Bagieta – Jaszczurowy: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 16.12.2023

Typy na walkę Bagieta - Jaszczurowy

Bagieta – Jaszczurowy: typy na walkę. Przed nami gala Bita Śmietanka 2, podczas której zobaczymy kilka naprawdę wyśmienitych potyczek pomiędzy popularnymi influencerami i streamerami. Do walki ruszy także Michał Gorzelańczyk oraz Jakub Matuszyk. W tym starciu murowanym faworytem jest pierwszy z wymienionych zawodników, bowiem nie od dziś walczy on we freakfightach. Czego więc spodziewać się po ich potyczce? Jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Bagieta – Jaszczurowy, to zachęcam do zapoznania się z poniższym tekstem.

Chcesz obstawiać galę Bita Śmietanka? Załóż konto w LVBET – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz bonusy na start do 2060 PLN!

Bagieta – Jaszczurowy, typy i przewidywania

Nadchodzący pojedynek na gali Bita Śmietanka 2 pomiędzy Bagietą a Jaszczurowym zapowiada się bardzo jednostronnie. W końcu Michał Gorzelańczyk ma już za sobą kilka pojedynków, w których pokazywał się z naprawdę dobrej strony, wygrywając każdą z walk, w których brał udział. Jaszczurowy to natomiast duża niewiadoma, bowiem nie ma on jeszcze na koncie żadnego oficjalnego pojedynku i trudno oszacować jego umiejętności. A jeżeli chciałbyś obstawić tę walkę, ale nie masz jeszcze konta w LVBET, czyli u jedynego bukmachera, który posiada ofertę na tę galę, musisz założyć konto z kodem promocyjnym LVBET. Tylko wtedy będziesz bowiem mógł skorzystać z oferty powitalnej, w skład której wchodzą między innymi solidne freebety.

Bita Śmietanka 2 transmisja

Bagieta – Jaszczurowy, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Bagieta – Jaszczurowy jasno wskazują, że to Gorzelańczyk powinien zwyciężyć i to bez większych problemów. W końcu jest on dużo bardziej doświadczony i po prostu – potrafi się bić. Jaszczurowy nie stawał jeszcze ani razu do klatki, dlatego też wydaje się to wręcz niemożliwe, aby zwyciężył. Stąd kursy wyglądają właśnie w ten sposób.

Kursy na zwycięzcę walki Bagieta - Jaszczurowy
LVbet
1.14
Bagieta
4.25
Jaszczurowy
Zagraj!

Typy na Bagieta – Jaszczurowy

Co więc typować w walce Bagieta – Jaszczurowy? Tak naprawdę zbyt wielu możliwości do obstawienia nie mamy, bowiem LVBET oferuje tylko jeden rynek zdarzeń na zwycięzcę walki. Dlatego też obstawię wygraną Bagiety. W końcu wygrał on już w swojej karierze 4 pojedynki, pokonując Jana Pateckiego, Patryka Śliwę, Jasia Kapelę czy Tomasza Olejnika. Przegrał tylko jedno starcie na zasadach boksu z Łukaszem Wawrzyniakiem. Po Jaszczurowy trudno spodziewać się wielkiej walki – w końcu to będzie jego debiut. Dlatego też obstawię wygraną Gorzelańczyka. A jeśli chciałbyś poznać także inne typy na Bita Śmietanka 2, to zachęcam do zapoznania się z analizą dostępną na naszej witrynie.

Bagieta wygra walkę
Kurs: 1.14
Zagraj!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze