Bita Śmietanka 2: kod promocyjny. Bonusy VIP, oferta i freebety!

Bita Śmietanka 2 kod promocyjny

Bita Śmietanka 2: kod promocyjny na galę. Przed nami kolejna gala freakfightów w jakże napiętym kalendarzu tego typu imprez. Podczas imprezy organizowanej przez Xayoo wystąpi między innymi Boxdel, Sylwester Wardęga, Bagieta czy Vysotzky i z pewnością czeka nas przynajmniej kilka interesujących pojedynków. A jeżeli chciałbyś obstawić tę galę, a nie masz jeszcze konta u bukmacherów, to zachęcam do zapoznania się z poniższym tekstem, gdzie znajdziesz kod promocyjny na Bita Śmietanka 2. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Bita Śmietanka? Załóż konto w LVBET – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz bonusy na start do 2060 PLN!

Kod promocyjny na Bita Śmietanka 2

W najbliższą sobotę zobaczymy w akcji aż 20 zawodników, którzy ruszą do walki o jak najlepszy wynik podczas Bitej Śmietanki 2. W pojedynkach tych zobaczymy przede wszystkim streamerów z Twitcha, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z freakfightami. Do tego odbędzie się pojedynek pomiędzy Xayoo a Boxdelem czy Wardęgą i Vysotzkim, więc można być pewnym, że poziom będzie naprawdę wysoki. A jeśli dodatkowo interesują Cię typy na Bita Śmietanka 2, to znajdziesz je oczywiście na naszej stronie.

Jeżeli chciałbyś zatem otworzyć konto u bukmachera z okazji zbliżającej się gali Bita Śmietanka 2, to oczywiście w zamian możesz liczyć na specjalne akcje promocyjne dla nowych graczy. Mianowicie na każdego z nich czekają specjalne bonusy bukmacherskie. Gdybyś chciał poznać szczegóły kilku wybranych akcji przygotowanych przez bukmacherów, to znajdziesz je w dalszej części artykułu.

Kod LVBET na Bita Śmietanka 2

Tak naprawdę obstawianie Bitej Śmietanki 2 dostępne jest wyłącznie u jednego bukmachera. Prawa do organizacji zakładów na to wydarzenie posiada w naszym kraju wyłącznie LVBET i jeśli nie posiadasz tam konta, a chciałbyś typować tę galę, to należy rozważyć opcję przygotowaną przez tego operatora. Żeby mieć do niej dostęp, wystarczy założyć konto z kodem ZAGRANIE, który uprawni do skorzystania ze specjalnej oferty na start.

Bita Śmietanka 2 bonusy VIP

Oczywiście nie powinno dziwić, że z okazji nadchodzącej gali Bita Śmietanka 2 możesz liczyć na specjalne bonusy na start. Tak jak wspomniałem jedyną opcją, aby obstawić sobotnią galę jest posiadanie konta w LVBET. Bukmacher ten oferuje specjalną akcję dla nowych użytkowników, którzy po założeniu konta z kodem otrzymają dostęp do bonusów na start. Jak wyglądają konkrety dotyczące tej akcji?

Bita Śmietanka 2 freebety od LVBET

Do najlepszych bonusów startowych u bukmacherów zaliczają się między innymi freebety. W końcu to nic innego, jak przekazanie dodatkowych środków na grę nowym typerom, a co za tym idzie – będziesz mógł obstawić przynajmniej jeden kupon za darmo. Z taką ofertą do swoich graczy wychodzi między innymi LVBET, gdzie po założeniu konta z kodem promocyjnym LVBET czeka na Ciebie nawet 2060 PLN w bonusach, z czego 60 PLN to właśnie wspomniane już freebety. Jak je otrzymać?

Bita Śmietanka 2 transmisja

Freebety na Bita Śmietanka 2

Co więc trzeba zrobić, aby skorzystać z akcji przygotowanej przez LVBET? Tak jak wspomniałem nieco wyżej – wystarczy spełnić tylko kilka wymogów bukmachera, aby cieszyć się z dodatkowych środków na grę. Co więc trzeba zrobić, aby skorzystać z podanych promocji? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w LVBET z linku https://zagranie.com/goto/lvbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zweryfikuj konto gracza, aby otrzymać 20 PLN bonusu w formie freebetu
  3. W celu dodatkowych 20 PLN wpisz podczas rejestracji wspomniany kod promocyjny
  4. Dodatkowo w aplikacji czeka na Ciebie kolejne 20 PLN cashbacku, w przypadku przegranego zakładu w apce bukmachera
  5. Oznacza to, że łącznie możesz otrzymać nawet 60 PLN w dodatkowych bonusach na start!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze