Bagieta – Jaś Kapela: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 13.01.2024

Ring girl podczas gali MMA

Typy na Bagieta – Jaś Kapela, Prime MMA 7. Na najbliższej gali Prime dojdzie do wielu ciekawych pojedynków, a jedną z bardziej medialnych walk będzie rewanż pomiędzy Bagietą, a Jasiem Kapelą. To właśnie zapowiedź i analizę tego pojedynku znajdziecie w poniższym tekście, a dopełnieniem będą typy na Bagieta – Kapela. Zapraszam zatem do lektury.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 7? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 300 PLN w zakładach bez ryzyka!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bagieta – Jaś Kapela, typy i przewidywania

Nim wybiorę typy na Bagieta – Kapela, warto powiedzieć kilka słów o obu zawodnikach. Oczywiście w tle mamy niezażegnany i nieustający konflikt, który widoczny był między innymi na minionych konferencjach. Bagieta swoje ostatnie starcie stoczył na poprzedniej edycji gali Prime MMA, jednak ponownie jego rywal nie należał do najmocniejszych. Michał już w 1. rundzie przez gilotynę poddał Tomasza Olejnika i dopisał do swojego konta 4 zwycięstwo, jednocześnie wciąż posiadając 0 po stronie porażek. Co by o tym zawodniku nie mówić, to już kilka razy pokazał on niezłe możliwości techniczne i charakter. Przypomnę, że Bagieta w tym roku zmierzył się już z Jasiem Kapelą i nie dał mu większych szans, pokonując go przed czasem. Także tym razem Michał będzie zdecydowanym faworytem i z pewnością większość graczy obstawi typy na Bagieta – Kapela w kierunku wygranej pierwszego z panów.

I taka sytuacja nie może dziwić, ponieważ Jaś Kapela jest postacią szalenie kontrowersyjną i chyba w większości przypadków bardzo nielubianą. Przy tym sam zawodnik Prime nie prezentuje żadnych umiejętności w sportach walki. 40-latek zwyczajnie nie ma warunków i smykałki do MMA, a dotychczas wystąpił on w oktagonie 3-krotnie. O ile w pierwszym starciu dość niespodziewanie pokonał on Ziemowita Kossakowskiego, o tyle w kolejnych pojedynkach był obijany przez Bagietę, a wcześniej Konrada Skolimowskiego i obydwa te starcia przegrał. Nie chce mi się wierzyć, by Kapela nauczył się porządnie wyprowadzać ciosy i miał szansę na pokonanie najbliższego rywala. Kursy na triumf Bagiety są bardzo niskie, dlatego proponuję typy na Prime MMA 7 w kierunku zwycięstwa faworyta przed czasem!

Bagieta wygra przed czasem
Kurs: 1.60
Zagraj!

Bagieta – Jaś Kapela, kursy bukmacherskie

W kursach bukmacherskich nie ma absolutnie żadnej niespodzianki i zdecydowanym faworytem omawianej walki jest Bagieta. Posiada on większe umiejętności, ale przede wszystkim ma całkiem niezłe jak na warunki freak-fightów umiejętności. Dotychczas zdołał on pokonać już 4 rywali, nie przegrywając przy tym żadnej walki! Kapela do sportów walki się nie nadaje i wątpliwe, by w rewanżu zdołał pokonać swojego przeciwnika. Aktualne kursy na Bagieta – Kapela prezentują się w następujący sposób:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.20
Bagieta
3.60
J. Kapela
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Skoro znacie już moje predykcje i typy na Bagieta – Kapela, to poinformuję, że swoje zakłady na ten i inne pojedynki obstawić możecie bez ryzyka, wykorzystując w tym celu nasz kod promocyjny Fortuna! A na walkę Bagieta – Kapela bukmacher ten wystawił nieco więcej kursów i do dyspozycji mamy chociażby zakłady na rezultat końcowy. Mowa tu o zdarzeniach na over/under rund, a więc możliwości obstawienia, ile czasu potrwa interesująca nas w tym tekście walka. Oto przytoczone kursy na over/under 1.5 rund:

Kursy na over/under 1.5 rund

Fortuna
1.41
+1.5 rund
2.49
-1.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Bagieta – Jaś Kapela, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o moje typy na Bagieta – Kapela, to nie przewiduję tu żadnej niespodzianki i uważam, że Bagieta bez większych kłopotów ponownie pokona słabszego przeciwnika. Kapela nie posiada ani wybitnego doświadczenia, ani warunków fizycznych, ani tym bardziej umiejętności. Wszystkie te aspekty są na korzyść faworyzowanego Bagiety, który w oktagonie organizacji Prime walczy regularnie i pokazał już niezłe umiejętności i technikę. Moim zdaniem Bagieta wygra najbliższą walkę.

Bagieta wygra walkę
Kurs: 1.20
Zagraj!

Typy na Bagieta – Jaś Kapela

Polecam sprawdzić wszystkim czytelnikom nasze wszystkie typy dnia. Jeżeli chodzi zaś o ostatnie typy na Bagieta – Kapela i zakłady, które można zagrać na kuponie SOLO, to zastanowiłbym się nad odważniejszym typem na koniec walki już w 1. rundzie. Przypomnę, że zwycięzca tego pojedynku niespełna godzinę później ma zawalczyć z Natanem Marconiem i mając z tyłu głowy ten fakt, Michał na pewno będzie chciał zaoszczędzić nieco sił i możliwie szybko skończyć znacznie słabszego Jasia Kapelę. W mojej opinii zakończenie pojedynku w 1. rundzie jest bardzo realne i takie typy na Bagieta – Kapela proponuję na koniec!

koniec walki w 1. rundzie
Kurs: 2.50
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze