Bagieta – Daro Lew: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 13.04.2024

Typy na walkę Bagieta - Daro Lew

Bagieta – Daro Lew: typy na walkę Prime MMA 8. Przed nami kolejna edycja walk spod szyldu Don Kasjo i jego federacji Prime. Gala zapowiada się niezwykle interesująco, bowiem karta walk została naprawdę nieźle obsadzona. W co-main evencie wystąpi solidny Bagieta, a jego rywalem będzie znany i lubiany Dariusz Kaźmierczuk. Czego spodziewać się po ich walce? Analizę i typy na Bagieta – Daro Lewa znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Baner Totalbet

Bagieta – Daro Lew, typy i przewidywania

Nadchodzące starcie co-main eventu zapowiada się naprawdę nieźle. I choć według bukmacherów Daro Lew jest murowanym faworytem, to myślę, że nie należy skreślać Bagiety, który w oktagonie radzi sobie naprawdę nieźle. Co konkretnie może się wydarzyć? O tym nieco niżej.

Bagieta do tej pory stoczył 7 pojedynków, z czego zwyciężył pięć razy i tylko dwukrotnie musiał uznać wyższość rywali. Ostatnio przegrał z Natanem Marconiem, jednak walka ta toczyła się na zasadach bokserskich i dużo lepiej zbudowany Marcoń wykorzystał mankamenty Gorzelańczyka, rozbijając go w 1. rundzie. Poprzednie starcia szły natomiast po jego myśli – pokonał Olejnika, dwukrotnie Kapelę czy Robaliniego. Teraz czeka go trudna przeprawa, bowiem Daro Lew to niezwykle doświadczony freak fighter. Do tej pory stoczyło on już 19 pojedynków w karierze, jednak aż 15 z nich przegrał. Po raz ostatni wygrał pod koniec 2023 roku, pokonując Disa. Daro to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci freaków, ale czy pokaże swoją siłę w starciu z Gorzelańczykiem?

Co więc obstawiać w ich walce? Po przeanalizowaniu ostatnich występów obu zawodników, w oczy rzuca się długość ich walk. Mianowicie 4 z 7 dotychczasowych pojedynków Bagiety oraz 16 z 19 walk Daro Lwa kończyło się już w pierwszej rundzie. Wydaje się, że i tym razem może być podobnie, bowiem będą oni walczyć w formule K1 i jeden moment nieuwagi może oznaczać koniec pojedynku. Dlatego też, biorąc pod uwagę możliwości zawodników oraz ich pojedynku, zdecyduję się na zakończenie walki w 1. rundzie. A po więcej typów na Prime MMA 8 zapraszam standardowo na naszą witrynę!

Walka zakończy sie w 1. rundzie
Kurs: 1.95
Zagraj!

Bagieta – Daro Lew, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Bagiety z Daro Lwem jasno wskazują, że faworytem jest drugi z wymienionych. Z pewnością uzależnione jest to przede wszystkim od doświadczenia zawodników, ale też ostatnich pojedynków i klasy rywali, z którymi toczyli boje. Warto w tym miejscu także dodać, że galę obstawisz wyłącznie w Totalbet, który od Prime MMA 8 będzie jedynym bukmacherem z ofertą na to wydarzenie. Dlatego też jeśli nie posiadasz tam konta, to warto założyć je z kodem promocyjnym Totalbet, dzięki czemu otrzymasz dostęp do świetnych bonusów powitalnych o łącznej wartości nawet 333 PLN!

Kursy na zwycięzcę walki Bagieta - Daro Lew
Totalbet
3.23
Bagieta
1.25
Daro Lew
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Jak już wspomniałem, obaj zawodnicy większość swoich pojedynków kończyli w 1. rundzie. Wydaje się więc, że i tym razem powinno być bardzo podobnie. Dlatego też nie powinny szokować niskie kursy na undery rundowe, które warto rozważyć podczas obstawiania tego co-main eventu gali Prime MMA 8!

Kursy na liczbę rund
Totalbet
1.55
Poniżej 1.5 rund
2.15
Powyżej 1.5 rund
Zagraj!

Bagieta – Daro Lew, kto wygra walkę?

Zatem kto ma większe szanse na wygranie tej walki? Według Totalbet murowanym faworytem do zwycięstwa jest Daro Lew. Oczywiście posiada on dużo lepsze warunki fizyczne, ale też jest starszy i ma na koncie mnóstwo porażek. Bagieta co prawda walczył z dużo słabszymi przeciwnikami niż Kaźmierczuk, jednak podczas swoich pojedynków pokazywał naprawdę niezły wachlarz umiejętności. Dlatego też, wbrew kursom bukmacherskim, zdecyduję się na zwycięstwo Michała Gorzelańczyka.

Bagieta wygra walkę
Kurs: 3.23
Zagraj!

Typy na Bagieta – Daro Lew

Co jeszcze warto rozważyć podczas typowania walki Bagieta – Daro Lew? Jeśli nie jesteś przekonany co do zakończenia walki w 1. rundzie, to można zagrać nieco bezpieczniej, obstawiając, że walka nie zakończy się na pełnym dystansie. Tak naprawdę tylko 2 z 19 walk Daro Lwa i 1 z 7 Bagiety kończyły się decyzją sędziów, więc trudno wyobrazić sobie, aby teraz, w ich starciu H2H miało się to zdarzyć. Dlatego też, grając bardziej asekuracyjnie warto rozważyć właśnie typ na to, że walk zakończy się przed czasem.

Walka na pełnym dystansie: NIE
Kurs: 1.29
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze