liczyć na coś specjalnego. Co ciekawe znajdziesz ją tylko u jednego bukmachera na polskim rynku. O kogo konkretnie chodzi?

Bukmacher na Clout MMA 1

Jak już wspomniałem, ofertę na Clout MMA 1 posiada tylko jedna firma bukmacherska w naszym kraju. Mianowicie obstawianie sobotniej gali możliwe jest wyłącznie w Fortunie. Bukmacher ten ściśle współpracuje z nowo powstałą federacją i dzięki temu jako jedyny na rynku może przyjmować zakłady na Clout MMA. Oznacza to, że jeśli chciałbyś obstawić nadchodzące wydarzenie, to musisz posiadać konto w Fortunie. W przypadku braku konta, wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, aby mieć dostęp do typowania, a także oferty powitalnej. A tak naprawdę jest co obstawiać, bowiem na każdą z 12 walk bukmacher przygotował interesującą ofertę i sporo rynków zdarzeń, dlatego każdy z typerów powinien być zadowolony.

Clout MMA bonusy bukmacherskie

Jak już wspomniałem, z okazji premierowej gali Clout MMA 1 Fortuna przygotowała specjalną ofertę powitalną dla nowych graczy. Jeśli spełnisz wymogi postawione przez bukmachera, a także skorzystasz ze wspomnianego już kodu podczas rejestracji, to możesz liczyć na trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 600 PLN. Oznacza to, że w przypadku przegranych pierwszych trzech zakładów otrzymasz zwrot postawionej stawki. Dzięki temu, obstawiając premierowy kupon na Clout MMA 1 otrzymasz zakład bez ryzyka o wartości nawet 100 PLN.

clout mma baner fortuna

Clout MMA 1 zakład bez ryzyka: jak odebrać?

Zakład bez ryzyka, który przysługuje wszystkim nowym użytkownikom w Fortunie jest bardzo prosty do odebrania. Mianowicie wystarczy przejść przez kilkuminutową rejestrację, podczas której wpiszesz kod promocyjny ZAGRANIE. Dzięki temu – po zalogowaniu już na swoje konto – będziesz miał dostęp do cashbacku. Następnie pozostaje dokonać pierwszej wpłaty, a także wybrać pojedynki, które chciałbyś obstawić. Następnie wystarczy czekać na rozwój sytuacji i wyniki obstawionych walk na Clout MMA 1. W przypadku niepowodzenia otrzymasz wspomniany zwrot postawionej stawki.

Zakład bez ryzyka Clout MMA – zasady

Na sam koniec warto przybliżyć więc zasady dotyczące opisanego nieco wyżej zakładu bez ryzyka na Clout MMA 1. Wystarczy spełnić kilka podstawowych wymogów Fortuny, aby cieszyć się z dostępu do aż trzech cashbacków. Co więc trzeba spełnić, aby otrzymać dostęp do tego bonusu? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w Fortunie z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji promocji na Clout MMA 1
 2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
 3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
 4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, kolejno do 200 i 300 PLN
 5. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot do 200 i 300 PLN
 6. Łącznie możesz liczyć na 600 PLN zwrotu na konto depozytowe

Zaloguj się aby dodawać komentarze