Capitals czy Red Wings lepiej znoszą presję? NHL AKO 2.28!

Zawodnicy Capitals i Red Wings

Wracam po jednodniowej przerwie, więc przypominam, że poprzedni kupon rozliczony był na plus i nadchodzącej nocy powalczę o drugi profit z rzędu. Środowej nocy czeka nas wiele ciekawych rywalizacji, ale najciekawiej zapowiada się mecze w stolicy pomiędzy Washington Capitals a Detroit Red Wings. Dwie godziny później rozpocznie się spotkanie w Denver pomiędzy Colorado Avalanche a Montreal Canadiens. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi propozycjami.

Washington Capitals – Detroit Red Wings: typy i kursy bukmacherskie (27.03.2024)

Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie! Na zachodzie mamy praktycznie wyklarowaną pierwszą ósemkę i reszta zespołów ma już bardzo małe szanse, aby załapać się do play-off. Zdecydowanie więcej emocji czeka nas na wschodzie, bo tam jeszcze wiele może się pozmieniać. Capitals i Red Wings występują w jednej konferencji i środowej nocy obie ekipy czeka bardzo ważne spotkanie. Gospodarze człapali, człapali i doczłapali się do miejsc dających prawo gry w play-off. Goście spuścili z tonu w ostatnim czasie, co spowodowało, że spadli na dziewiątą pozycję. Przed bezpośrednim starciem tych zespołów Capitals mają punkt więcej od Red Wings, ale też hokeiści ze stolicy będą mieli do rozegrania jedno spotkanie więcej.

W tym sezonie obie drużyny spotkały się w lutym i tam zdecydowanie lepsi okazali się hokeiści z Detroit. Marzec w wykonaniu Red Wings jest naprawdę słaby i na pierwszą wygraną w tym miesiącu musieli czekać do połowy marca, co w sumie przyniosło im siedem porażek. Od tamtego zwycięstwa trochę udało się przypudrować obecną sytuację, ale nadchodzącej nocy Red Wings muszą wstawić się w Waszyngtonie, a w delegacjach goście nie są w stanie się przełamać i nie wygrali już od sześciu rywalizacji z rzędu. Gospodarze są na mocnym minusie pod względem bramek zdobytych a straconych i na dodatek oni wraz z Canadiens do tej pory nie zdołali zdobyć 200 goli, a zaraz zbliżamy się do końca fazy zasadniczej. Goście w ofensywie są jedną z najlepszych zespołów na wschodzie, dzięki czemu potrafią tuszować swoją słabszą postawę w defensywie.

Statystyki:

  • Washington Capitals oddają średnio 27 celnych uderzeń w meczu
  • Detroit Red Wings oddają średnio 28,6 celnych strzałów w spotkaniu
  • Gospodarze oddali w sumie 1,835 uderzeń
  • Goście oddali w sumie 2,004 strzałów

Co obstawić?

Gospodarze nie zachwycają w ofensywie, co potwierdza ich bilans bramkowy. Dodatkowo są jedną z najgorszych ekip, jeśli chodzi o częstotliwość oddawanych uderzeń. Pod tym względem goście radzą sobie lepiej, a na pewno są dużo bardziej skuteczni. Zarówno dla jednych, jak i drugich jest to piekielnie ważne starcie. Red Wings zjawią się w Waszyngtonie z fatalną serią, którą będą chcieli przerwać. Moja propozycja na ten mecz, to handicap dodatni celnych strzałów stronę gości. Trochę mnie dziwi, że bukmacher spodziewa się większej liczby strzałów po stronie gospodarzy.

Detroit Red Wings handicap celnych strzałów +1,5
Kurs: 1.67
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Colorado Avalanche – Montreal Canadiens: typy i kursy bukmacherskie (27.03.2024)

Gospodarze nie zwalniają tempa i ostatnia wygrana z Penguins sprawiła, że są niepokonani od dziewięciu meczów z rzędu. Ostatnie zwycięstwo może smakować podwójnie, ponieważ MacKinnon i spółka wrócili z dalekiej podróży, bo gracze z Pittsburgha wypracowali sobie cztery gole przewagi. Goście w przełamali się po czterech przegranych z rzędu w Seattle. Canadiens są w trakcie maratonu, bo wypad do Denver będzie ich piątym wyjazdem z rzędu. W nocy potknęli się Vancouver Canucks, a to oznacza, że w przypadku wygranej Avalanche wskoczą na pierwsze miejsce na zachodzie i to oni będą mieli wszystko w swoich rękach.

Goście na wschodzie mogą powalczyć jedynie o trzecią lokatę od końca, ale też muszą być czujni, bo przeskoczyć mogą ich Blue Jackets. Avalanche z Canadiens spotkali się pierwszy raz w styczniu w Montrealu i tam lepsi o jednego gola okazali się gospodarze. Środowej nocy rywalizacja odbędzie się w Denver, a tam mało, która ekipa potrafi wywieźć zwycięstwo. Avalanche mają patent na Canadiens przed własną publicznością i musimy cofnąć się do 2014 roku, aby doświadczyć zwycięstwa ekipy z Montrealu w Denver. Kibice zjawiający się na domowych spotkaniach Avs nie mają prawa się nudzić, bo w tych starciach pada zazwyczaj bardzo dużo goli. Statystycznie, żeby doświadczyć meczu Canadiens z dużą ilością bramek, trzeba się wybrać z nimi w podróż, bo w delegacjach ich średnia jest większa niż domowa. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Średnio w domowych meczach Colorado Avalanche pada 6,8 bramek
  • Średnio w wyjazdowych spotkaniach Montreal Canadiens pada 6,1 goli
  • W ostatnim bezpośrednim starciu tych ekip oglądaliśmy przynajmniej jedno trafienie w każdej tercji

Co obstawić?

Środowej nocy gospodarze staną przed okazją stać się najlepszą ekipą w swojej konferencji, ale do tego potrzebna jest im wygrana. Zdecydowanym faworytem tej potyczki są Avalanche, którzy u siebie są bardzo niebezpieczni. W Denver pada dużo goli i idę w tę stronę, a dokładniej w przynajmniej jedną bramkę w każdej z trzech tercji. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Gol w każdej tercji - TAK
Kurs: 1.37
Zagraj!
Kupon Goplusbet 27.03.2024

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze