Ciąg dalszy problemów Wild bez Kaprizova i Zuccarello? NHL AKO 3.42!

Zawodnicy Wild

Najpierw JKH Jastrzębie, a potem Frank Vatrano spełnili nasze wymagania i w styczniu cały czas jestem bezbłędny. Nadchodzącej nocy w najlepszej hokejowej lidze świata jest w czym wybierać. Z analizą udam się do Minnesoty na spotkanie Wild z Tampa Bay Lightning. Godzinę później rozpocznie się mecz w Arizonie pomiędzy Coyotes a New York Islanders. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi propozycjami oraz przypominam, że gramy o trzeci trafiony kupon z rzędu w styczniu.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

300 zł od depozytu + 500 zł zakład bez ryzyka + 130 zł freebety

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 300 zł

BEZ RYZYKA: 500 zł

FREEBET PO WPŁACIE: 100 zł

FREEBET Z KODEM: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Minnesota Wild – Tampa Bay Lightning: typy i kursy bukmacherskie (05.01.2024)

Biorąc po lupę gospodarzy, od razu trzeba zaznaczyć, że czeka ich kolejna przeprawa bez Kaprizova i Zuccarello. Na pierwszego Wild będą musieli poczekać do połowy stycznia, natomiast drugi będzie gotowy do gry już niedługo. Jak duża jest to strata dla ekipy z Minnesoty? Śmiało można napisać, że wyrwa jest ogromna, bo Wild tracą dwóch najlepiej punktujących graczy w pełnych zestawianiach, ale i w przewagach, a te w wykonaniu gospodarzy i tak są fatalne. Wild obecnie notują passę trzech meczów bez zwycięstwa. Lightning, jak to Lightning w tym sezonie grają mocno w kratkę i ich obecna forma, to potwierdza. Jednak przewaga przed piątkową nocą jest po ich stronie, bo Kucherov, czyli najlepiej punktujący gracz w całej lidze jest zdrowy i gotowy do gry. Napastnikowi Lightning miał przeciwstawić się duet Kaprizov i Zuccarello, ale wiemy, że tak się nie stanie. Gospodarze mają swoje problemy w dwóch aspektach. Pod względem gry w przewagach radzą sobie słabo, ale jeszcze słabiej wyglądają, kiedy przychodzi im bronić się w osłabieniach. Goście w power play są trzeci najlepsi w lidze, natomiast w osłabieniach radzą sobie przeciętnie, co pozwoliło im się znaleźć w połowie stawki. Zarówno jedni, jak i drudzy muszą walczyć o swój udział w play-off. Lightning mają o tyle gorzej, że rozegrali już więcej spotkań od reszty stawki, a do miejsc premiowanych awansem trochę brakuje.

Statystyki:

  • W power play Wild grają na poziomie 18,2%
  • W osłabieniach gospodarze grają na poziomie 72,8%
  • W przewagach Lightning grają na poziomie 29,8%
  • W osłabieniach goście bronią na poziomie 80,4%
  • Kaprizov i Zuccarello zdobyli łącznie dla Wild 28 punktów w przewagach

Co obstawić?

Na pewno nie mają łatwego życia bez swoich dwóch najlepiej punktujących zawodników Wild. Z automatu Lightning stają się faworytem do zgarnięcia kompletu punktów, ale my dziś nie o tym. Gospodarze fatalnie radzą sobie w osłabieniach i słabo w przewagach z Kaprizovem i Zuccarello. Jaki efekt będzie bez nich? Śmiało możemy się spodziewać, że lepiej nie będzie, a może być tylko gorzej. Piątkowej nocy trafiają na Lightning, którzy w formacjach specjalnych radzą sobie zdecydowanie lepiej i dlatego idę w ich kierunku i proponuje zakład na to, że gracze z Florydy zdobędą więcej goli w przewagach, a w przypadku remisu otrzymamy zwrot. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Lightning więcej goli w przewadze (remis=zwrot)
Kurs: 1.85
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Arizona Coyotes – New York Islanders: typy i kursy bukmacherskie (05.01.2024)

Na pustyni cały czas nie chcą odpuścić i Coyotes kręcą się wokół miejsc, dających prawo gry w play-off. Przed nimi trudne zadanie, bo ich potencjał jest zdecydowanie mniejszy od reszty stawki. Islanders czeka trudne zadanie, bo w Arizonie gospodarze potrafią notować serię zwycięstw. Już dwa razy w grudniu Coyotes zapracowali sobie na cztery spotkania domowe bez przegranej. Z drugiej strony wyjazdy nie są mocną stroną nowojorczyków. W tym sezonie dostaliśmy już spotkanie bezpośrednie tych ekip i choć w całym meczu byliśmy świadkami tylko jednego trafienia, to Islanders w Nowym Jorku mocno zdominowali swojego przeciwnika. Pod względem wznowień spotkają się nadchodzącej nocy Coyotes, którzy w tym aspekcie znajdują się gdzieś na końcu stawki, natomiast Islanders trochę lepiej wyglądają na bulikach, dzięki czemu są w połowie. Głównym zawodnikiem odpowiadającym za grę na wznowieniach u gospodarzy jest Bjugstad, który wykręca naprawdę dobre liczby. Po stronie Islanders dużo więcej graczy odpowiada za buliki i to z dobrym skutkiem. O różnorodności na bulikach przekonali się już Coyotes w Nowym Jorku, w którym pod tym względem zostali zdominowani. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Arizona Coyotes na wznowieniach wypracowali sobie 46,8%
  • New York Islanders na bulikach wypracowali sobie 50,3%

Co obstawić?

Naprawdę trudno o punkty będzie Islanders w Arizonie, więc muszą do tego spotkania podjeść podwójnie skupieni. Nowojorczycy na pewno chcą przerwać serię dwóch porażek z rzędu, więc do tego starcia trzeba podejść zmotywowanym. Tutaj pójdę w stronę wznowień, bo w pierwszym meczu Islanders dali Coyotes naprawdę dużą lekcję pod tym względem. Handicap na gości jest naprawdę mały i spokojnie mogą go wypełnić, bo w ich zespole jest kilku specjalistów od wznowień. Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie!

Islanders handicap wznowień -1,5
Kurs: 1.85
Zagraj!
Kupon goplusbet 05.01.2024

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze