KOD PPV na KSW 94 za 10 PLN od Fortuny! SPRAWDŹ!

Konferencja przed KSW 94

Już w najbliższą sobotę dojdzie do szalenie ciekawie zapowiadającej się gali KSW! Tym razem na karcie walk znajdziemy takich zawodników jak Artur Szpilka, Arkadiusz Wrzosek, czy Adrian Bartosiński! Już teraz nowi gracze mogą skorzystać ze specjalnej promocji od Fortuny i odebrać miesięczny dostęp do serwisu Viaplay za jedyne 10 PLN! Jak skorzystać z takiej akcji i obejrzeć KSW 94 za pół-darmo? Zapraszam do sprawdzenia.

Baner Fortuny pod KSW 94

Jeżeli do tej pory nie zakładaliście konta u bukmachera Fortuna, a jesteście kibicami MMA, to bukmacher ten ma dla Was specjalną okazję! Rejestrując się ze specjalnym kodem i grając swój kupon na sobotnią galę, możecie odebrać miesięczny dostęp do platformy Viaplay już za 10 PLN! Tam znajdziecie oczywiście galę KSW 94 na żywo, ale i inne ciekawe wydarzenia sportowe! Szczegóły oferty i instrukcja skorzystania pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fortuna.
  2. Podczas zakładania konta zaznacz zgody marketingowe, oraz użyj koniecznie specjalnego kodu promocyjnego KSWKOD.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto w wysokości minimum 15 PLN.
  4. Za minimum 10 PLN obstaw swój pierwszy kupon, na którym znajdą się przynajmniej 2 zakłady na galę KSW 94.
  5. Jeżeli spełnisz powyższe warunki, otrzymasz od Fortuny kod na 30-dniowy dostęp do platformy Viaplay!
  6. Spiesz się, liczba kodów jest ograniczona!

Podobnej promocji od bukmachera Fortuna dotychczas nie było i nie wiadomo, czy jeszcze będzie! Kibice MMA mogą obstawić tam kupon za zaledwie 10 PLN i niezależnie od jego powodzenia, odebrać miesięczny dostęp do platformy Viaplay, gdzie znajdziemy właśnie galę KSW 94 na żywo, a ponadto wiele innych ciekawych wydarzeń sportowych! Warto zatem skorzystać i obejrzeć najbliższe pojedynki za pół-darmo, do czego zachęcam!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki promocji. Jeżeli masz wątpliwości co do jej działania, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze